Visszajelzés Vitaszoba: Kalózok Kupájának hagyatéka

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 12.6.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -novara-

    -novara- Járnitanuló

    Hogy van az hogy az uralom arénája térképen egyik játékos lö 500k a másik pedig 1miliót? én is ugyan úgy a vértüz löszerel lövök
     
  2. -novara-

    -novara- Járnitanuló

    Aura esetleg valami választ kaphatok???
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Választ adhatok, bár ez nem biztos, hogy kielégítő számodra. Csak vakon találgatok, ugyanis nem szerettem soha az uralom arénáját, most fel sem mentem. Talán ebben van a kutya elásva: "Az egész térképen csillogó tárgyak jelennek meg. Ezek összegyűjtése rövid ideig tartó kis buffokat ad, amelyeket egymásra halmozva növelheted statisztikádat." De mivel biztosat nem tudok, nem tudom az egyéni statisztikákat esetleg befolyásolja-e bármi más, mondjuk viharlámpa stb., így csak azt tudom neked írni, nézd meg, próbálkozz ilyesmivel is, hátha magadtól rájössz.
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Remélem jó helyre írok , az eventel kapcsolatban igaz ez csak az én véleményem hát ez komolyan jól sikerült !! Csak pozitívat lehet róla mondanom nos akik többé kevésbé játszottak minden féle képen jó volt bár több ilyen lenne vagy lehetne!!Igy tehát akik ez szervezték csak gratulálni tudok!! Azért kis csekély negatívumot is szeretnék írni de ez csak elenyésző!! Pld jó lett volna ha lehetett volna venni aurát, sajnos össze futott a martalóc esemény illetve tetézte a sebzés nap de ez elenyésző, Jó lett volna ha a nyertes csapat (ország) dizije mondom én aranyra változik. Összeségében Garula!!!!
     
    xSZIBILx(HUN), Naksi és bares(HUN) kedveli ezt.
  5. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok mindenkinek! Az a kérdésem lenne, hogy a kirakós játéknál nekem több, mint 50 db volt, megszámoltam többször is, és nem kaptam meg azt a 2 zsákot, gondolom akkor a lőszert se, de azt nem néztem mennyi is volt konkrétan! Köszönöm a választ! Akkor lehetett a event alatt venni villámlás 2db, és Aranyszigony 2db , és hatalmas kardhal 2db, ezeket hol mire lehet használni ?
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Ezzel a kérdéseddel kérlek supporthoz fordulj!
    Ezeket Atlantiszon tudod használni, a tengeralattjáródra tudod felszerelni. Atlantiszi harci festések. ITT olvashatsz róluk, hogy mire valók (vagy a játékban, ha föléjük viszed az egered mutatóját).
    Atlantiszon leveszed az Áttekintés ablakát- Tengeralattjáró-felszerelés menü.
    upload_2024-7-17_15-51-50.png
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Köszönöm szépen a válaszodat! Mindig van valami, amit nem adnak meg, és én nagyon nem szeretek írni a szupportra, és ott bizonygatni a igazamat! Én le se mentettem, hogy több,mint 50 volt, mert álmomba se gondoltam erre, hogy nem kapom meg! :(
     
  8. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Amikor elérted az 50 db-ot, rákattintottál fent a pipás négyzetre? mert csak akkor adta meg a jutalmat.
     
  9. HMSRadzeer

    HMSRadzeer Fórum-zöldfülű

    Jobb helyeken automatikusan jóvá írja.
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Szia! Nem arra gondoltam , hanem a event végén a Jutalomra! Igen kinyitottam őket! De ott volt, hogy 50 darab felett ad 2 zsákot meg 400.000 futball lőszert Kap a ember!
     
  11. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Azokat a jutalmakat nem event végén osztották ki, hanem folyamatosan megkaptad, ahogy elérted a szinteket (10-50-90-stb).
     
    SM_Aura kedveli ezt.