Visszajelzés Vitaszoba: Jeges napsütés

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 1.8.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Jeges napsütés eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok

    Széljáró ellenfelet hol találok?
     
  3. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Szia, a csoportos térképen találod, belépőt a Védelmezőtől legtöbb sebzésre kapsz.
     
    SM_Aura és FM_Brigant kedveli ezt.
  4. FM_Brigant

    FM_Brigant Moderator Team Seafight

    Sziasztok,

    csak annyival egészíteném ki, hogy az Odin admirálisból is kapható.

    Üdv,
    Brigant
     
  5. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a válaszokat
     
    FM_Brigant kedveli ezt.
  6. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek!Hol találom ezt a Sigurd Lundgrent? Mert sehol se találom! Hol lehet be menni a csoportos térképre? Köszönöm.
     
  7. FM_Brigant

    FM_Brigant Moderator Team Seafight

    Szia!

    Sigurd Lundgrent a mélységi kikötőben találod.
    Csoportos térképre Eona Norling-nál, a felszíni kikötőkben tudsz belépni.

    Üdv,
    Brigant
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    Sziasztok! 6 óra óta játszom megállás nélkül,egy védelmezőt vagy odint sem találtam,több térképen voltam,de semmi,mi lehet oka,nem tudjátok? Előre is kösz a választ!!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  9. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia ! Nekem is ez a gondom, hogy 2 napja nem is találkoztam egyikkel sem! :( Valamit tenni kellene, hogy azért sokkal sűrűbben jelenjen meg! Ez nem állapot, hogy 2 napja keresem, és több órát voltam fent, én is! Jó játékot! Admin kérlek jelezd ezt! Köszönöm!
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  10. FM_Brigant

    FM_Brigant Moderator Team Seafight

    Sziasztok,

    köszönjük az észrevételeket.

    Azt vegyétek figyelembe, hogy az admirálisoknak relatív kevés az élete, egy nagyobb hajónak is csak pár perc kilőni.
    Van a megjelenésekhez számláló, a játékosok aktivitásán múlik a megjelenés gyakorisága. (tehát pl. éjjel valószínűleg kevesebb lesz)
    Utolsónak pedig, én eddig azt tapasztaltam, hogy a megjelenés térképén kell lenned ahhoz hogy ki is írja hogy megjelent, tehát előfordulhat hogy sosem látjátok, mert nem ott vagytok.

    Ezeket együttvéve ha nincs szerencsétek valóban tűnhet úgy, hogy nincs NPC, de ez nem igaz.
    Tanács: álljatok össze többen, és cirkáljatok különböző térképeken, hogy minél nagyobb területet lefedjetek. Nekünk bevált, volt NPC. ;)

    Üdv,
    Brigant
     
  11. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Tisztelt Admin! Kérdezni szeretném, hogy miért nem lehet kiírni azt, hogy hol jelenik meg melyik mappon? Mert nagyon nehéz így megtalálni, mikor sokan mások is dolgoznak, van más feladat is, hogy a ember nem tud itt ülni mindig, de amikor itt van órákat át más feladat kárára,mert addig nem halad a kötelező házi munka, és még akkor se tud találni admirálist, ez nagyon elszomorító, és bosszantó is egyben. :( Azért át lehetne gondolni, hogy legyen ki írva, hogy hol jelent meg, esetleg akkor legyen több élete. De az nem igazán lehet megvalósítani, hogy többen össze állni, mert mindenki mást dolgozik, máskor ér rá stb. Köszönöm szépen!
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Egy ilyen kérdést pl. discordon talán hivatalosan is megválaszolnának neked az illetékesek a megfelelő időben. Mi itt csak találgatni tudunk, így a te fantáziádra bízzuk ezt (és mindenki máséra, akit ez foglalkoztat). Azért pár gondolatot leírnék, amin szintén el lehet gondolkodni. Mivel nincs túlzottan nagy élete ezeknek az admirálisoknak, talán csalódás is lenne, hogy odaportolsz, ahová írja, mégsem találod, mert már elsüllyedt, vagy esetleg 1-2-őt bele tudnátok lőni, aminek nem sok értelme lenne. Időnként kell ilyen is, és mint azt FM_Brigant is írta, másokkal együtt jobb eséllyel lehet találni. Egyébként nekem sikerült többet is lőnöm, mások segítsége nélkül rátalálni. Mappról- mappra mentem, és szembe jött velem. Egyetlen 1x voltam azon a térképen, ahol megjelent, és ki is írta, ezt szintén egyedül lőttem ki.
    Elég sok újdonsággal találkozunk a játékban, nézzük akár az új szinteket, új roham térkép, új eventek és csoportos térképek. Minden régebbi eventet is alakítani lehetne a mostani igények, hajók erősségéhez (ez sem biztos, hogy elnyerné mindenki tetszését), de valószínűleg mindennel nem tudnak egyszerre foglalkozni. Ki mennyi időt tud eltölteni a játékkal, az a maga dolga, nem hinném, hogy mindenre, és minden egyes játékosra tekintettel tudnának lenni.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  13. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    Ahoj! Szeretném jelezni hogy a csoportos térkép rangsor jutalom leírása nem passzol ahhoz amit valóban kapunk!
    Tegnap déli jutalom 84. helyért:

