Visszajelzés Vitaszoba: Kínai újév - a tigris éve

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 1.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

Esi Board Administrator Team Seafight

Ide írjátok meg javaslataitokat a Kínai újév eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

• Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!

2. sárkányos

sárkányos Fórumprofi

Szép napot !!EU 1 láda szinte semmi:(

3. Band33

Band33 Fórum-zöldfülű

Üdvözletem!

A Vas Tigris admiral,mikor és ,hogyan jelenik meg EU1-n?

4. ≈Mιηιληģєℓ≈

≈Mιηιληģєℓ≈ Fórum-zöldfülű

Szia!
    “A Vas Tigris azután jelenik meg, miután adott mennyiségű Halál Lámpása hajó elsüllyedt.”

5. dudka1

dudka1 Haladó

Tisztelettel kérdezem, hogy miért nem írja ki a Vas Tigris megjelenését ma délutántól? Gondolom BP azzal teljesen tisztában van, hogy a bitang erős játékosok már meglőtték a max. pontot az 50 törekvés érméhez. Most lehetőségük lenne a közepes illetve alacsonyabb szintű játékosoknak is elérni az 50 érmét. DE NEM! Most kell változtatni, mert eddig túl könnyű volt. Szégyelljétek magatokat. Ennek a játéknak a menedzselése és szervezettsége rendkívül alacsony szintű.

6. world_of_warship

world_of_warship Aktív író

Jó kis event ez. Először gagyinak tünt, de ha kicsit is aktiv vagy , lehet gyűjteni ezerrel

Az oldal megosztása