Visszajelzés Vitaszoba: Kínai újév 2020

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 23.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Kínai újév 2020 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

  3. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!!az lenne a problémám,hogy nem engedi fosztani az ordító sárkányt,nem tudjátok mi lehet az oka? légyszi segítsetek köszike :)
     
  4. -Honey-

    -Honey- Utánpótlás-írogató

    32 ezres fosztási értéke van.
     
  5. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    azért 30k fosztási érték az órdító sárkánynak eléggé eltúlzott
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A kisebbek szempontjából valóban, de egyébként az a 32ezer ma már nem számít soknak. Tekintve, hogy azért mégis csak 10 sárkánytüzet ad, szerintem reális. Vagy lejjebb lehet venni 15ezerre is, de akkor adjon 3 sárkánytüzet.
     
  7. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    manapság már rég nem arról szól ez a játék,hogy a kicsik is tudjanak érvényesülni kicsit,mivel a sárkány alapból is nagyot sebez és nagy az élete is.itt a kicsi már ki vannak szorítva teljesen és ha az ember nem költ a játékra,semmire sem halad.
     
  8. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Az event így jó ahogy van!
     
    -Honey- kedveli ezt.
  9. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!talált már valaki bosszúálló hajóroncsot?
     
  10. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia, igen! A 40-es térképeken biztosan van, többet is láttam.
     
    xSZIBILx(HUN) kedveli ezt.
  11. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Csak a 31-45 mapokon van.
     
    xSZIBILx(HUN) kedveli ezt.
  12. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    azért alulra is rakhattak volna belőle
     
    xSZIBILx(HUN) kedveli ezt.
  13. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    megint csak a nagyok jutnak yulonghoz :(
     
  14. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    "Ahoj Kalózok!

    A holnapi szinkronizáció során az eseményen két kiigazítást végzünk:
    • Az ismételhető próba jutalmaként 50 ragyogó lélekkel többet lehet zsákmányolni.
    • Az esemény fekete piacához hozzáadunk még pár dolgot, amit ragyogó lelkekért lehet megvásárolni.
    A Seafight csapata"

    Ez mind szép és jó,de mivel iszonyat nagy már a sárkány fosztási értéke,kapásból a második küldetést sem lehet megcsinálni.
    Mivel úgy indul a küldi,hogy fossz ki 2 órdító sárkányt.
     
  15. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Nem értem mi a probléma.:rolleyes:
    A Játék lényege, hogy fejleszd a hajódat és élvezd a játékot.:cool:
    Ha nem állnál meg egy szinten, hanem minden erőddel azon lennél, hogy fejlődj, és szintekeket lépj, akkor nem lenne akadály a küldetés, a fosztási érték, a youlong érme szerzés és a többi dolog..:cool::cool:
    Nem csinálhatnak minden eventet úgy meg, hogy mindig a kicsik járjanak jól..A kicsik úgy járnak jól, ha fejlődnek és megharcolnak mindenért..Ha meg mindenki jól jár, akkor meg azzal a panasszal jösztök, hogy a nagyok jól megszedik magukat, vagy hogy a botosok előnyt élvenznek, akkor kérdem én: Mi nektek a megfelelő dolog ??o_Oo_O
    Amúgy, ha már 21-es szint felett vannak a játékosok akkor tudnak venni koronáért 1-2 őr-t amire plusz kalózt lehet feltenni, és én mai nap néztem meg, hogy 2-es őrrel, elit kalóz cuccokkal, elérhető a 32-33k fosztási érték, csak kicsi időt fektetni kell bele, hogy elérj valamit..

    Szerintem előbb gondoljatok bele abba, hogy mi is a legfontosabb dolog amit elakartok érni aztán lenne értelme ide írni, és lekramálni..:p:p
     
    -Honey- kedveli ezt.
  16. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Csak tudod az a helyzet hogy nem mindenki költ a játékra és így a fejlesztés sem egyszerű.Arról nem beszélve,hogy nem tudok napi 8-10 órát gép előtt ülni hogy minden olyan egyszerű legyen.
     
  17. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    ha kis szinten " megérős " lenne az event akkor azzal mi mint "nagy " hajók sokkal jobban járnánk mint a kis szintűek mivel ott bóklásznánk az alsó térképeken és eventeznénk illetve lelőnénk minden kis hajót az eventről...ezt is vegyétek figyelembe mielött leírjátok a gondolataitokat :)
     
  18. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    itt most nem igazán arról van szó,hogy megérős legyen alul is,hanem arról,hogy a kis szintű hajók még a próbákat sem tudják jelen eventnél megcsinálni,mert ha mondjuk csak 15k lenne a fosztási érték,azt még csak-csak meg lehetne játszani,de 32k már túlzás.
     
  19. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Itt nem a költésen van a hangsúly, hanem a fejlődésről.. Én se sokat költök a játékra, de nem panaszkodok, hanem igyekszem megoldani a problémát.. Szezonbol jóformán ingyen lehet kapni az agyukat, és ehez nem kell napi 8-10orat ülni a gép előtt, mert én is dolgozok es amikor van idom akkor játszok, De amikor leülök akkor fejlődésre törekszem..
     
  20. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    2020-01-29 14:28:21
    Megszerezve: 1 x Arany Kutya.
    2020-01-29 14:28:21
    Kaptál 92814 TP-t (tapasztalatpontot).
    2020-01-29 14:28:21
    Megszerezve: 42152 x Gyöngy.
    2020-01-29 14:28:20
    Elsüllyesztetted Fémpatkány hajóját.
    2020-01-29 14:28:19
    ★Golemeca★ elsüllyesztett.

    Ezt a mázlit. Időntúli sebzéssel hoztam el a dizit. :)
     
    ☆AzteC☆ és Panamericana kedveli ezt.