Visszajelzés Vitaszoba: Jolly Roger nap!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    Jólenne ha a világitót visszarknák a fekete piacraa :mad:
     
  2. AGYAS-HUN-

    AGYAS-HUN- Járnitanuló

    köszi BP megint ügyes húzás volt... eventezzetek nesze skúló nélkül...
     
  3. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    A szívtörő lőszer az előző event része s így 08.04-ig bent van a feketepiacon :)



    Van világító ágyúgolyó a rendelési oldalon, 3 csomag közül választhatsz.
     
  4. AGYAS-HUN-

    AGYAS-HUN- Járnitanuló

    vegyen KP-ért a gömbvillám :)
     
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Na igen..., mondjuk én sem fogok venni. :) De ezt már megszokhattad volna, nem mindig nekünk kedvez az event. :(
     
  6. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    Valami nagykutya azért irhatna hogy beefogjak tenni vagy dolgoznak e már a világitó berakásával
     
  7. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Szia DD!
    Hol a Jolly Roger ?
    Még a TESCOBAN is...: A legkisebb is számít!
    Itt mi lesz?
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia, hát nagyon úgy tűnik h nem lesz már mai nap. Nem tudom, h később más ünnepünkre csinálnake, de legyünk tisztába azzal hogy a többi nagy nemzethez képest kevesen vagyunk. Németek, franciák, amerikaiak saját szervert is 'kaptak' vannak rá annyian, mi nem. Sőt, tovább mennék legalább van magyar felület, sok más játékban még ezt sem csinálják meg.
     
  9. Nyco

    Nyco Utánpótlás-írogató

    Miért nincs fekete piac?
     
  10. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Nyugi semmi pánik, rendelni lehet :)
     
  11. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Minden egyes event előtt sírtok, hogy feketepiac így-úgy, venni kell 5-600.000 vagy amennyire van gyöngyöd, tartani a következő freedomra és nincs probléma, másrészt a Bigpoint tett felénk egy gesztust ugyanis eddig 3k forint volt 500.000 darab villogós, most ezért a pénzért 750.000 darab jár, ami azért nem mindegy.

    További szép napot!
     
  12. |Tony¤Jaa|

    |Tony¤Jaa| Utánpótlás-írogató

    Helló !

    Most akkor lesz Fekete Piac vagy nem ? meg hol a foci löszer? :)
     
  13. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    Én a csomagokat nem látom sehol Miért nem??? 200F5 volt a főoldalon de semmi.
     
  14. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Szia, sziasztok!
    Óvatosan ezzel a linkkel! Ez megfelel annak, akik EU2-őn játszik, ha jól látom! Nekem legalábbis arra adta be. Átírva EU3-ra pedig: ezt a csomagot 1* már megrendelted, vagy nem érhető el az országodban, valami ilyesmi... Egyenlőre én 2.-jára nem tudom megrendelni, de kivárom a hivatalosat. Tegyétek ti is ezt, nehogy meglepődjetek!
    levlevliva, úgy tűnhet, ha valaki meg is rendelte egy másik szerverre, mintha be akarnád csapni, hanyagolnod kellene az ilyeneket szerintem. Még akkor is, ha segítő szándékkal írtad, ez nem helyes.
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ahogy Xena is írta, vigyázni ezekkel a linkekkel. Már csak azért is mert ha így rendelsz valamit úgy tűnik minden oké, fizeted, és nem kapod meg, akkor így jártál. Aki a Freedom csomagokat szeretné várja meg a játékban a layert.
     
  16. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Kevés a roncs! :/
     
  17. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    megrejndeltem és megkaptam mindent:)
     
  18. gery1665

    gery1665 Utánpótlás-írogató

    Szia. Meg mondanád mennyi volt az ára a csomagoknak csak hogy tudjam.
     
  19. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    Szia nekem 700 forint volt:) abból csináltam 10 ezer forintott:)
     
  20. gery1665

    gery1665 Utánpótlás-írogató

    az a kis csomag ára?