Visszajelzés Vitaszoba: Kínai újév 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 15.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Babuci

    Babuci Járnitanuló

    sziasztok! én se találom vagyis ott, csak trénereket lehet vásárolni nem jeleníti meg a küldetéseket! :D :(
    másik dolog pedig az, hogy akkorát sebeznek rád a npc olyan nagyot, hogy képtelenség játszani! sokan nem is tudnak a evetben részt venni mert elsüllyeszt a npc :D:D:D ez nem jó így mindenképp vissza kellene venni a sebzésből,mert sokan nem tudnak játszani ez miatt!
    Jó lenne ha nem süket fülekre találna, és Mindenki aki érintett írna ide !De ez konkrét tény,hogy 46000 lő vissza. és akinek csak 200 ezer sincs a élete az,hogyan játszón kedves Fejlesztők? kérem a Tisztelt Adminokat Jelezzék ezt, és változtassanak a sebzésen mert én is szeretnék játszani,de így nem tudok!!!!
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  2. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    17/1 és 27/2 es biztonságos kikötőben lehet felvenni a próbákat
     
  3. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    ja és akik kisebb szintüek Ám mi van?:)Ásemmi ők csak nyeljenek:)
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ez is azt sugallja, hogy nem érdemes kisebb szinten maradni. Ha hozzávesszük a világtérkép újjászervezését, akkor ez még inkább látszik.
     
  5. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    A kisebb hajók eddig az eventek alatt tudtak legjobban fejlődni. Mostanában meg szinte mindegyikből ki vannak rekesztve. Nekem ez azt sugalljam, hogy nincs szükség utánpótlásra: és ha ez így van, akkor ennek a játéknak hamar megüljük a halotti torát.
     
    ]EZEL[, ☠NORBI☠, Tailord1 és 2 más kedveli ezt.
  6. Babuci

    Babuci Járnitanuló

    világtérkép újjászervezése , meg öli a játékot! sokan itt fogják hagyni! egyre rosszabb lesz minden, és aki meg mondjuk 10 es játékos, az se tud olyan gyorsan fentebb kerülni ,ha nem sokat játszik, mert a munka, fontosabb, és akkor a vizsgák a sok szörny kilövése, na meg ,ki is lövik a embert sokan,ez így nem megy! ha van event akkor se tud a ember benne részt venni ,mert direkt úgy van kitalálva,hogy ki légy rekesztve! :D:D
     
    Naksi és ]EZEL[ kedveli ezt.
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nem gondolnám, hogy a próba lenne egy event egyedüli értelme.
     
  8. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    akkor mi lenne? a 10 millás hajó ami egy "full védelmes" hajóra 21000-et lő az a kicsire mennyit fog? segítek neki lőni de sebzésarányosan ad gyöngyöt így nem kap szinte semmit...akkor mi is az értelme ? várok pár példát ha belefér az idődbe
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  9. Tailord1

    Tailord1 Utánpótlás-írogató

    Másik dolog!!
    Pont a kicsinek lenne szüksége a próbára, hogy azzal egy kicsit előrébb jusson,élvezze az eventet! De számomra ez a kijelentésed Apolló nagyon megfogta a lényeget.. és nagyon el fogok gondolkozni azon játszak e tovább mert ilyen felállással nem lehet játékot vezetni!
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  10. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Akik most nagy hajók, 3-5 vagy több éve ugyanott voltak, ahol te most. Tudjuk milyen kicsinek és elnyomottnak lenni, de jobb, ha hozzászoksz és szorgalmasan, kitartóan csinálod a küldiket stb. Siránkozással nem lesz jobb.
    Tedd fel a kettes őrt és ne világítóval lőjjed. Máris többet kap a kisebb hajó. :)
     
  11. Tailord1

    Tailord1 Utánpótlás-írogató

    Ez nem siránkozás csak tisztában kellene lenni a szavak súlyával! Fejlődni kell, de lehet fejlődésem szolgálná egy event is, nem gondolod? Vagy a nagyoknak lehessen csak eventezni? Tehát ez már megkülönböztetettség! Légyszi ne hergelj
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  12. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    szia Te 7/4 vetted fel???
     
  13. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    sziasztok! Szeretném a fejlesztő felé jelezni, hogy nem tudom lőni a event npc mert akkorát lő rám, hogy pár lövés és el süllyedek, pedig 350 a életerőm, és + a vudu , miért kell,hogy ekkorákat lőjön??? ez nem korrekt sok játékossal szemben szerintem!
    Miért nem vesznek vissza a sebzéséből???
    az se korrekt, hogy meg van szabva, hogy minimum 17 es szinten légy! ez nevetségesnek tartom!
    Ti akik nem tudják lőni mert nagyot lő vissza miért nem írtok ide????
    Nagyon elkeserítő ez a egész! nesze neked , én is fejlesztettem a hajómat és sok mindenben részt vettem, ezt nem érdemeljük szerintem kedves Bigpoint fejlesztők! o_O:(o_O
     
  14. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  15. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Hergelni itt csak te hergelsz. Nem kötelező minden eventen részt venni, csinálj Bm-eket, menj fénytérképre. Próbálj csatlakozni egy nagyobb klánhoz. Sok a lehetőség, de a bekötött szemmel okoskodás megy csak.
     
  16. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kérlek, maradjatok a témánál, ne menjetek bele személyeskedésbe. :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  17. -HiTmaN1-

    -HiTmaN1- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !! szerintem a téma aktuális! Sorban követik az Eventek egymást !! Ami nem baj!! De pld-l oda figyelhetnének az Event le írásakor mint pld a volt Valentin-napi eventnél a meg maradó kulcsokat áttváltjuk ! Na itt a bibi mert össze mosódnak az eventek és itt a Fórumon nem kapunk tájékoztatást,hogy pld a következő Eventnék vagy azt követően lesz az átt váltás!! Ennyi csak korrekt tájékoztatás!! Ez el várható lenne szerintem!
     
  18. ☮PiCi☮

    ☮PiCi☮ Fórum-zöldfülű

    Amit írtál nem értem sajnos.. Nem tudom mit is akarsz .. Nem egyértelmű a dolog nekemo_O
     
  19. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Vagyunk ezzel páran így:D!
     
    ☮PiCi☮ kedveli ezt.
  20. ☮PiCi☮

    ☮PiCi☮ Fórum-zöldfülű

    :rolleyes::D:D