Visszajelzés Vitaszoba: Kalóz vezérek

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 2.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A másik oldaláról se feledkezzetek meg, attól hogy megszerzi nem biztos ebben is jár ;) De remélem már a diziket is megnézitek, nem csak a logot... attól, mert csak 1 aranyat kaptatok a log szerint még lehet ott dizi is ;)
     
    ***Jani*** kedveli ezt.
  2. ***Jani***

    ***Jani*** Junior szaki

    DD ezt mivel lehet akkor magyarázni?
    • Ha már valakinek megvan az adott design, utolsó vagy legtöbb sebzésre csupán 1 aranyat kaphat.
    2015-04-04 18:04:03Elsüllyesztetted Curse of the Oceans hajóját.
    2015-04-04 18:04:03Kaptál 1 aranyat.

    A hajót el süllyesztettem a dizi nekem nem volt meg eddig és most sincs és mivel az egy arany csak akkor jár ha már meg van, szerintem jogosan gondoljuk h vmi el lett kavarva az egy arany miatt...

    Egyértelmű,h nézzük én is mondtam itt a többieknek :) Megnéztem de dizi nincs... ://
     
    Gallardo kedveli ezt.
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen, egyértelmű hogy hiba van, az a hiba, hogy az 1 aranyat kapod akkor is ha nincs meg, kész pont, nem volt szerencséd. Jelenleg ennyit tudunk, de ha lesz több infó jelentkezünk.
     
    WĄЯŁ0ЯD™ kedveli ezt.
  4. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki

    És ehez kelet egy jó pár óra:? 12:08-kor kb már írtam mi a hiba :)
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hát a második nap az elég szűkös. Kevés esély van a dizire, keveset is dob és ritkán. :/
     
  6. Đody

    Đody Utánpótlás-írogató

    2015-04-04 22:42:37Elsüllyesztetted Curse of the Oceans hajóját.
    2015-04-04 22:42:37Megszerezve: 598 x Sütőtöklőszer.
    2015-04-04 22:42:37Kaptál 3136 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-04-04 22:42:37Kaptál 2242 gyöngyöt.
    2015-04-04 22:42:37Kaptál 1 aranyat.
    Nekem sem adta meg kiléptem meg vissza és akkor sem ilyenkor majd megadja a dizit?
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Amennyiben az a feltételezésünk igaz, amit az event leírásából következtetünk ki, nem kap designt, ha nincs szerencséje annak, aki legtöbbet sebzi, vagy utolsót. Egyenlőre ebből tudunk kiindulni, ahogy azt már DD leírta. Mást, nem tudunk írni addig, míg más információt nem kapunk.:(
     
  8. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    2015-04-04 22:43:04Kaptál 1 aranyat.1 arany
    2015-04-04 22:43:04Kaptál 5480 gyöngyöt.5'480 gyöngy
    2015-04-04 22:43:04Kaptál 7369 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-04-04 22:43:04Megszerezve: 1462 x Sütőtöklőszer.

    Nincs dizi
     
  9. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    2015-04-05 01:22:36Elsüllyesztetted Curse of the Oceans hajóját.
    2015-04-05 01:22:36Kaptál 1 aranyat.

    Utolsóra se adja -.-
     
  10. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    2015-04-05 01:42:23Megszerezve: 1 x Az óceánok réme.

    Na végre :D
     
  11. ×Lery×₩ΛŁ×

    ×Lery×₩ΛŁ× Járnitanuló

    2015-04-05 03:44:00Kaptál 1 aranyat.1 arany
    2015-04-05 03:44:00Kaptál 5517 gyöngyöt.5'517 gyöngy
    2015-04-05 03:44:00Kaptál 7417 TP-t (tapasztalatpontot).
    felkeltem hajnalba, lövöm bele az elétet és csak 1 aranyat kapok azért ez fura :D
     
  12. Đody

    Đody Utánpótlás-írogató

    Én is elvittem uttólsora és nem adta meg :(
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jó reggelt, kellemes húsvéti ünnepeket ;)

    Bár itt fórumon már beszéltük és talán pont ezért elsősorban csak az 1 aranyak miatt volt a panasz, miért adja, ha még nincs meg a dizi. De máshol sokan félreértették, ezért a piros szöveggel egészítettem ki az ismertetőt.
    Már csak azért is volt fura és meglepő, hogy a "kis szerencsével" kifejezést valaki is félreérthette, mert mindig így írjuk, ha valamit kaphatsz, ha szerencséd van, (gondolok akármilyen designra, pl kínai újév, királynő kegyelme pl karnevál, akár ékkövek a zsákmányzsákból) ezt nem kellett soha így részletezni.
    Az önmagában nem hiba, hogy valaki nem kap design a sokadik top vagy utolsó sebzésre sem. A redbaronnal gyakrabban adta a designt, most ritkábban. Az, hogy erre 1 aranyakat kapsz, pedig nincs meg a dizid az hiba, legalábbis az ismertető nem így írja (nekünk sem így írták, nem fordítási hiba) és a Redbaronnál sem így működött.
     
  14. Đody

    Đody Utánpótlás-írogató

    Szia
    De envet ma délben megadja majd a dizit vagy majd jóvá írják?
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    De mit kéne jóváírni? Megkaptad a designt akkor ott van már a designjaid között, ha nincs ott akkor nem kaptad meg. Ez ilyen egyszerű! Kéretik olvasni is amit írok, nem csak kérdezni ;).
     
  16. Đody

    Đody Utánpótlás-írogató

    Nincs meg a dizi és el vittem uttólsóra vittem el.
     
  17. quka

    quka Járnitanuló

    Az már elképzelhető, hogy míg tegnap erre ~75% volt az esély, ma már csak 50%..., esetleg kevesebb. ( DD S-Moderátor egyik válasza)
    tehát én úgy veszem észre mintha nem 50 vagy kevesebb esély lenne rá hanem kb 5 % -ék ami egy kicsit vicces dolognak tartom holott szerintem egy Húsvéti eventet nem ilyen módon kellett volna megcsinálni de én nem vagyok vezető csak játékos.
    u.i: Kellemes Húsvéti Ünnepeket
     
    Gallardo és Đody kedveli ezt.
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    És elolvastad amit írtam? Amit még idéztél is...

    Ez csak egy példa volt. Gondoltam ha konkrét számokat mondok, amit a hasamra ütve kitaláltam, akkor könnyebben megértitek, hogy a design szerzés esélye csökkenhetett, de egyértelmű, hogy csökkent, hiszen kevesen kapnak designt, bár megérteni így sem sikerült :(.
     
  19. Petyu

    Petyu Utánpótlás-írogató

    És ebben az eventben mi a Húsvét??
     
    Đody kedveli ezt.
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Húsvétkor van az event ;). Semmi, ez most ilyen.