Visszajelzés Vitaszoba: Kalóz vezérek

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 2.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Péter

    Péter Fórum ismerője

    hm.Volt HH de jó most tudtam csak jönni akkor erről lecsúsztam.De bent van a feketepiacon is csak nem elérhető.Hát ezt is benyeltem.Akkor marad a szigonyvásárlás.Az még ér valamit.Más nem npc az legalább ad valami keveset,de hát sok kicsi sokára gyűlik.
     
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    25 000 000
    Holnap még elérhető lehet, de nem ígérem, én sem tudom előre. Ráadásul utolsó sebzéssel is van esély a design megszerzésére, ahhoz pedig bármilyen gyöngyös lőszer megfelelhet (talán, szerencsés esetben még legtöbb sebzéshez is).:)
     
  3. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Nem baj. 1 óra alatt összeszedtem 80 mojót. Ebből 4200 világitó lett a sok más mellett. Így jobban megéri nekem mint,hogy üreges urat löjjek 25 millás hp-val. Valamint még az üregesem se fogyott.
     
  4. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    2016-04-22 23:02:04
    Kaptál 8307 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-04-22 23:02:04
    Megszerezve: 1344 x Világító lőszer.
    2016-04-22 23:02:04
    Elsüllyesztetted Üreges úr hajóját.
    2016-04-22 23:02:04
    Megszerezve: 1 x Luridos.

    elsőre megadta :D
     
  5. apri.HU.ace

    apri.HU.ace Utánpótlás-írogató

    Értem én hogy régi dizi de pld.lőttem 25k világitót az egyik világító úrba és 1500 világító jött vissza azért ez gáz , ja nulla gyöngyöt adott.
     
  6. †₦ξĊЯỢ₦†

    †₦ξĊЯỢ₦† Fórum-zöldfülű

    2016-04-25 10:20:58
    Kaptál 16850 gyöngyöt.
    16'850 gyöngy
    2016-04-25 10:20:58
    Kaptál 40646 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-04-25 10:20:58
    Megszerezve: 6142 x Polipméreg lőszer.
    2016-04-25 10:20:58
    Megszerezve: 1 x Rugalmas rózsakvarc.

    Design nincs meg, bár a leírásban benne van, követ csak akkor kapsz, ha megvan az adott design.
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A leírásban tényleg ez áll, azt így kaptuk. Azt nem tudnám megmondani, most a leírás hibás, vagy a játékban nem úgy működik, ahogy kellene.:( Esetleg úgy tervezték, de meggondolták és módosítottak rajta.o_O Bárhogy is van, az ékkőnek jobban örültem, mintha csak 1 arany lett volna a jutalmam.:)
     
    [DD] kedveli ezt.
  8. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Valaki megkapta már a mérges dizit? Én csak 1 szer láttam és nemsokára vége ez is jól meg lett csinálva.Király Event...
     
  9. Devil.Star

    Devil.Star Utánpótlás-írogató

    Goblin, ne haragudj meg, de te milyen ember vagy? neked minden event, nagyon rossz, még átlagos sincs a számodra, neked semmi nem jó.... az kellene hogy kilősz egy 100.000 HP-s npc ét, és kapsz 50k gyöngyöt vagy mire vársz?
     
  10. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Nem haragszom nincs miért.1 kicsikét a játékot jóban kéne figyelned,és rátalálsz én mire várok...
     
  11. Szanorb1

    Szanorb1 Utánpótlás-írogató

    7/-től? 5-s vagyok.. Akkor ismét egy nevetséges event........
     
  12. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Nem, nem az, Ez ép azért jó hogy aki tényleg ritka és szép diziket akar magának akkor elgondolkodik hogy megéri-e neki felvizsgázni :)
     
  13. Szanorb1

    Szanorb1 Utánpótlás-írogató

    Azért mert te már nagyobb vagy ez a meglátásod.. A fejlődésem miatt nem vizsgázok feljebb de ez nem arányos azzal hogy nem szeretném a dizit sem..
     
  14. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Sziasztok annó sok ember sírt a Fly diziért ( miért nincs bent miért nem volt esély arra hogy meg kapjuk hiába lőttük stb...) NA!!! Itt a lehetőség szerintem már eléggé sokszor bent volt megszerezhetőnek így kíváncsi leszek hogy hanyan fognak sírni ez miatt mert szerintem az első dizit a leg könyeb megszerezni csak azt sajnálom hogy a Nerus helyett nem tettek be mást .
     
  15. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Igen, a Nerus már volt bent. Nekem is fura volt hogy ismét bent van, de nem baj. nincs meg, és a 2 bokos dizi sem rossz ;)
     
  16. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    Nekem csak a piros kéne mert a koponya lékelő nem tetszik, de szerintem az utolsó 2-nél lesz küzdés minden szerveren .
     
  17. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    2017-02-09 12:36:33
    Megszerezve: 3478 x Világító lőszer.
    2017-02-09 12:36:33
    Megszerezve: 1 x Burning Dutchman.
    2017-02-09 12:36:33
    Kaptál 24036 TP-t (tapasztalatpontot).

    Remélem így adja majd az összes. :p
     
  18. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

  19. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    GG remélem 6 kor el indul nálunk is és én is szerencsés leszek.

    Az első nap azt vettem észre hogy kb 70% os esélyed van a 2. nál 50% 3. 30% 4. 10% Nekem ennél az eventnél ez esett le lehet rosszul tudom de a számok nem biztosak ez már csak megérzés és észrevétel.
     
  20. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó