Visszajelzés Vitaszoba: Kalüpszó bosszúja 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 20.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *ZSOLTI*

    *ZSOLTI* Járnitanuló

    Sziasztok event alatt minek beteni minden mást? megjön az ember munkából nem lehet eventezni mert folyamatosan lelőnek az event npc-ről elveszik a játékos kedvét még az event-től is ez kinek jó? nem értem.
     
    Naksi kedveli ezt.
  2. -nikos.hu-

    -nikos.hu- Járnitanuló

    Az első rész egy nagy nulla volt, egyetlen teljesített próba nélkül. A második -ahogy előttem írják, játékra alkalmatlan. Kár volt hírlevelet küldeni és bolondítani a játékosokat.
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. makfer

    makfer Törekvő

    Én nem akarom véleményezni az eventet, mert vannak nagyon kifogásolható részei.
    DE!
    Az első event aminél a szigonyozás nem teljesen használhatatlan.
    5 kristály, 1000lőszer, 3000lőszer, repeszeső (ami az eventek miatt kell).

    DE!

    A küldetés részt csak ruhadarabokkal tudnám körülírni.
    A szerzett lőszerem azt hittem el tudom lőni, de úgy néz ki nem, de jól jön az majd másik eventnél.
    Plusz kristályba átforgattam a gyöngyömet.

    Szóval nem olyan rossz ez mint mondják, de azért lehetne sokkal jobb is kis odafigyeléssel.
     
  4. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó



    Semmi gond sem lenne ha nem csak 2 órán át lenne a tengeren lenti mappon de persze 20 percenként dobál rengeteget 22/1 re az miért is van így és miért nem javítják. (Ez ügyben érdeklődnék DD ?)
     
    Naksi és OBERON-HU kedveli ezt.
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Talán nincs is mit javítani rajta. Ott sokkal többen szedegetik (szedegetnék), még a nagyok is, akik felmehetnének. Lehetségesnek tartom, hogy van egy kis szándékosság is benne, ha kevesebb van. Gondoljatok arra is, mennyien nem akarnak fentebb vizsgázni a kezdeti védelem, kicsivel fentebb Amaterasu térképe miatt. Talán ezzel akarják szorgalmazni azokat a játékosokat, akiknek készen áll a hajójuk arra, hogy fentebb vizsgázzanak, és végre adják át azoknak ezeket a mappokat, akiknek ott a helyük. Igaz nekik ez most rossz, de ha ezzel eléri a BP, amit szeretne, hosszabb távon a kisebbeknek jó lenne. 22/1-en egyébként a rakomány nem csupán az event miatt van bent, ezért is van több, mint játékelem került be, ezt se feledjük.
     
  6. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Kedves Héra!
    Amit leírtál az szerintem csak ködösítés! Ha BP. kedvezni akarna a kis játékosoknak, akkor nem tenne be ilyen sebzésnapokat és nem egyértelműen csak a "jól fizető" nagy hajókat támogatná. Most végre van egy event, amit a kicsit is tudnának csinálni, erre egy ilyen próbát tesznek be, amit szinte lehetetlen teljesíteni.
     
    Naksi és Péter kedveli ezt.
  7. OBERON-HU

    OBERON-HU Utánpótlás-írogató

    A BP csak magának akar kedvezni. Különben is a játékos a hibás mert nem talál, pedig van...hát megmondták.....
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Kedves NagyGiba!
    Gondolhatod így és természetesen bárki, attól még a saját véleményem az, hosszútávon gondolkodva, nem csupán ebben az eventben, csak akkor lesz kedvező a kicsik helyzete, ha a nagyok a lenti mappokat meghagyják nekik.
    A sebzős napokról annyit (bár nem a kalüpszo vitaszobájához tartozik), ha már idekeverted, megvannak az előnyei ennek is, és a nagyoknak is kell folyamatosan valami, hogy jól szórakozhassanak. Vannak akiknek ez tetszik, míg másoknak nem, de nem lehet mindenki kedvére tenni. A próba nem tudom, mennyire teljesíthető, ezt most kihagytam, de abban biztos vagyok, van rakomány lent is. Nem egyet találtam játék közben, miközben azt figyeltem, vannak ott mások is, és elmennek mellette.
     
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A próba semmenyire sem teljesíthető. Szerver resi után van, az egy-két óráig megvan és onnantól nincs. Kb.30 játszott óra után 1x sikerült... Nyilván nem lehet mindig mindenkinek jó, de ez így felesleges volt.
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Valaki megcsinálta már az utolsó küldit? És ha igen, mi a jutalom?
     
  11. dudka1

    dudka1 Törekvő

    én 1800 hírnévpont után feladatnak kaptam 1 calypso és 3 db calypso csáp süllyesztést. szinte lehetetlt feladat, mert 1 calypsora kb.:60-70 hajó megy rá
     
  12. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    szia. nekem nagy nehezen sikerült az utolsó próbáig eljutni :)
    2017-03-03 21:02:20
    Megszerezve: 5 x Teleportálás.
    2017-03-03 21:02:20
    Megszerezve: 5000 x Gyöngy.
    2017-03-03 21:02:20
    Gratulálunk! Sikeresen kiálltad a próbát!

    ezalatt az event alatt sikerült 8300 kristályt összegyüjtenem ami nem is olyan rossz szerintem. :)
     
    Ne_etesd_a_trollt! kedveli ezt.
  13. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Ennél veszteségesebb próbasor még nem volt... az járt jól, aki elakadt a rakományoknál.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  14. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Szia... A calypsóba elég ha a sebzel annyit, hogy gyöngyöt kapj, a csápot meg nem mindenki lövi ezért jó esélyed van rá, hogy lelődd őket. Elvileg egy calypso felbukkanásával teljesíthető ez a feladat ;)
     
  15. Janeeee

    Janeeee Fórum-zöldfülű

    Akkor jól jártam, mert még 1 rakomány tárgy kell, de minden nap szinte 6-7 órát játszok, és jó ha találok egyet, de akkor is kapok egy füstöt és felszedik előlem, aztán úszkálok.;);):oops:
     
  16. Tøsɦįbą®

    Tøsɦįbą® Fórum-zöldfülű

    Szia sajnos nem elég :) 3x fogadtam el a küldetést csáp kipipálva Calypsoból van gyöngy kb12-15k alkalmanként a feladat ettől függetlenül nállam aktív :/
     
  17. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Egész pontosan utolsó vagy legtöbb sebzés kell szerintem.
     
  18. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Akkor passz! Lehet, hogy más a probléma, de erre én nem tudok neked választ adni.
     
  19. ☆☆☆☯乂Jezabel71乂☯☆☆☆

    ☆☆☆☯乂Jezabel71乂☯☆☆☆ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Nikolaosztól kaphatsz küldetéseket, ha felkeresed az egyik biztonságos kikötőben.
    A küldetésláncnak 4 szakasza van. Minden szakasz utolsó küldetése megismételhető végig az event alatt.

    Lehet én értelmezem rosszul ezt a három mondatott de tegnap megcsináltam mind a 4 feladatsort. Ma már csak az első három utolsó feladatát találtam Nikolaosz-nál. Végig csináltam mind a hármat de a negyedik hiányzik.
    Ez most csak nálam van igy vagy másoknál is hibás?
     
  20. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    nálam mind a 4 feladatsor utolsó próbáját mutatja
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.