Visszajelzés Vitaszoba: Itten cápák vala!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 11.4.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    Esetleg eventnév módosítás : Itten cápák nem vala ? ( Legalábbis tegnap este óta. )
     
  2. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Neheztelem, hogy akármikor leakartam adni azokat a tojásokat, sosem tudtam leadni, mert sehol se volt az ahol le lehetett volna adni! :( Na meg azt se értem, hogy miért kellett azt a újítást meghozni, hogy essen le a védőaura? Nem mindenki nézi állandóan a fórumot, örül a ember ha szakít időt arra, hogy tudjon nyugodtan játszani. Végre volt idő, a ember felteszi a 3 órás aurát, amit csak 1 héten 1x kap ((Itt megjegyzem az nagyon-nagyon kevés :( )) és akkor egyszer csak azt veszi észre, hogy hoppá .... hova is lett a aurám ? És ez egy nagy veszteség számomra! És el is megy a kedvem ilyenkor, hogy játszak. :( Köszönöm, hogy le írhattam!
     
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ennek a másik oldalát is kell nézni hogy aki pvp-zik és úgy lesz tojása.
     
  4. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Tojásokra nem kaptam választ, mind elveszett ,mert sose volt hol leadni :(
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Nem veszik el mert átváltják gyöngyre
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  6. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató

    Sziasztok . Nem úgy volt hogy el kezdődött délben a 2. fázis ?
     
  7. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Igen, sajnos egy picit késöbb kezdődött.
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! A Kereskedők a biztonságos kikötőben vannak, ott tudod náluk leadni és cserébe jutalmakat kapni.
     
  9. _Jutka_[₩ΛŁ]

    _Jutka_[₩ΛŁ] Járnitanuló

    Kereskedők a biztonságos kikötőbe jelennek meg 11óra30 perckor, 15óra30perckor, 19óra30perckor, 3óra30, 7óra30. 30 percig vannak jelen.