Visszajelzés Vitaszoba: Kalóz vezérek

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 2.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    Igen sajnos. De a mostani eventek nem nagyon tükrözték vissza azt a hangulatot amiért rendezve lettek. Talán a téli volt még hangulatos a hóeséssel, de se a szülinapi és most ez se lesz :( Pedig jól jön ha az ember hangulatba van és márcsak azért is szedi a csiliket mert tojás alakja van :) Én szeretem ha részletezik az apróbb dolgokat, ha ettől az ember vidámabb és hangulatosabb :))
     
    **ENR** kedveli ezt.
  2. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Igen valóban a grafikai elemek nélkül akár szimpla "kódokat" is lövöldözhetnénk :D hát igen ha már húsvéti akkor legyen húsvéti, de ez az event inkább a Kalózvezérek inváziója eventet akarja visszaadni, és reméljük nem nokedlisítik el :D

    További szép estét! :)
     
  3. meteor86

    meteor86 Aktív író

    osztom a véleményt levlevliva
     
  4. quka

    quka Járnitanuló

    hali,
    az én véleményem a husvéti event vagy event az mindenkinek szól és nem csak pár embernek!gratulálni tudok csak a vezetőségnek. szerintem nem fer dolog de mind1 más játékos költ még ha kis szintű is más aki meg nagy semmit. akkor hol is van a lényeg?? a kicsiket szépen elfelejtik. lehetett volna szintezni a dolgokat. mind1 így legalább több pénzem marad és nem költöm felesleges dolgokra.
    u.i: Kellemes húsvétot
     
    **ENR** kedveli ezt.
  5. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Vizsgázz fel és kész,ismételni tudom magam nem lent kell dekkolni!
     
  6. *Shymanó*

    *Shymanó* Utánpótlás-írogató

    Ebben igazad van többnyire.:)De, gondolj abba bele, ha felvizsgázik de még nem olyan erős, hogy megtudja csinálni amit az erősek megtudnak, és igaza van @quka nak, hogy a lenti a 1-5ös szintig vizsgázó kalózoknak, alig ha van benne részük az eventbe..Mert ha van roncs, azt se nagyon kötik szinthez, hogy pl:1-5 kalozok a 1-6-os mappig megkapják a roncsokban lévő jutalmakat, mig a nagy szintüek csak aranyat kapnának érte..;):rolleyes:Ez az ötlet egyszer nagyon jó volt, örültek is a kicsik, de erről jó párszor elfeledkeztek, a vezetők..Én egynek nagyon örülnék, ha egy olyan eventet tennének be, amelyben a kicsit is kitudják venni a részüket.:p:p:);)
     
    **ENR** kedveli ezt.
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mit nem tud csinálni egy kicsi, amit egy nagy igen?

    Nem tud lőni? Jelenleg annyit tudunk, hogy a designért lőjjük majd ezeket a hajókat, ahhoz még csak nagyot sem kell lőni.
     
  8. -JeliNa-

    -JeliNa- Utánpótlás-írogató

    Hát el kezdődött meg is van a gond minek kell így bedobatni maponként 1 és jó lett volna így nagyon kiszurtak az emberrel most.
     
  9. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    2015-04-03 12:07:52Megszerezve: 5125 x Világító ágyúgolyó.
    2015-04-03 12:07:52Kaptál 25485 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-04-03 12:07:52Megszerezve: 1 x Red Baron.
     
  10. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    2015-04-03 12:06:17
    Kaptál 7727 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-04-03 12:06:17
    Megszerezve: 1845 x Világító ágyúgolyó.

    40k villogósért xdxd
    Design még a májusi viadalnál megvolt annó, de nem elég h 1-et dob, de hogy azt még ki is írja... minősíthetetlen xdxdxd
    Ráadásul ugyan ezért a véleményért a chatem is szünetel 7 napig :D
    Annyira szánalmas már ez az egész :D olyan mint ha dolgoznál 12 órát és odaadnak 3000 Ft-ot xDXDXDXDXDDXD

    További szép napot! :D
     
  11. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    desing az üres ?
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Na igen, mint ha dolgoznál 12 órát, mint utca seprő, de 11 óra 45 percet csak a seprűt támasztod, majd komoly fizetséget vársz.

    Fentebb nem véletlen írtam, itt a designok a lényegesek, nem feltétlen az egyéb lőszer vagy gyöngy jutalom. Arról nem beszélve, hogy üregessel is lőheted.

    Nem!

     
  13. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Akkor ezek szerint nekem ennyi volt az event? Picasso-t meglövöm majd 20 perc alatt és kész?? hínnye de logikátlan gondolkodás, semmi extra semmi szín, semmi érdekes, mindig csak a szürke monotonított menny ide, csináld ezt csináld azt, kapsz érte 3000 lőszert 5 villám kövét, meg 1 kulcsot.* :D

    Vicces nem? :D

    2015-04-03 12:22:53Megszerezve: 32 x Világító ágyúgolyó.
    XDXDXDXDXDXXDXDXXDXDXD


    *irónia, de egy cég :D
     
  14. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Én pedig akkor üzenném a 500-600k VP+EP-s embereknek, akik 40k-t lőnek elittel, hogy tessék felmenni 20/-re ésott játszadozni, ne az ilyen kezdőket lövöldözzék mint én. Mert szép dolog a felvizsgázás, csak 7/-en 1 nap alatt 25× lőttek ki.
    A kérdésem egyébként az lenne, hogy kiírja, hova dobta az eventet?
     
  15. «-Gini☆ﻛ┳aR-»

    «-Gini☆ﻛ┳aR-» Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    EU1 -en miért nincs húsvéti event?
     
  16. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Engem nem zavar, hogy lőnek, csak itt sokan mondják,hogy vizsgázzunk. Vizsgázok én, csak fent már nem olyan egyszerű megmaradni, mint 2, 3-as térképeken.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.4.15
    **ENR** kedveli ezt.
  17. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki

    Ez a Húsvéti event?? XD
     
  18. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Mennyi hp-ja van a red barronnak? :eek: És mennyit sebez?
     
  19. -killer-

    -killer- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem ad sok loszert, nem lehetne tobb event hajo????
     
    **ENR** kedveli ezt.
  20. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    25 millió, rám 2000-t lőtt.