Visszajelzés Vitaszoba: Kalüpszó bosszúja 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 20.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ᴙзνλήĢз【JKT48】

    ᴙзνλήĢз【JKT48】 Utánpótlás-írogató

    Tényleg 5 teleportért csináltuk végig a küldiket vagy csak káprázott a szemem? o_O
     
    Naksi kedveli ezt.
  2. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Nem 5... az is ismételhető, jó esetben 25 is lehet :)
     
  3. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Sokmindenkinek semmit se ér az 5 teleport.. nekem is van 700 :D
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    ha nemér nekik semmit akkor evezzenek végig 4 mapot hogy odaérjenek az esetleges eventhez :D
     
    Naksi kedveli ezt.
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    "Hibajavítás: A Kalüpszó Ölelése design túl gyorsan javított" Hmm de érdekes. Ez egyből javítva lett. Amit mi jelzünk azt miért tart hónapokig kijavítani? :oops: Ja már megvan, mindent a játékosokért. :)
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. pentax.

    pentax. Utánpótlás-írogató

    Lehetett találni, csak keresni kellett. Volt olyan, hogy egy mapon kb 35-öt szedtem össze... Szerintem a CM-nek semmi köze az eventhez, ő max csak jelzi a hibát
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Még mindig nem került javításra, de már 16. napja ilyen. Ezt nevezed te "egyből javításnak"? o_Oo_O:oops::oops:
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok!
    Mégis mikor van az a szinkronizálás mikor a ládákat át váltják??? Hány órakor??? köszönöm!
     
  9. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Szia már rég át váltották
     
  10. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Nekem nem váltották át most néztem meg épp! Te melyik szerveren vagy??
     
  11. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    eu3 és a lelkeket át váltották neked?
     
  12. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Ázsiai szerver ott időeltolódás van na de előszór azt írták majd egy órakor ami szerintem ha 6 órát hozzá adok akkor az este 7.
    De aztán meg azt írták majd a szinkronizálás alatt átváltják. Az mikor van én nem tudom.15 órakor is volt valami de akkor se meg most se váltották még át!

    Kedves Admin! Ázsiai szerveren mikor van a szinkronizálás? Mikor váltják át a ládákat??Köszönöm!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.3.17
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia
    Nálunk kicsivel 16 óra után váltották át a Lelkeket és a Ládakulcsokat. Közép-európai idő, fórumon eszerint vannak kiírva az időpontok.
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia Héra!
    De nekem még mindig eventláda kulcsok vannak a raktárban bent az ,hogyan lehet? :( köszönöm!
     
  15. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Azt nem tudhatom, az ázsiai szerveren ilyen esetben mennyit csúsznak a dolgok, de ha nálunk 16 órakor váltottak, nálatok valószínűleg +6 órával később fognak, nagyjából 22 óra körül várnám, ha ott játszanék.
    Szívesen Naksi
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia Héra!
    Igen +6 óra a eltolódás! Csak Hirtelen azt gondoltam Te is Ázsián vagy! :) Jó későn van már aludni kell olyankor :) Elöször azt írták 13 órakor az lett volna 19 ami jó lett volna! De aztán azt írták majd a szinkronizálás alatt átváltják... azt se tudom mikor van az volt már szerintem de semmi se változott!:(
    nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Szép estét minden jót! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.