Visszajelzés Vitaszoba: Kalóz vezérek

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 2.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szanorb1

    Szanorb1 Utánpótlás-írogató

    Kb a kisebbek megint ennyibe vannak nézve...
     
  2. {DREW}

    {DREW} Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Ez az event egy vicc kritikán aluli eventhajóval nem is lehet találkozni ritka mint a fehér holló.Nem is értem miért tesztek be ilyen szinvonaltalan eseményt a játékba borzalmasan gyenge.
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Vannak, akiknek már meg vannak ezek a designok, mégsem sopánkodnak, ők mással foglalatoskodnak, ami számukra fontosabb. Hisz tudják, ugyanúgy, ahogy ők annak idején szerették volna, mások is szeretnék megszerezni. Most ők is megszerezhetik.
    A kicsik előtt nyitva az út, azaz le tudnak vizsgázni. ha egy régi design megszerzése a cél, amit akár utolsó lövéssel is el lehet hozni. Ez az event leginkább erről szól. Ez már csak rajtuk múlik, mit választanak.
    Reggel figyeltem, 7 percenként jelenik meg Üreges úr, ez azért nem olyan ritka, csupán figyelni kell, és megkeresni, a mappot kiírja, ahol megjelenik.:)
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Aztán odamegyek és a 20-25-ös szintű hajók leszednek róla 7/ , 8/ mapokon. Ennek aztán van értelme így. Hiába vagyok kitartó, ha lelőnek róla...
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A lehetőség adott. Legyetek ügyesek, találékonyak. Keressetek társakat, nagyobbakat esetleg (pl. klánon belül), akik védenek. Na meg utolsó lövéshez akár esetleg egy bizonyos tárgy is megteszi, a Tortuga fénye biztos mond valamit.;)
     
  6. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Szia FM_Héra Obscurus design ez milyen dising megtudod mondani nekem?
     
    *ZSOLTI* kedveli ezt.
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia **M.I.L.Á.N**
    Játékismertetők- Ismertető: Elit hajók és designok - Boko designok között keresd, rögtön az első az Obscurus.
     
  8. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Képzeld drága barát om nekem van 1 /7/ es szintü karakterem 3000 lő üreggel pp vel és képzeld meg lett rá a Fly dizi igaz nem elsőre de meg lett és nem nagy ladik így nem tom én örültem neki aki meg nem lőtte meg az magára vessen volt 24 órája meg lőni a leg könnyebben megszerezhető dizit.
     
  9. BlueFrost

    BlueFrost Utánpótlás-írogató

    2017-02-11 00:01:46
    Megszerezve: 1 x Rugalmas rodolit.
    2017-02-11 00:01:46
    Megszerezve: 11621 x Sütőtök lőszer.
    2017-02-11 00:01:46
    Kaptál 77355 TP-t (tapasztalatpontot).
    2017-02-11 00:01:46
    Megszerezve: 29896 x Gyöngy.



    2. nap:
    Világító úr:
    Jól sebezhető világító lőszerrel.
    Kilövéséért sebzés arányosan sütőtök lőszert, gyöngyöt kaphattok.
    Megszerezhető belőle a Nerus design, vagy ha már megvan akkor 13-14. szintű ékkövet vagy 1 aranyat kaphattok.


    Mértnem a Nerust kaptam? (nincs meg )
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ez már előzőleg is így volt, ha így hagyták, vélhetően a leírás hibás. De továbbra is úgy gondolom, az ékkőnek mindenki jobban örülhet, mint az 1 aranynak, ha éppen abban a Világító úrban nincs design.

    Azt még hozzátenném, hogy a régi neve a designak a Nerus, ami Picassora változott. Így ezen a néven keressétek a designaitok között.
     
  11. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    Ez az event nem sok minden kb 10/-skláln 10/4 es maximum .... és azért mert van 1 event hajó esetleg 2 és vagyunk 1re 100-200an kb... vagy több hajót kellett volna be rakni vagy nagyobb HP-val
     
  12. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Az event ideje alatt legalább üres a fénytérkép.
     
  13. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    Ez igaz,de nem sokra megyek vele :D
     
  14. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Teljesen meg vagyok elégedve ezzel az eventtel, csak lehetne gyorsabb ütemben 2 szer többet elszórni a mapokon. Ez az egy zavaró dolog számomra. Pl.: első nap az Üreges úr volt hogy egyszerre 3 mapon jelent meg. Most már Tök Úrnál csak 1 jön az is 20 percenként.
     
  15. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Minden nap egyre kevesebb event hajót dob, illetve egyre kevesebb az esély a dizi megszerzésére.
    Az első nap szinte 100%-ra adta, a második nap talán 50% A mostani 30% a holnapi még kevesebb. Persze ez saját tapasztalat. Remek event volt, már csak a hajók miatt is. :)
     
    Leonidas és Shtuby kedveli ezt.
  16. Leonidas

    Leonidas Utánpótlás-írogató

    Hello Mindenkinek!
    Én nekem csak a lőszerem ment el, hisz többször én lőttem a utolsót el, és adott 1 aranyat ami nevetséges dolog!
    nekem a kő sem ér sokat attól sokkal jobb köveim vannak!
    Másik dolog meg, hogy rá kényszerítik a embert,hogy pénzért vegyen lőszert mert le korlátozzák, ezt nem tartom fer dolognak!
    Mindenkitől elnézést kérek,de nekem ez a véleményem!Remélem nem gond mert leírtam!És ezzel senkit se bántottam meg, nem szegtem szabálysértést remélem?
    véleményeteket írjátok meg!
     
  17. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szia. A töklőszeren kívűl minden más lőszert vehettél volna előző eventeknél. https://board-hu.seafight.com/threads/loszer-vasarlas.56209/ Ide anno le is írtam hogy érdemes betárazni ezekből az event lőszerekből. Nekem elsőre megadta a dizit ma is, biztos megadja, habár ahogy halottam utolsóra többször adja az 1 aranyat mint top-ra.
     
  18. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    A korábbi kalózvezéreknél egyáltalán nem volt lőszer a piacon. Most lehetett mindenből 99.000 darabot vásárolni. Ennek az eseménynek eredetileg az volt a menete, hogy az előző napi hajókból szerzel lőszert a következő napra és azt lövöd el. Ennek megfelelően csökkent a hajók száma is minden egyes napon.
    Ugyanúgy a design megszerzésének a lehetősége is egyre kisebb lett, ahogyan teltek a napok.
    Persze azzal, hogy betették a lőszert piacra, ezzel más is változhatott az esemény logikájában.
     
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Az első ket dizit sikerült megszereznem. Azt viszont kifelejtéttek, hogy amíg van lőszer, pluszos ha lövöd a hajót. :) Ha mást nem, azért a pár ezer gyöngyért már megéri.
     
  20. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Sziasztok nem úgy volt hogy ha már meg van a dizi csak akkor kapunk ékkövet mert én most kaptam ékkövet de a dizi még nincs meg ?