Visszajelzés Vitaszoba: Kacsahajsza event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Kacsahajsza eventtel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Mi a helyzet a bolond és a csínytevő botjával?
    Mindkettőt használhatod. De ne feledd, egyik sem képes arra, hogy egy hajódesignt gumikacsává változtasson. Viszont a csínytevő botja – a bolond botjától eltérően – amellett, hogy elveszi az érintett játékos gumikacsáját, egy bónusszal is meglepi őt.
    Az event végeztével a bolond botját minden fiókból töröljük.??????????

    Ezt nem értem egészen,a mostani event alatt pl vettem én 50dbt a bolond botja tárgyából.Akkor ami most van az is törlődik a Kacsahajsza event végén?
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A szülinapi event ismertetőjében is le van írva, törölni fogják az event végeztével a botokat. Véletlenül nem törölnék, mivel váltja a Kacsahajsza event, legalább azon felhasználhatod még, de ne lepődj meg azon sem, ha mégis eltűnnének.
     
  4. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Délben kezdődött az event, 13:41-kor az első helyezett már 2 óra 14 perc 5 másodpercet cipelte a kacsát. Kérném az időutazókat ne engedjük már játszani....
     
    kecsó és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  5. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Ez azért már túlzás... Kíváncsi vagyok ez hogyan lehetséges????
     
  6. Lalee007

    Lalee007 Fórum-zöldfülű

    Talán más időzónában van :)
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  7. ~MANTA~

    ~MANTA~ Utánpótlás-írogató

    Szerintem elszívott egy "vicces-cigit" és megállt körülötte az idő :)
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  8. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Ez is komoly Event félének sikerült...Kész Vicc...:D:D:D:D Persze, a kisebb játékosok ismét élvezik a játékot:D:D:D:D
     
    v43-1018 kedveli ezt.
  9. v43-1018

    v43-1018 Utánpótlás-írogató

    Főleg úgy,hogy egy fél napig egy játékosnál van az a valami :D
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  10. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Ezt az eventet nem lett volna szabad berakni erre gondolhattak volna a Bigpointnál!!!
    Amíg nem működik a kémezés ez az event totál értelmetlen! Az ilyen eventeknél alap, hogy azt a játékost kémezni kell akinél van a felvehető "tárgy" de erre most nincs lehetőség.
    Köszönjük a semmit ismét!
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  11. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Hát valami tuti nem működik jól: 22.20-kor valaki 10.45 percig őrizte a kacsát. Időutazós gyorsítót is lehet már kapni? :)
     
  12. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Sziasztok.Olyan jó ez a kacsás event ,hogy 1mp-ig se volt nálam a felvehető tárgy. Miért hajszoljak olyan dolog után amire min 400 vágynak és 1-10 órákat van 1 játékoson akit megtalálni se lehet.De hát nem csodálkozok mert az évtized partija után már csak rosszabb eventek lesznek szerintem. Meg volt a csúcs event most haladunk lefelé.:eek::eek::eek:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.