Visszajelzés Vitaszoba: Jeges viharok 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 29.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Jeges viharok 2017 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
    **ENR** kedveli ezt.
  2. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Nekem eddig tetszik. :D
     
  3. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Elsőre nagy reményeim vannak az eventhez, bár gondoltam magamban hogy a Hálaadás event után azért lesz egy kis időm feltankolni :D Nem számítottam rá hogy a héten kezdetét veszi, maximum a naptár része. Remélem megtalálja mindenki a játék egyik legjobb eventjén a saját számítását. Kicsit azért benne van a játékosokban 12-14 napos event után is hogy monoton, remélem mivel sok kis rész lesz az eventen belül így nem lesz olyan szinten monoton. A hírnévpont jó, bár biztos megint jól járnak majd páran. ;)
    Bétán sajnos nem volt alkalmam pár dolgot tesztelni ezért várom már az újításokat nagyon. :)
     
    **ENR** kedveli ezt.
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Télifény,gyertya,hogy ebből nem tudnak kigyógyulni!
     
  5. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    SERVER UNDERGOING MAINTENANCE !

    Jól kezdődik :)
     
  6. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    eu3 SERVER UNDERGOING MAINTENANCE ! baro
     
  7. tami80

    tami80 Törekvő

    SERVER UNDERGOING MAINTENANCE EU4
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    van egy event sors utja neve12.5milla hps de leírásban nem szerepel de már lövöm
     
  9. Manoka87(HUN)

    Manoka87(HUN) Utánpótlás-írogató

    Jo neked én még eventet sem látok mivel el sem indult a szerver :) csak mosolygok ezen mást már nem tudok :)
     
  10. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    lehet hogy december 1-én indul 12 óra kor csak el irták XD ::))
     
  11. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Kis kígyócska házi kedvencről infó,bibliában nem találom!?
     
  12. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    A fejlesztők figyelmébe ajánlanám a feketepiac legvégét....az 55 és 60 fontos ágyú semmire nem jó,esetleg nem lehet kicserélni ezeket??Új játékosok nem nagyon vannak szóval nem tudom kinek rakták ezeket be :D
     
  13. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    és jólenne ha már EU4 en is belehetne lépni mert minden más szerverre belehet lépni
     
  14. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Nyugalom...EU3 ra sem lehet még belépni :D
     
    **ENR** kedveli ezt.
  15. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    SERVER UNDERGOING MAINTENANCE !:mad::mad::mad::mad::D
     
    **ENR** kedveli ezt.
  16. tami80

    tami80 Törekvő

    Na igen, miért éppen itt kell mindig elrontani dolgokat, más meg játszik, én meg maintencezek :S Legalább lenne rakció, vagy kiírás fórumon mi a baj, mikorra lesz okés....de semmi
     
    **ENR** és Dr.Martens kedveli ezt.
  17. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    skandináv szerveren már esik a hó :D
     
    **ENR** kedveli ezt.
  18. tami80

    tami80 Törekvő

    De valamit ideböföghetnének, hogy bocsi, vagy ekkorra lesz jó, de mit is várok :! xd
     
    -_dominó_- kedveli ezt.
  19. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    egyre jobb ez a játék már lassan 2 óra eltelt és még most se lehet belépni az eu 5 és 3 ra se ! akkor minek irják ki hogy 12 órakor kezdödik ez nem lesz jobb csak sza.....b legaláb irnának valami infot!?
     
    **ENR** kedveli ezt.
  20. tami80

    tami80 Törekvő

    EU4-en is ugyanez van, belépni nem lehet, infót nem kapunk :(
     
    **ENR** kedveli ezt.