Visszajelzés Vitaszoba:Kiegyensúlyozó frissítés

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 22.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Ide írjátok meg javaslataitokat Kiegyensúlyozó frissítés-el kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Estét!! Hát öszeségébe ez jól sikerült!! Remélem lesz még hasonló verziók !! BRAVÓ!!
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönjük a BP nevében is.
     
  4. Tits

    Tits Fórum-zöldfülű

    Jó napot kívánok. Tetszik a kisebb játékosok segitese. Fény térképen tegnap még kaptam ágyúkat ma már nem kapok. Változtattak rajta ?
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Tudtommal változás nem történt.
     
  6. Tits

    Tits Fórum-zöldfülű

    Jó lenne valami info rólla. Hogy mi alapján adja mert gondoltam rá érek gyűjteni az ágyúkat és... bizonyos számú npc? Vagy regisztráció a játékba . Pont 1 éve regisztráltam
     
  7. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Rendben,ha lesz információnk mindenről akkor itt fórumon megfogjuk osztani veletek.
     
  8. TOTYA001-Hun

    TOTYA001-Hun Fórum-zöldfülű

    Jó estét,átkozott lelkeket miből tudok jelenleg szerezni?
     
  9. bukt

    bukt Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nekem egy olyan észrevételem lenne, hogy amint látom jelenleg nagyon busás jutalom jár az 1-20 küldikért.
    80 db 0-ás szintű Világpusztító ágyú.
    250 db 1-es szintű Világpusztító ágyú.

    És még sok további bőséges jutalom.

    Most tértem vissza a játékhoz háromnegyed év kihagyás után, de sajnos már 24-es szintű vagyok. És hiába vagyok 24-es szintű rosszabb az ágyú arzenálom mint a szintek teljesítéséből fakadó jutalom ágyúk.

    Szóval azt szeretném kérdezni, hogy nem lehetne valamiképpen elérhetővé tenni ezeket a jutalmakat azok számára is, akik már magasabb szintűek?
    Nekem például nagyon jól jönnének ezek az ágyúk.
     
  10. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Ha úgy látod , hogy gyengébb ágyúid vannak mint amit a jutalmakból lehet szerezni, egyszerű, kezdj új karit. 2-3 nap alatt levizsgázól 24-re simán.