Visszajelzés Vitaszoba: Kalüpszó bosszúja 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 21.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Kalüpszó bosszúja 2019 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ☆|No†-ΔfraiĐ|☆

    ☆|No†-ΔfraiĐ|☆ Utánpótlás-írogató

    Hírnevet miből lehet szerezni? Olvastam hogy ládából, de 2 hírnév 15 ládából??? Küldihez 150 kell :D Jó arányban van :D
     
  3. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia. Abszolút megéri ládázni is jelenleg! :)
     
  4. ♥Crazyß♥™

    ♥Crazyß♥™ Utánpótlás-írogató

    hát amikor nyomtak megint egy resit azóta nem szórja annyira a 10 ezer feletti lőszert előtte volt, hogy 10 ládából 3szor adott 12 ezret.. gondolom ezt javították, de a boltot nem, hogy nem lehet 1-2 tárgyat venni még mindig!!
     
  5. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Az sem lenne hátrány, ha a próbákhoz az npc-ket nem 2-3 óráig kéne keresni... minden tele van botossal :(
     
    Péter kedveli ezt.
  6. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    egész amerika 3-n nincs bent a hajósinas a boltban
     
  7. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    A feketepiac március 3-án éjjel zár be. Mégis bezárt délben, Főoldalon és tengeren a boltban is eltüntek a dolgok.
     
  8. ƬнєOηєƳσυHαтє

    ƬнєOηєƳσυHαтє Utánpótlás-írogató

    Igen én is jelezném hogy marc.3-a van írva és mégis bezárt.
     
  9. zseel

    zseel Fórum-zöldfülű

    tengerterkep uzletben katt a lelkekre es minden ott van
     
  10. Tündérke-J4F

    Tündérke-J4F Fórum-zöldfülű

    a minden azért erős túlzás mivel se a dizi-k se a házi kedvencek nincsenek ott. sőt ládakulcs sem
     
  11. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    A leírásban elírás volt és ma délben zárt be a feketepiac.
     
  12. -Honey-

    -Honey- Utánpótlás-írogató

    érdekes mindig minden elírás...
     
    csavi és Péter kedveli ezt.
  13. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Utoljára szerkesztett: 35 perce most van 14:25..
    Szóval, ha a feketepiac bezárásának az idejét írták ott át, akkor ez bőven túllépete a 12:00, hiszem ha változás van, akkor a fórumra 1 vagy fél nappal hamarabb jelzik nekünk, illetve pár órával előtte mielőbb a tényleges időben zárna be..:confused:
    Én nekem épphogy meglett a lélek az utolsó napra, hogy megvegyem a desing, és gondoltam mire hazaérek a munkából, akkor még megtudom venni, hisz éjfél volt írva, de így mégis hogyan vegyem meg, ha a délutáni órákban változtatnak a nyitvatartásán ??:cool::cool:o_O
    Ui:Szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek ez így nem móka!:cool::cool:
     
    csavi, Péter, -Honey- és még 1 ember kedveli ezt.
  14. SólyomKarom

    SólyomKarom Utánpótlás-írogató

    Délig volt event és a piacnak is akkor lett vége egyből, hogyan legyen elköltve a lelkek, mert gondolom legtöbben az utolésó percig gyűjtötték??!!
    Ilyen még eddig nem volt, majd legközelebb előbb fog bezárni a bolt, mint ameddig az event tart! Gratulálok az illetékeseknek!!
     
    csavi és Péter kedveli ezt.
  15. ƬнєOηєƳσυHαтє

    ƬнєOηєƳσυHαтє Utánpótlás-írogató

    Nem hogy megoldották volna a problémát inkább átírták az event leírást feb. 28-ra. Kicsit össze lehetne szedni magatokat és oda figyelni a játékra mert igy semmi értelme az egésznek..
     
    csavi és Péter kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.