Visszajelzés Vitaszoba: Open beta

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 14.9.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket, javaslataitokat a Kapitányok ligája – 4. mérföldkővel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    Mit is írtam
    Érthető -e amit írtam
    Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. LastMinut

    LastMinut Utánpótlás-írogató

    adhattak volna olyan szintű kapitányokat mert felhúzgálni elég sok ideig tart nem hiszem hogy sokan meg nézik xd
     
    sárkányos kedveli ezt.
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ott a kapitányok fejlesztését úgy állították be, hogy irtó gyorsan lehet őket fentebb vinni. 1 feladatra, ha elküldöd pl. akkor azt azonnal megcsinálja, és már azonnal 10-es szinten van, amin már tovább lehet fejleszteni. Ami inkább időigényes, az a felszerelések továbbfejlesztése, de nem annyira vészes az sem, hiszen mind ugorja a szintet, nem fejlődik vissza, vagy marad ugyanazon a szinten. Úgy láttam, igyekeztek ezt a területet barátságosabbá tenni bétán. Nyilván így is idő, de aki valóban meg akarta nézni, ezt az időt rászánta.
     
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket, javaslataitokat az új "háborús" klánkapcsolatról, a klántornyok és a Flotta változásairól...

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    Mit is írtam
    Érthető -e amit írtam
    Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!