Visszajelzés Vitaszoba: Kínai újév - A sárkány éve

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 31.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Kínai újév - A sárkány éve eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Csak engem "tisztel" meg azzal a játék, hogy tp-n kívül (ellentétben az ismertetővel) egyik eventhajó sem ad mást?
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Már jó ideje minden eventen akkor kapsz a TP-n kívül bármilyen jutalmat az eventhajókért, ha teljesíted az első küldetést.
     
  4. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Köszi!
    ...Úgy látszik, jó pap vagyok...
     
    SM_Aura és sárkányos kedveli ezt.
  5. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Atlantiszba nagyon kevés az event npc!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló

    Lámpás:
    Attól függően, hogy mekkora sebzést érsz el, kristályokat és kis eséllyel koronát, Safanad vagy Yulong érméket kapsz jutalmul.


    A valóság az, hogy semmit nem adnak https://prnt.sc/PZz3ahhgHPpj
     
    sárkányos és Naksi kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Lehetne, hogy minél előbb javítani azt, hogy a Lámpás nem ad semmit ! Köszönöm szépen.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  8. _Jutka_[₩ΛŁ]

    _Jutka_[₩ΛŁ] Járnitanuló

    Atlantiszba nagyon kevés az event mpc ,az event láda nem ad semmit.
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Mind a kettő jelezve lett. Reméljük a legjobbakat, hogy alakítanak rajta, és javítják hamarosan!
     
  10. Canada

    Canada Járnitanuló

    Hali. miért nem ad a lámpás semmit se, holott oda van írva, hogy több mindent is ad?
     
  11. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Kiszedték event piacról a ködfalat? Az event elején még bent volt.
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Úgy néz ki, hogy igen. Jeleztem, hogy jó lenne, ha visszakerülne.
     
    Mary és Miki2015 kedveli ezt.
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Szeretnék érdeklődni hogy miért nem kapom + a teljesítményem után az ajándékot?? Tudna valami segíteni??https://prnt.sc/K9Rm6A-BS3A0 A Féktelen szív no + a többi is Köszönöm a segítő választ!!
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Meg kellett volna kapnod, nézd meg egy teljes főoldalas ki-belépés után, és ha nincs ott a jutalom a hajódon, vedd fel kérlek supporttal a kapcsolatot! Nekem tegnap jóváírta ezeket a jutalmakat, nem volt gond vele.

    Ám, ahogy látom, ott az eventteljesítésnél a design-t elírhatták, mert nem azt adja, az ismertetőben ez szerepel: Halhatatlan Sárkány hajódesign (eventteljesítés), ezt kaptam tegnap.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.24
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm!!
     
  16. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Kedves SM_Aura szeretném jelezni hogy a mostani restart óta nem számolja az eseményteljesítésnél sem a teljesített próbát sem a kilőtt hajókat sem (Amerika3 szerver)
     
  17. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Szeretném kérdezni, hogy az a sárkány könnye ,mire jó? És hol lehet megtalálni? Mert sehol sem találom! Köszönöm szépen!
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ez egy tárgy, amit a raktáradban találsz. Próbához kéri, de aki nem csak azt nézi meg a feladat felvételénél, hogy mit kell csinálni, hanem a feltételeket is elolvassa, az tudni szokta. Érdemes mindenre figyelni.
    [​IMG]