    2024-08-06 12:00:02
    Megszerezve: 2 x Nyugtató érintés.
    2024-08-06 12:00:02
    Megszerezve: 2 x A villám köve.
    2024-08-06 12:00:02
    Megszerezve: 4 x Sárkánytűz, 2. szint.
    2024-08-06 12:00:02
    Megszerezve: 1 x Nagyúr ágyú (4. szint).
    2024-08-06 12:00:02
    Megszerezve: 2000 x Jegestűz lőszer.
    2024-08-06 12:00:02
    Megszerezve: 1 x Jolly Roger öröksége.
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Jeleztem, még nem tudok semmi biztosat, de úgy gondolom az ismertetőben lett elírva. Amint választ kapok, korrigálni fogom, ha a feltételezésem helytálló. Egy biztos, már maga a megnevezése sincs jól írva: "Milyen jutalmak vannak az Ősi hívás (csoportos térkép) rangsorhelyezéseiért?" A Halál táncai csoportos térkép van jelenleg is a játékban.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  15. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Szeretnék tanácsot kérni, hogy mit kell lőni, hogy az a rengeteg sok ebvent pont meglegyen? Elöző eventnél is azért nem kaptam meg a jutalmat, mert nem tudtam össze szedni!Folyamatosan csinálom a próbákat meg a admirálisokat is lővöm, de az a 1000 eventpont édes kevés.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  16. FM_Brigant

    FM_Brigant Moderator Team Seafight

    Szia,

    főleg az event próbák által lehet gyűjteni. A második szakasszal bejött pár új próba, nem kevés pontot adnak.
    Kihagytam egy napot, de már 77.000 pontom van.
    Azt még nem tudom hogy jött-e be új napi próba a második szakasszal, de biztos vagyok benne ha teljesíthetetlen a pont, változtatnak rajta.

    Van még 3 nap az eventből, várjuk ki, az sem lehetetlen hogy direkt nehezítették, és minden nap meg kellett volna csinálni mindent.

    Üdv,
    Brigant

    Ui.: Hozzászólás áthelyezve, a téma idevaló. Így könnyebben megtalálja más is, aki ugyanezt a kérdést szeretné feltenni. ;)
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  17. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    hello ezt a probát hol lehet teljesiteni mert nekem ilyen csoportos térképet már egy hete nincs? Ragyogó Fehér!!?? igy az eventeljesitést felejtös pedig mindenap csinálom ????

    14k pont kellet volna és meg lett volna az eventeljesités !!!KÖSZÖNÖM SEAFIGHT!!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.8.24
  18. FM_Brigant

    FM_Brigant Moderator Team Seafight

    Szia Tamika22!

    Légyszíves legközelebb használd a szerkesztés opciót, kerüljük a duplikált hozzászólásokat. És kérlek, figyelj a megfelelő mennyiségű és elhelyezésű írásjelekre, illetve úgy általában a hozzászólás formájára.
    Nektek is előny, ha egyértelmű mit szeretnétek leírni, mi pedig könnyebben tudjuk feldolgozni. Aki meg utánunk jön könnyebben tud tájékozódni.
    A Ragyogó fehér próba probléma jelezve van.
    A pontok problémájára már adtam választ, a hozzászólásod felett olvashatod, egyelőre nincs további információnk hogy mi lesz vele.

    Üdv,
    Brigant
     
  19. donvarju

    donvarju Fórum-zöldfülű

    Hello.Nekem 96000 pontom volt, sajna napok óta nem tudtam csoportos térképre felmenni.Fel vettem a probát 5 széleljárot.és csak az ősi kihivás volt.Igy buktam az egészet
     
  20. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia, nem csak te, hanem nagyon sokan sajnos. Az is lehet, hogy mindenki.