Visszajelzés Vitaszoba: Kalüpszó bosszúja 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 20.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat Kalüpszó bosszúja 2017 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Jó lesz ez az event is.:)
     
  3. ΛʍΛдέմﮓ

    ΛʍΛдέմﮓ Utánpótlás-írogató

    Elindult az event a 17/1-es biztonságosból hiányzik a feladatosztó
     
  4. =FENYŐ=

    =FENYŐ= Utánpótlás-írogató

    Gyenge, mint a harmat :(
     
  5. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Az a benyomásom, hogy eltűntek a rakománytárgyak és a Sirének is.
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. Nirvana.

    Nirvana. Utánpótlás-írogató

    Valaki nem tudja honnan szerzünk hirnevet?
     
  7. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Nagyon jó az event:)
     
  8. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Jó az event csak nagyon kevés,ritka a Rakomány tárgy.
     
    Naksi kedveli ezt.
  9. *ZSOLTI*

    *ZSOLTI* Járnitanuló

    Nagyon jó event 3-óra alatt 1db Rakomány tárgy nincs.
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    1 óra alatt 0 rakomány, ez így elég szegényes.
     
    Naksi és *ZSOLTI* kedveli ezt.
  11. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Első küldetésnél elakadtam. Segítsetek. :(
    Mellesleg olyan védelme van a Szirénnek, hogy repeszeső, puskapor, elveszett szerelem segítségével kilőttem 23k szívtörő lőszert, ami 20k gyöngyöt ér, s kaptam 12000 gyöngyöt.
    Ez az event is csak arra jó, hogy roham térképen kevesebben vannak, illetve kevesebben akarnak admiral lucia-t lőni, meg lehet a végén ládákat vásárolni. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.17
    Naksi és *ZSOLTI* kedveli ezt.
  12. -nikos.hu-

    -nikos.hu- Járnitanuló

    A küldi befulladt! Amúgy meg szegényes és siralmas. :eek::eek:
     
    Naksi és *ZSOLTI* kedveli ezt.
  13. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Mellesleg olyan védelme van a Szirénnek, hogy repeszeső, puskapor, elveszett szerelem segítségével kilőttem 23k szívtörő lőszert, ami 20k gyöngyöt ér, s kaptam 12000 gyöngyöt.

    Lődd üregessel, mindjárt lesz rajta haszon :)
     
  14. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Ezt meg se próbáltam, azt hittem, hogy csak elittel lehet lőni. :D
    Jobban belegondolva még üregessel sem éri meg, mert tízmilliót lelőni üregessel, pláne védelmes npc-re, egy kicsit sok idő, a 12000 gyöngy meg még az Admiral Lucia gyöngyjutalmát sem éri el.

    Az eventről a véleményem nagyvonalakban:
    • A megszerezhető designek kövei meg sem közelítik azt a szintet, amilyen kövek egy közepes játékosnak (mint pl nekem) kéne. Egy császári zsákmányzsákban jobb köveket találok, mint az összes design köveit egybevéve (értékben).
    • 55-60 fontos ágyúkat meg hiába teszik be, azok sem kellenek (maximum a kezdőknek, de ők pedig hogy szerezzenek lelkeket?).
    • A szörnyek sem adnak semmi jót, 5-ös követ kaptam egyikből, a többiből vas szigony, puskapor, páncéllemez, repeszeső.
    • A küldetéseket nem lehet teljesíteni, konkrétan az a legelsőt nem bírtam megcsinálni (sokan mások sem).
    • Az egyedüli ami az első szakaszban gyöngyöt ad, az a Szirén. Nekem még ez sem éri meg, így a többit pláne nem, mert mindennel csak minuszba megyek (szerintem ezzel sokan vannak így). :(
    • Viszont ami jó hír: tudok venni ládákat, amiből event után megpróbálok 5-ös altisztet nyitni, ha már bugos, és nem lehet megrendelni.
    Ennyi. A téli volt eddig az egyedüli jó event (meg a bástyák napja, ha az eventnek számít). :(
     
    Péter és Naksi kedveli ezt.
  15. AngyalBandi

    AngyalBandi Utánpótlás-írogató

    Mi a rakomány tárgy és hol található?
     
    Naksi kedveli ezt.
  16. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A tengeren kéne megtalálnod, mint a csillit. Keresheted, nincsen. Akárki akármit mond, hogy van, csak kevés. Nem, nincs!
     
    Naksi kedveli ezt.
  17. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    gyujts 200 hirnevet a Nikolaos csapatnal (50/200)
    hogyan tudok szerezni hirnev pontot? kell a kuldeteshez
     
  18. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Sok itt a kérdés. Én sem tudok rakományt szerezni. Marad a jó bevált módszer sajnos. ;);) Bm event nélkül.
     
    Naksi kedveli ezt.
  19. levlevliva™

    levlevliva™ Utánpótlás-írogató

    Az első fele az eventnek úgy gondolom a lőszergyűjtésről kell szóljon, majd a másodikban pedig ráállni az Odik-ra és szépen termelni ki a kalüpszóból a gyöngyöt (nekem tavaly asszem 7 millió haszon lett), a lelkekért lehet venni gyorsítókat a maradékot meg majd visszaváltják lőszerbe ami egy elég kemény kis skulló szóval csatázni ideális.
    A designokról csak annyit hogy én azért veszem meg mert tetszik, ékkövekről pedig annyit hogy fel lehet csiszolni őket ;)


    Üdv,

    Ahogy látom 12 óra alatt megint sikerült véleményezni egy 2 hetes eventet... :D
    Ez egyébként nagyon tetszik, illetve az is, hogy ha az összes eventpróba nem teljesíthető 1 óra alatt akkor már megy a hőbörgés :D Embereeeeek 13 nap és 12 óra áll még mindenki rendelkezésére ;)
    Sok sikert!

    További szép estét!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.17
  20. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Itt nem arról van szó, hogy 12 óra alatt megint véleményezve lett. Hanem az, hogy 10 óra alatt egy darab rakományt sem találtam, és rajtam kívűl még jó sok ember sem. Innentől kezdve azt hiszem van okunk hőbörögni most jogosan.
     
    Naksi és Péter kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.