Visszajelzés Vitaszoba: Kalüpszó bosszúja 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 20.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. AngyalBandi

    AngyalBandi Utánpótlás-írogató

    Tudja valaki, mi az a rakomány tárgy?
     
  2. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Járnitanuló

    Ott van a tengeren a minitérkép úgy mutatja mintha csili lenne de ha rá közelítesz olyan mintha sok doboz úszkálna egymás mellett ha meg csináltad a 2/1-es feladatokat ott is ilyet kellett felvenned
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    • Odüsszeusz
      • Az okozott sebzéstől függően kapsz TP-t, kristályokat és ragyogó lelkeket jutalomként.
    • Télemakhosz
      • Az okozott sebzéstől függően kapsz TP-t, kristályokat és ragyogó lelkeket jutalomként. Ezenfelül van egy kis esély gyöngy szerzésére is.
    • Átkozott leket melyik event ad?
     
  4. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Pl. láda vagy szigonyzás
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Eddig szuper lett az event. Le a kalappal. Viszont az event leírásban a Télemakhosz ragyogót ad, pedig átkozottat.
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Remélem ez hiba és valóban ragyogót kellene adnia amilyen ritka a hajó, különben elég sovány lesz csak a szintén ritka szirénből összekukázni elfogadható mennyiséget.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönjük a jelzést, utána fogunk ennek nézni.
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok! ez mi, (( Megszerezve: 2 x Nikolaosz. ))) sehol sem találom, és mire jó??? Köszönöm!
    Elnézést mert nem tudom!!!
     
    Canada kedveli ezt.
  9. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia! Én se tudom mi az a Nikolaosz... sehol sem találom leírva!!!
     
  10. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Hírnév---- a próbákhoz kell.
     
    Canada és Naksi kedveli ezt.
  11. Boxer[HU]

    Boxer[HU] Fórum-zöldfülű

    Mi adta?
     
  12. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Nekem pl. Láda adta
     
  13. Canada

    Canada Járnitanuló

    szia!
    Sajnos én még egyetlen egy szirénnel se találkoztam pedig nem egy mappon vagyok csak! Az magától jelenik meg? vagy ki kell lőni bizonyos mennyiségű npc?
     
  14. Kund

    Kund Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Eddig ez az event nagyon tetszik! A jósda szerintem az eddigi legjobb szigonyozható event "szörny" a szirén is nagyon jól ad, és a láda is! Összességében nagyon tetszik!
     
  15. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    hát a küldik adhatnának lelkeket is
     
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok! a mai nap 24 es maptól indultam le a 11 ig, de mióta a event elkezdődött, én nem találkoztam egyetlen egy szirénnel sem,pedig több mapot is végig jártam!
    Lehetne több belőle,kérem jelezzék a fejlesztők felé!Köszönöm!
     
    Canada kedveli ezt.
  17. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Pedig hidd el, hogy vannak :)
     
  18. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Én a legtöbb esetben a map széleinél találtam. Próbálkozz ott.
     
    Canada és Naksi kedveli ezt.
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm! :)
     
  20. Canada

    Canada Járnitanuló

    sziasztok!
    Annyira aggasztó, hogy én se találtam még egyetlen egy szirént sem :( Csak keresem,keresem de nincs sehol sem!:(
    lehetne gyakrabban? Apolló
    kérdezem,hogy lehetne esetleg szólni,hogy gyakrabban jelenjen meg?
    Ez nekem nagyon idegesítő, hogy járom a térképeket hiába!
    Tudom,hogy több valaki talált már, de nem én vagyok a első aki írta,hogy ritka, és hogy mások találtak,de én nem nekem abból nem lesz gyöngyöm!