Visszajelzés Vitaszoba: Kalüpszó bosszúja

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 20.2.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Kalüpszó bosszúja eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    • Kalüpszó Ivadéka:
      • Attól függően, hogy mekkora sebzést érsz el, TP-t, gyöngyöt, koronát, Safanad érmét, orichalkumot vagy Yulong érmét kapsz jutalmul.
      • A legtöbb sebzést okozó játékos isteni vagy asztrális ismerős zsákmányzsákot kap.
    2024-02-21 12:46:27
    Kaptál 219037 TP-t (tapasztalatpontot).
    2024-02-21 12:46:27
    Megszerezve: 550 x Eventpontok.

    Adtam már le nem egy event küldit, és csak ezt kaptam az ivadékból semmi más az alap jutalmakból!
     
  3. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    • Pénelopé:
      • Attól függően, hogy mekkora sebzést értél el (legalább 10%-ot), TP-t, átkozott lelket és orichalkumot kapsz jutalmul.
        Idáig egy darab orichalkumot nem adot
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Írjátok, ha valami nem úgy van, ahogy az ismertetőben! Bár nem reagálok mindegyikre, de folyamatosan jelzem, amint látom az írásaitokat. Ez a kettő jelezve, aztán majd meglátjuk...
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  5. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Rendben Aura.;)
    Akkor folytatom is sima kalüpszó nem is létezik csak ivadékokat dobál, illetve küldikkel atlantiszba eljutottam oda hogy sebezzek egy Jacques Paris npc-nek 15 millát na ilyennel sem ütköztem sem a leírásba sem a tengeren!:eek:
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Restart után is ez lenne a helyzet, kérlek jelezz vissza!
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  7. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Eventeljesítésbe nem számolja az event npc sebzését, kalüpszót még mindig nem láttam, yulongot eddig 0 kaptam
     
  8. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    Még mindig nincs kalüpszó az ivadék meg csak tp-t meg event pontot ad ugyan úgy
     
  9. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Eu8-on kiírta , hogy 1 Kallüpszo jelent meg 0 34/1 térképen
     
  10. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    2024-02-21 14:51:25
    Megszerezve: 755 x Eventpontok.
    2024-02-21 14:51:25
    Kaptál 308866 TP-t (tapasztalatpontot).
    Egy Kalüpszó ivadéka jelent meg a(z) 14/1 térképen! ezt löttem EZ Vicc???több mint 500 mnillát le lövök és ez belölle a jutalom grt fejlesztö úrak vagy hölgyek ehez menyi szaképesités kellet elvégezni vagy csak hiba?
     
    sárkányos kedveli ezt.
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Az első próbát megcsináltad, leadtad?
     
  12. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    Nekem az egész próba kész ! és mégis úgyan azt kaptam amit tamika22 jó lenne ha növelnék a kalüpszót lassan4órája megy az event de csak egy kalüpszót láttam
     
  13. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    igen meg volt minden proba lent fent sajnos változatlan!
     
  14. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló

    Engem az érdekelne, hogy mi az oka annak, hogy az eseményinfónál nem számolja az Odüsszeuszt, már elég sokat kilőttem, de semmit nem számolt: https://prnt.sc/Qpha6EpoJP8O
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Jó kérdés..., jeleztem.
     
    *~Gaby~* kedveli ezt.
  16. -novara-

    -novara- Utánpótlás-írogató

    A titkos próbát hol találom?
     
  17. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Szerintem nem is volt!:D

    Másik fontos dolog, az atlantiszos 15 millás küldivel kellene valamit kezdeni mert sok idő elmegy rá! (vagy kevesebb sebzést kérjen a küldi, vagy az npcnek legyen több élete, vagy gyorsabban dobja őket)
     
    sárkányos kedveli ezt.
  18. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Igazad van!! Én már bele fáradtam , most gondolkodóban vagyok kell-e ez nekem(játék) hogy valamire rá kényszerítenek, de ez az én döntésem.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Sajnálom, eddig nem kaptam rá választ, amint bármit megtudok (ha megtudok), azt írni fogom.
     
    -novara- kedveli ezt.
  20. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Szia Aura kérlek jeleznéd hogy kevés az event npc