Visszajelzés Vitaszoba: Kalózurak

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 7.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Kalózurak eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    Kedves esi csak anyit hogy gerinctelennek tartom amit csináltok pár játékos társammal s velem !mert jogtalan volt a debaf !mégpediglen azok a játékosok akik már több honapon keresztül wartools programmal játszanak több 100 ezen a szerveren és botoznak meg azzal harcolnak semmit se kaptak aki meg meg probál szigonyoznilegaláb 5 percig vagy egy 3 orán át csak npc lö a safard éremért rögtön debaffot kap meg ki teszitek a ranglistábol én ugy kaptam hogy bennese voltam!!ha irtam a supportra azta választ kaptam nem tudnak ellene tenni a wartools használok ellen akkor kérdezem én hol is van az igasság???kedves esi ezt kérdezd már meg a ba vafgy az adminoktol mert ez röhej ami már itt folyik aki wartoolsal játsz 1 éve semmit se kap mert a scriptetek fel se tudja ismerni de azt hogy le me3gyek az 1/mapra szigonyozni azt már felismeri mi?na ez a nagy igazság tétel a seafight játékban!!köszönöm hogy elolvastadezta kis irást!!!
     
    CryZoli kedveli ezt.
  3. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Most akkor a szűrő müködik vagy hasra ütés szerüen baffolnak.Ne csináljam a szezont mert lent is kell szigonyozni? És igen ott van az unalomig is mételt és szerintem is a játékban a legnagyobb gondott adó wartools!!!!!! Élvezhetetlen a játék miattuk.Semit sem kapnak de ha feszengetem a témát akár seten is kiteszik a hajót.
     
  4. Sportiva

    Sportiva Járnitanuló

    Én nem választanám ketté azt aki csak "kicsit" csal attól aki folyamat, senkinek ne lövöldözzön vagy szigonyozzon a tengeren ha nincs a gép elött!
     
  5. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    ez irtam én is csak kicsit értelmezned kéne sportiva lemész és szigonyzol amegszokot modon vagy npc lö és fosztol és a felismerö script rögtön rád rakja a de baffot ha botoztál ha nem mert ha bot programmal egyformán tudtál játszani!de a wartoolsos csalok akik 24 orábol 72 orát azzal játszik mert másképen nem tud vagy nem is akar azzal sem baj nincsen te meg csak toljad a lovét a játékba ö meg röhög egy jót rajtunk na ezzel kéne valamit kezdeni nem az olyan játékosokkal akik nap mint nap játszanak és költik a pénzüket és a szabad idöt erre a játékra sajnálatos dolog ez régen nem vcolt ez mint most élvezetes volt ajáték nem köttem 600k játékosra csak 40k de jobb volt mint most és igazságosab volt a játék is ki zártak1 vagy3 honapra ha meg olyat csináltál ami szabályt szeget akkor végleges bannt kaptál!!
     
  6. [balazs]HU

    [balazs]HU Utánpótlás-írogató

    Hogy lő valaki 600k-700k-át az Üreges Úrra? Meg tudja valaki magyarázni? Köszi ;)
     
  7. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    Martaloc lőszerrel... Lámpa és 800k körül megy karikaval...
     
    [balazs]HU kedveli ezt.
  8. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Elsüllyesztetted Égő jég úr hajóját.
    Megszerezve: 537 x Safanad érme.
    Egyedül 125 milla életért ez nagyon kevés safanad érme!:confused: Még a többi gyöngy, korona, yulong elmegy!
     
    Naksi kedveli ezt.
  9. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    jobb lett volna 1 arany? :p
     
  10. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Kalózurak 2022.július-augusztus
     
  11. Mekenel-graf

    Mekenel-graf Fórum-zöldfülű

    sziasztok olyan gondolatom van hogy az ehez hasonló desing megnyerő eventeket úgy kellene meg oldani hogy akinek már meg van a desing az nem viheti el még egyszer hanem a következő legtöbb sebző vinné el és így tovább
     
  12. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló

    Én azt nem értem, hogy EU8-ra miért tették be az eventet, amikor jól tudták, hogy egy idő után a játékosok nem tudnak eventezni, mert a ha felsőbb mappokra dobja, akkor nincs, aki kilőné az event NPC-ket s így nem dobja a rendszer a többit. Ennek így semmi értelme, mert csak kevés játékosnak volt szerencséje megszerezni a dizit, a többi meg csak nézi.
     
    Naksi és MURAT2022 kedveli ezt.
  13. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Kalózurak 2023. január
     
  14. Csónakos

    Csónakos Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Azért a leírásban is átírhatták volna az időpontkat!
    Kalózurak
    Január 6. és január 10. között zajló esemény
    A „Kalózurak” eseményen a következőket találhatod:
    • 4 eventhajó (minden nap más)
    Mely dátumokra és időpontokra kell figyelni?
    Az esemény július 29-én déli 12 órakor kezdődik, és augusztus 2. déli 12 óráig tart.
    Minden időpont a szerver helyi ideje szerint értendő.
     
  15. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! javítva van