Visszajelzés Vitaszoba: Jolly Roger nap!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. gery1665

    gery1665 Utánpótlás-írogató

    Nekem 3715 ft az a csomag
     
  2. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Meddig lesz feketepiac?
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Eredetileg ma délig tartott volna az event, csak ugye változott, és kicsit korábban kezdődött, sztem akkor délig marad. Bár ez csak saját vélemény.
     
  4. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Igen,délig volt.:(
    Köszi..
     
  5. Buvár=Kund

    Buvár=Kund Utánpótlás-írogató

    :mad: Nekem tetszik, de úgy értelmezem egy napos az event: 00 h- 24 h között! Elsősorban szigonyozni fogok a roncsokra. :p
     
  6. -rombol.hu-

    -rombol.hu- Járnitanuló

    :) Tetszik, bár elég sűrűn van. Világítóm is van és szigonyozni is fogok! :D
     
  7. -killer-

    -killer- Utánpótlás-írogató

    Ahoj!
    Megkérdezhetem hol a feketepiac? Mert egy probléma van ezzel nem mindenkinek van a hajon millios nagyságu loszerei....ebben az esetben világíto loszert szerettem volna venni de nincsen hol és már régen nem lehetett venni happy-kor sem :(
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Mint, ahogy eddig is tapasztalható volt, később kerül be. Érdemes tartalékolni ilyen esetekre. Jelenleg Megrendelések/ fegyvertárnál tudod megvásárolni.
     
  9. AGYAS-HUN-

    AGYAS-HUN- Járnitanuló

    persze persze...tartalékolni...vagy vedd meg forintért :)
    de jó tanácsok :D
     
  10. nikos.hu

    nikos.hu Fórum-zöldfülű

    :):)Tetszik, csinálom!:p
     
  11. -killer-

    -killer- Utánpótlás-írogató

    Inkább nem válaszolok erre mert bann-t kapok. Tiszta vicc...sporolj meg hogy majd betesszuk ...ja ha vége lesz az eventnek? Meg vedd meg ...koszi a nagy semmit :)
     
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Minden csak nézőpont kérdése... Sokan örülnek ennek, hiszen ott van a hajójukon, előrelátóan bevásároltak, többet tudnak kihozni belőle:) Sajna nem tartozom közéjük, majd veszek, ha bekerül:p
    Addig meg lehet roncsozni, vagy egyéb, ha nincs más lehetőség;)
     
    [DD] kedveli ezt.
  13. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Valki tudja miért csak 1 napos az event?Nem úgy volt, hogy vasárnapig lesz?
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  14. PUSKAS-cap.HU

    PUSKAS-cap.HU Utánpótlás-írogató

    Jó és hasznos a kis hajóknak is! :rolleyes::p:cool:
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mert 1 napos a 'német egység napja'. És nem szó nem volt róla, hogy az event vasárnapig tart, eredetileg is 1 naposra volt tervezve.
     
  16. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    értem köszi, én úgy emlékeztem, hogy az tírták valahol, hogy 3 napos lessz...
     
  17. PICK.SZEGED

    PICK.SZEGED Utánpótlás-írogató

    :p jó buli a roncsok szigonyozása - csak hosszú :mad:
     
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Pakold át a tehiket szigonyozásra!
     
  19. (((feca)))

    (((feca))) Fórum-zöldfülű

    Üdv! A freedom csomagot hol találom?Meg tudjátok mondani mert még eddig nem rendeltem ilyet de nem is találom a rendelési oldalon sem!!köszi
     
  20. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    A layeren katt Azonnali vásárlásra.