Visszajelzés Vitaszoba: Kínai új év!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 20.2.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Mással nem lehet gondod, hiszen kinai event hajó van bőven... csak lőni kell :)

    Nem engem kell kedvelni :D Örülj neki, hogy legalább választási lehetőséged van, ha nem tetszik a kínai event lődd a calypso eventet.... Mi lenne ha az sem lenne? Így legalább van ahol tudsz valamit is gyűjteni ;)
     
  2. Manoka87(HUN)

    Manoka87(HUN) Utánpótlás-írogató

    Lehetne kevesebb a kinai hajo elete mert 2 krisiert edes kevés:-(
     
  3. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    De lőhető arany lőszerrel, akkor meg ingyen van a kristály ;) igaz tovább tart lelőni mint elittel :)
     
  4. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Abból a lőszermennyiségből már licitálni is lehet.....
     
  5. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    hát igen legalább adhatna vagy 5 krisit, na nem mintha minden hajo azt adna már lassan :D
    Aztén megint fél évig nem ad majd semmi :)
    gyurjatok a szülinap eventre majd inkább :)
     
  6. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Hááát..... ahogy vissza emlékszek,tavaly nem az volt a legjobb event.... de ott legalább magától jött a nagy evet csak idő kérdése volt,legalább lehet majd gyöngyöt farmolni :)
     
  7. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Ez is igaz, de nem biztos, hogy Te nyered a licitet ;) Akkor meg bukta így viszont van kristályod! :D
     
  8. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Pedig nekem mással van a bajom...
     
  9. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    5 millába nem halok bele ;)
     
  10. -Moldovan-

    -Moldovan- Fórum-zöldfülű

    Miért nincsen ékkő a dizibe? Nem kellett volna igérni...!!!
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Gondolom itt most a Lucky Dragon designból hiányolod. Ki ígért neked ilyet?:eek: Az event leírásában nem olvashattad, annyi biztos.o_O Amelyikhez jár az a Fengzhou design, ami a Seafight Üzletben vásárolható meg az esemény ideje alatt.:)
     
  12. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Ugye te se gondoltad komolyan hogy köves dizit kapsz?
    nézd már meg az event ajándékokat és gondolkozz egy pöppet :)
     
  13. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Úgy, úgy! De azért ne le lovagolj a "témán"..... Amúgy szerintem nem olyan rossz ez az event, csak kicsit ki lehetne néhány dologgal bővíteni/érdekesebbé tenni .... :)
     
  14. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    jaja sztem se rossz sok krisi és még elit löszer se kell hozzá :)
     
    Guccy kedveli ezt.
  15. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Az életerőhöz képest az 1-4 kristály, valamint, hogy nagyon nehezen ad designt, szerintem nem jó event.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.