Visszajelzés Vitaszoba: Kalózok Kupájának hagyatéka

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 12.6.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Engem az érdekelne, hogy kaptunk kódban 100 zsetont, abból felhasználtam 2-öt, így tegnap még volt 98 zseton, most beléptem s van 4 zseton. Ez hogy lehetséges?
     
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szia Mary !! Nem tudom hogy lehetett!:) de én azt nem értem hogyan tudtál feltenni 2-t nekem csak az összeset engedte igaz nyertem is;):)
     
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    UI: oksa + van a csúszkát nem vettem észre!!:):)
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. BLUEBERRY1

    BLUEBERRY1 Fórum-zöldfülű

    hol látom hogy nyertem ? tegnap az a csapat nyert akire raktam
     
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Naplóban írja mit kaptál 23:50-kor
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Jelenleg még nem tudok rá válaszolni, sajnálom. Érdeklődünk..., majd kiderül (reméljük).
     
    Mary kedveli ezt.
  7. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Szia! Köszi a infót, de nekem nincs ott kiépítve hajó, sosem voltam ott lent, és ezt igazságtalanságnak tartom, hogy aki itt fent játszik az nem kap! :(

    Üdv! Amikor Magyarország, és Svájc játszott, én tettem tétet Svájcra, és ugye ők nyertek! És nem kaptam meg a dizit, és nem is maradt semmi zsetonom. Ez hiba! Ázsiai szerveren történt!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.6.24
  8. ЄىЄى

    ЄىЄى Fórum-zöldfülű

    Én se kaptam még dizit meg zsetont se pedig a németekre raktam és ők is nyertek :D
     
  9. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    2024-06-15 23:00:23
    Megszerezve: 1006 x Fejlesztett futball lőszer.
    2024-06-15 23:00:23
    Megszerezve: 1 x Törhetetlen szellem.
    Tegnap két meccs volt bukó, de az Olaszok nyertek és így lett meg..
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szintén én is először a németekre raktam fel ,nyertek de semmi ,tegnap is nyertem de dizi sehol.:):);)
     
    Mary, Naksi és §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  11. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia! Köszi a infót, de én sehol se találom ezt a kirakóst, kérlek mondd már, meg, hogy hol keressem? Köszönöm!
     
  12. riggsm7

    riggsm7 Fórum-zöldfülű

    Szia Naksi, ide kattintva nyitod meg. [​IMG] [​IMG]
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia. Nagyon köszönöm szépen!
     
  14. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Szia! Megkaptad a dizit? Ez a törhetetlen szellem az? Én nem találom sehol a dizit amit kapnom kellene.
     
  15. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szép napot mindenkinek! Azt szeretném tudni, hogy amikor a ember leadja a tippeket, akkor miért nem lehet szabályozni, hogy én csak 200 zsetont teszek rá, és nem a összeset ? Sajnos én azt vettem észre, hogy nem lehet szabályozni, mindet rá kell tenni. :( Esetleg meglehetne-e oldani azt, hogy lehessen szabályozni ki mennyit akar rá tenni? És annak a függvényében kapná a jutalmat is? Köszönöm.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  16. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Szia, találsz ott egy kis csúszkát, azt tudod húzogatni. A max összeg alatt van. Ha balra húzod, csökken a tét összege.
     
    Naksi kedveli ezt.
  17. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Nagyon szépen Köszönöm. megnéztem, de én nem találom :( Esetleg képet tudnál ide be tenni? Köszönöm szépen!
     
    Utoljára szerkesztett: 19.6.24
  18. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    https://prnt.sc/roJvKnp9JR1R ott van a számok alatt
     
    Naksi kedveli ezt.
  19. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    *~Gaby~* kedveli ezt.
  20. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv. Ázsiai szerveren játszom. Volt 200 zsetonom, direkt nem tettem fel mindet, meghagytam 200, de most néztem meg, és már nincs meg, eltűnt. :(