Visszajelzés Vitaszoba: Kalüpszó bosszúja 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 20.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az hiba lenne, ha valaki a legtöbbet sebzi le a Szirénről, vagy a többi eventhajóról, és nem kapná meg a pontokat a rangsorhoz. Ha ez lenne a helyzet a te esetedben, és nem az elsüllyesztésért várod, hogy hozzáadja, akkor ezt support felé jelezd.
     
  2. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    Nekem a ládákkal van bajom,nem annyira ad már lőszert....de azért adja a 50 páncéllemezt ami kb semmi... :D
     
  3. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Sziasztok a 2-ik szakaszba lesznek penelope hajók?
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia
    Az első szakaszban a három eventhajó mellett a Szirént találhatjuk a térképeken, míg a második szakaszban megjelenik Kalüpszó. A többi eventhajó marad végig az event alatt.
     
  5. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Van olyan aki többször is kapott már gyöngyöt Telemachosból? Mert nekem egyelőre nem adja....ha igen akkor mennyit kell kb. átlagosan kilőni egy gyöngyöshöz?
     
  6. AleX.86

    AleX.86 Utánpótlás-írogató

    Én kb 50-60-at lőttem ki, tegnap kaptam 1x 109 ezer gyöngyöt belőle.
     
    Ne_etesd_a_trollt! kedveli ezt.
  7. apri.HU.ace

    apri.HU.ace Utánpótlás-írogató

    3 nap alatt össz. 9 rakomány kb 12 óra játékidővel.Persze a próba nem jött össze. Pedig volt,hogy reggel 5-kor kezdtem.Pocsék event.Szirén siralmas meg Én is mert nem néztem,hogy 5%-t kel belelőni így kaptam nagy semmit kb.30k szívtörőből.Megérdemeltem.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  8. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Olyan nincs, hogy belelőttél 30k szívtörőt, és nem érted el az 5%-ot. Ugyanis ha 300 ágyúval 50k-tlősz a szirénbe, még akkor is pont megvan az 5 millió. De ugye aki 300 ágyúval lő, az nem 50k-t sebez bele. Tehát valótlanságot azért ne állítsunk már. Vagy akkor legalább matekozz előtte egy kicsit.
     
  9. -Kleno-Alexa-

    -Kleno-Alexa- Utánpótlás-írogató

    Üdv kérvényezném én és jó sok pár játékostársam hogy a Szirént legyenek szívesek vissza tenni a 2. szakaszban is mert az nagyon is jó dolog volt az event első részében! azzal nagyon megvoltunk elégedve.. előre is köszönöm a reakciójukat
     
  10. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Calypso van helyette.
     
  11. Szökevény

    Szökevény Utánpótlás-írogató

    Egyedül lötem ki mégse kaptam meg a pontot
     
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Mint azt fentebb írtam, akkor ezt support felé jelezd, részletesen leírva a problémád. Más ilyenre nem panaszkodott. Amiből nekem sikerült lelőni a legtöbbet, meg is kaptam érte a pontokat.
     
  13. -Kleno-Alexa-

    -Kleno-Alexa- Utánpótlás-írogató

    Én azt értem....... de a szirént vissza rakhatnák attól függetlenül.. mert a calypso az odüszeuszból jön ki...
     
  14. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    A játék adminisztrátorainak nincs olyan jogosultságuk, hogy módosítsák az eventet, így ebben az ügyben nem tud rajtad senki se segíteni.
     
  15. -Kleno-Alexa-

    -Kleno-Alexa- Utánpótlás-írogató

    Tudják javasolni
     
  16. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    De semmit nem érnének vele.
     
  17. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Köszönjük továbbá azt is, hogy ellehetetlenítettek az eventtől a rakomány miatt. Óriási hátrányba kerültünk ezzel a többiekhez képest, de nyilván ez nem fontos. Az event eleje óta rakományt gyűjtök. :oops: Persze nyilván az én hibám, hogy nem találok. Még a legkisebb házikedvencre sincs esélyem, akármennyire is küzdök. Ennyit erről az eventről...
     
  18. Szökevény

    Szökevény Utánpótlás-írogató

    Az lehet akkor neked szerencséd van meg a többieknek is.......
    22.02.2017 00:22:39
    Elsüllyesztetted Szirén hajóját.
    22.02.2017 00:22:39
    Megszerezve: 11604 x Gyöngy.
    22.02.2017 00:22:39
    Elsüllyesztetted Szirén hajóját. Táblázatba szirén (0)
     
  19. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Szia! Így első ránézésre biztos, hogy nem Te sebezted a legtöbbbet a Sirenbe, mert ahhoz a kapott gyöngymennyiség kevés. Ezért nem is jár pont! (Mindenki aki lőtte a Sirént és kapott jutalmat belőle megtalálja a logkönyvébe, hogy elsüllyesztette a sirent! ) Ha Te sebezted volna a legtöbbet kétszer kellene szerepelnie a gyöngy mennyiségnek !
     
  20. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    02.22-én hajnalban még a régi szirén volt, ami 12k gyöngy körül adott, tehát ő sebezte a legtöbbet, viszont: Az a szirén 60 pontot adott, ezután aznap napközben megemelték minden tulajdonságát, így a pontját is, nyilván a 600 pontos szirénhez nem lehet neki bent a 60 pontos szirén pontja, így ahhoz nullát ír, ellenben le merném fogadni, ha külön külön minden pontodat összeadod, akkor a ranglistához képest kell lennie egy 60 pontos különbségnek, ezt nézd meg, mert ha az megvan akkor megkaptad a pontot, csak a módosítások miatt a régi 60 pontos szirének számát lenullázta.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.