Visszajelzés Vitaszoba: Jolly Roger nap!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv sziasztok! Nagyon kevés a láda, alig lehet találni. Nem értem, hogy miért nincs megfelelő láda? Mikor ott a próba, hogy vegyél fel 20 ládát! De. hogyan is ,mikor annyira kevés? Láttam , hogy fentebb már volt többször is jelezve, és mégis kevés. :( A roncsból is lehetne több . Remélem egyszer meghallgatásra kerül ,és lesz is változás! Köszönettel, jó játékot!
     
    Naksi, Scorpio.2.Hu és sárkányos kedveli ezt.
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    A jelzések mindig továbbítva vannak.
     
  3. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Hello ! Jelezném , hogy a láda nagyon kevés! Alig lehet találni! :( U.i.: Eltelt több, mint 1 óra, és eddig csak 9 db ládát találtam! Szeretném, hogy ha az a feladat, hogy gyűjtsél be 20 ládát, akkor az a minimum, hogy legyen mit begyűjteni. :( Miért nem lehet elegendő ládát be tenni ? Hogyan teljesítsem, ha láda sincs ? Több valaki is írt már ez miatt láttam. de láda meg nincs, csak alig! :(
     
    Utoljára szerkesztett: 4.7.23
    Naksi kedveli ezt.
  4. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Hello! Remélem lesz majd elég láda, és szigonyozni való is. :) Eddig mindig kevés volt a láda, alig lehetett össze gyűjteni 20 ládát!
     
    Naksi kedveli ezt.
  5. .y1.

    .y1. Utánpótlás-írogató

    Nem lehet felvenni a Jolly Roger próbákat.
     
  6. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szép estét mindenkinek! Szeretném jelezni ismételten, hogy 1 óra alatt mindössze 6 darab ládát sikerült össze szednem :'( Hiába kérem minden alkalommal, hogy a-hoz, hogy össze lehessen szedni 20 ládát , kellene elegendő láda is :( de nincs sajnos! Ez Ázsiai szerveren van! Én szerintem 1 óra alatt össze kellene jönnie a 20 ládának, mert nem mindenkinek van itt ideje 3 órákat játszani. És az is biztos, hogy nem lehet össze szedni 1 óra alatt a ládákat ! :( Tisztelettel szeretném kérdezni, hogy még ebben a évben lesz változás? Lesz megfelelő mennyiség a ládából ? Köszönöm szépen. Ti akik itt játszotok, hogy lássátok a láda dolgot? Szóljatok hozzá!
     
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem tudok ezzel kapcsolatban neked érdemi választ adni, nincs információ róla.
    A helyedben ezen a próbán nem idegeskednék, nem ad olyan nagy valamit érte. Azt a mennyiségű gyöngyöt, koronát gyorsan össze tudod szedni másból.
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok

    Az oroszlán ládákat nem engedi felvenni, azt írja hogy kulcs kell hozzá, de abból van 60 db.

    Esetleg valami ötlet mi lehet a baj?

    Előre is köszönöm
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem sima kulcs kell hozzá, hanem a boltban tudsz vásárolni. Tárgyak- pipa a Jolly Roger nap mellé, Oroszlánkulcs néven találod.
     
  10. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Szia

    Tudom, abból van 60db a bolta Jolly Roger résznél vettem a kulcsokat
     
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Megfelelő ládákat szeretnél kinyitni vele? Nem a sárga ládához való, ahhoz event kulcs kell. Vettem ilyen kulcsot, hogy ellenőrizzem, a megfelelő ládát ki tudtam nyitni vele, ami így néz ki: upload_2024-1-26_20-23-29.png
     
  12. zolyy

    zolyy Utánpótlás-írogató

    Sajnos igen, de mivel több probléma is adódott mára várok holnapig hátha magához térnek a dolgok, mert így jelenleg nincs értelme fellépnio a térképre :(

    Köszönöm a segítséget :)
     
  13. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv.Nagyon kevés a láda szinte alig van, de sokszor lett jelezve, és mindig csak az van, hogy kevés! :( Igy nem lehet össze gyűjteni azt a mennyiséget,amit kérnek!Akkor felesleges a próba, ha láda sincsen :( Köszönöm.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Valahányszor írtátok, jelezve lett. Úgy tűnik, ezen nem akarnak változtatni. Megpróbálhatod megcsinálni, de ha nem jön össze, akkor sem kell bosszankodni rajta. A magam részéről én fel sem szoktam venni azt a próbát.
     
  15. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Elmaradt a julius 21.- én a Jolly Roger nap ?? Miért? Mert nincs sehol.
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Nem maradt el, kicsit csúszott, ma kezdődött valamikor. Az oka ismeretlen számomra, azt ne kérdezd.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  17. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Rendben, nekem ez a időpont meg pont jobb is,mint amikor máskor van,több időt tudok játszani így. :)
     
    Naksi kedveli ezt.