Visszajelzés Vitaszoba: Kalóz vezérek

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 2.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Egyenlőre nem tudni melyik része a hiba... legalábbis nekem még nem tiszta, de ebben még segíthettek, hogy mindig ad 1 aranyat ha topra vagy uccsóra viszitek? Mert ha igen akkor csak nem volt szerencséd... Mindezt csak arra alapozom, hogy elvileg már szereztek design ;)
     
  2. tibis.

    tibis. Utánpótlás-írogató

    Ha ucsora viszed akkor ad 1 aranyat
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    De mindig? Vagy csak néha... Ha írja a log hogy "Elsüllyesztetted..." akkor tiéd volt az uccsó, a top sebzést meg csak érzed ;).

    Leírás szerint 1 aranyat akkor ad, mikor dizit kapnál, de már megvan. Lehet az a hiba, hogy akkor is 1 aranyat ad ha csak nem volt szerencséd és abban a körben nem kaptál dizit, de lehet az a hiba amire a többség gondol, hogy mikor már 1 aranyat ad akkor már lennie kéne dizinek is.
     
  4. Đody

    Đody Utánpótlás-írogató

    Üdv
    Nem lehetne azt megcsinálni ,hogy üregel is lehessen lőni az event NPCécek. :)
     
  5. tibis.

    tibis. Utánpótlás-írogató

    DD többet lőttem már és ez volt az első ami kiírta
    2015-04-04 15:22:22Elsüllyesztetted Curse of the Oceans hajóját.
    2015-04-04 15:22:22Kaptál 1972 gyöngyöt.1'972 gyöngy
    2015-04-04 15:22:22Megszerezve: 526 x Sütőtöklőszer.
    2015-04-04 15:22:22Kaptál 1 aranyat.1 arany
    és csak ennél irta ki hogy Elsüllyesztetted Curse of the Oceans hajóját
     
  6. quka

    quka Járnitanuló

    én vmit nem értek !
    ott van az a szó hogy erőből vagy uccsóra, ha erőből viszem és nem én adom le az uccsó lövést akkor nem az enyém mivel ott van az uccsó szó és hiába az erő ha mindig vki utolsóra elviszi. vagy hogy néz ki ha erőből viszem akkor is ad 1 et vagy az utolsó lővést is más adja le az is megadja?? mert ha nem akkor felesleges az erő vitel mivel mindig lessz olyan ember aki utolsó lövést adja le.
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    És azokat sebzésre vitted? Bocsi a sok kérdésért, csak próbálok rájönni hogy is adja az 1 aranyakat :D

    Topra és utolsóra adja, de mind1, hogy te topra lövöd vagy uccsóra, külön külön is adhatja.
     
  8. tibis.

    tibis. Utánpótlás-írogató

    DD én uccsóra vittem és csak ennél az egynél irta az 1 aranyat és hogy Elsüllyesztetted Curse of the Oceans hajóját
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezek szerint elképzelhető, hogy azt az 1 aranyat nem is csak utolsó sebzésre és top sebzésre írja ki, hanem valami más alapján? Ezek szerint igaz volna az is, hogy ad az designt, csak ritkán és épp nem volt szerencséd.
     
  10. quka

    quka Járnitanuló

    nem tudom hogy ha nincs minden hajoba dizi akkor miért nem lehet 10, 15 percenként dobálni a hajókat miért kell rá várni 20 percet is és rádaásúl úgy hogy nem irja ki hogy hol is van max akkor ha épp ott vagy vagy épp mellette! vagy netán ez is vmi hiba lenne???
     
  11. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Nézzétek meg a Dizik között mert van eu2-n olyan ember akinek csak aranyat írt ki de ott a dizi a többi között!
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Így van, szval ha kiírja hogy 1 arany, akkor csekkoljátok le a dizik között, mert lehet adta.
     
  13. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Na Dizi sehol pedig én lőttem ki utolsó lövéssel!!

    2015-04-04 18:04:03Elsüllyesztetted Curse of the Oceans hajóját.
    2015-04-04 18:04:03Kaptál 9 gyöngyöt.9 gyöngy
    2015-04-04 18:04:03Megszerezve: 3 x Sütőtöklőszer.
    2015-04-04 18:04:03Kaptál 1 aranyat.1 arany
    2015-04-04 18:04:03Kaptál 18 TP-t (tapasztalatpontot).
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az utolsó lövés, sőt a top sebzés sem garancia a designra!
     
  15. *€Ł~߀NĐÎ*

    *€Ł~߀NĐÎ* Járnitanuló

    tudomásom szerint senki nem kapott ma még :(
     
  16. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Valami nem kerek DD a dologgal kapcsolatban, mivel a tegnapi eventre is ugyan ez a leírás vonatkozott mint a maira és ott minden legtöbbet sebző és utolsó lövést leadó játékos megkapta a Red Baron hajó dizit!Véleményem szerint itt ez az 1 aranyas téma kavart be és ez már csak ilyen szépség tapasz... h nem garancia a top sebzés és az utolsó sem :)
     
    Gallardo kedveli ezt.
  17. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Eu2-n már egy játékosnak láttam h megvan de csak azt az egyet én is...
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez nem igaz, nem kapta meg mindegyik. Ott is igaz volt, hogy kis szerencsével megkaphatod, ha a tiéd volt a legtöbb sebzés, vagy az utolsó sebzés. Az már elképzelhető, hogy míg tegnap erre ~75% volt az esély, ma már csak 50%..., esetleg kevesebb.
     
  19. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    Hát t
    Tapasztalataim szerint mindenki meg kapta és egy játékostól sem hallottuk vissza h ez előfordult volna amit most mondasz... hát nem tudom az a baj ezzel h szerintem senki nem tudja h mi van pontosan az viszont tény h én dél óta itt vagyok és figyelemmel követem az eseményeket 1 ember kapott eddig az összes többi csak panaszkodik h nincs hajó....
     
  20. *€Ł~߀NĐÎ*

    *€Ł~߀NĐÎ* Járnitanuló

    megvan többnek de nem ebból az eventből