Visszajelzés Vitaszoba: Kalózok Kupájának hagyatéka

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 12.6.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket az Kalózok Kupájának hagyatéka eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok , nem egyértelmű most 0 órakor kezdődik vagy délben.
    Az event június 13-án déli 12 órakor kezdődik, és július 15. déli 12 óráig tart.
    Az 1. szakasz június 13-án 0 órakor (éjfélkor) kezdődik.
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Rákérdeztem, a 12 óra lesz az igazi. Javítva, köszönjük!
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot !! JÓ látom nem lehet venni event kulcsot, és lőszert sem?? **Moderálva**
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.6.24
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A hibákat, hiányosságokat jelezzük. A véleményeiteket szintén. De..., a hangnemen kicsit változtass kérlek! Elég hosszú eventnek nézünk elébe, kicsit türelmesebben, köszönjük!
     
  6. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    Discordon megkérdeztem s az volt a válasz, hogy a lőszer, kulcsok és a torpedó később lesz hozzáadva a piachoz.
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Nem találok lőszert a piacon. :( Nincs ott? Vagy én nem találom?
     
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!! rendes vagy! Ugyan én nem használom a Discordot mert nem szeretem ha valamit rám erőltetnek!! Mégegyszer kösz.
     
    *~Gaby~* kedveli ezt.
  9. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Én csak fizetős lőszert, és fizetős kulcsot találtam. :( Ez most komolyan így lesz? Csak majd az tud venni lőszert meg kulcsot aki fizet érte? :O sok valakinek nincs erre pénze, és nekem sincs! Akkor én ne is játsszak ? :(
     
  10. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Ez tényleg komoly hogy megint este van restart?
     
  11. alex.1970

    alex.1970 Fórum-zöldfülű

    Nem munkaidőben dolgoznak a fejlesztők , hogy este kell a resit csinálni?
     
    kecsó kedveli ezt.
  12. mongoos

    mongoos Fórum-zöldfülű

    Ahoy

    Most jött egy javítás/frissítés , az alábbi linken olvashatod mi módosult illetve mi lett javítva.

    Remélem tudtam segíteni

    https://board-hu.seafight.com/threads/patchday-informaciok-2024.57464/page-4#post-398527
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Viszont most gyors volt nem kellett órákat várni
     
  14. ЄىЄى

    ЄىЄى Fórum-zöldfülű

    Ez a restart megint igazán nagyon jól sikerült.. Jobban fagy a játék mint előtte thx BP :D
    Emellett az ember nem azért veszi meg a Sigma csomikat jó pénzért hogy utána csökkentve legyen ennyire a safanad az eventhajókból( FŐLEG HA EVENTRE KÉSZÜLÜNK) papírcetlit meg a kirakós darabokat elég szerényen szórja(értem én hogy egy havi event de na.....) ezen kéne javítgatni nem a safit lejebb venni. :) A botosoknak meg ismételten sikerül összehozni egy "jó" eventet.. remélem lesz debuff és a haverokat is debuffolják ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.6.24
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  15. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Másnak sem akar betölteni a játék? (hiába törlök előzményt vagy bármi..)
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum bárója

  17. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek!kaptam egy : Megszerezve: 1 x Csehország gyakori, ez mi mert a hajó dizájnál nem találom, sehol sem, át néztem többször is! Köszönöm.
     
  18. ЄىЄى

    ЄىЄى Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Ha egy picit jobban átnéznéd az eventet/játékot akkor láthatnád, hogy kirakó részleteket kaphatsz a nemzetek hajójából melyet ha összegyűjtesz jutalomba részesülsz.
    Kérdés helyett el kéne olvasni az esemény ismertetőjét https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-a-kalozok-kupajanak-hagyateka.57521/, de tessék..
    Hogyan működik a Kereskedőkirakós?
    A Kereskedőkirakós egy 72 darabból álló kirakós, tehát mind a 24 nemzethez három-három kirakósdarab tartozik (egy gyakori, egy ritka és egy bámulatos kirakósdarab).
    Minden egyes darabot három alkalommal kell berakni, hogy elkészüljön a kirakós. A kirakós darabjai az eventhajóktól, illetve kereskedéssel szerezhetők.
    Mindennap meghatározott számú kirakósdarab vásárolható meg vagy adható el az átkozott lelkekért.
    A kirakósdarabok ára attól függ, hogy milyen gyakorisággal adják-veszik az adott darabot a játékosok.
    A kirakódarabok feloldásáért és bizonyos mérföldkövek eléréséért jutalom üti a markod.
     
    kecsó kedveli ezt.
  19. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Szeretném jelenteni, hogy én Ázsiai szerveren játszom, és már sok npc kilőttem, sok próbát csináltam meg, de még egyetlen egyszer se kaptam kalózzsetont még 1.-et sem. Több napja rendszeresen játszom, de nem adnak a hajók se meg semmi se! Vajon miért nem kapok?
     
  20. ЄىЄى

    ЄىЄى Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Atlanitszban lévő npc-k adhatnak kalóz zsetont, meg a csoportos próba is ad(ha nyersz ha vesztesz). Próbáld ezeket csinálni és lesz zsetonod ;)
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.