Visszajelzés Vitaszoba: Klán rendszer frissítés!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    És van róla már infó, hogy mikor kerül be?
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Még fejlesztés alatt. A látványosabb része már kész van, az megtekinthető a béta szerveren.
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Az új klánrendszernél az lenne még jó, ha a tagokat a rangjuk szerint sorolná fel.
     
    kecsó kedveli ezt.
  4. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    nem rossz elgondolás...
     
  5. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Valamit viszont nem értek. A tagoknál ki van írva, hogy melyik szerver... Kérdem én, hogy azt minek?! :D Inkább legyen kiírva a szintje! :D
     
  6. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Ezzel a fejlesztessel, vagy nevezzuk atformalassal, a naplo (logkony) nem a irja ki azokat a dolgokat miket utoljara szereztem (ladabol,BM hullam, NPC kiloves) csak tobb mint 1 oraval ezelotti dolgokat, a masik meg hogy az elitpont is csak nagyon sok ido utan frissul kb ez is egy ora
     
  7. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Jó és akkor most hol lehet a játékos nevem meg változtatni az ügyes kis fejlesztésetek után...???
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Főoldal/ Kajüt/ saját profil: Név megváltoztatása, ahol azt eddig is lehetett.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  9. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Elso benyomasok:klansziget /tornyok rendszere : atlathatatlan ha tamadast jelez szenvedes kitalalni 1 ongyilkos jelolt csak vagy tobb vakmero kagylovadasz ,javitasok toronyepites nem irja ki ki csinalta (fontos info lenne)csak azt mennyibe kerult .az adok-adomanyok se lett atlathatobb se kezelhetobb , tagok felvetele - kirugasa sehol nem latszik nincs rola uzenet nem tudni ki vette fel ki rugta ki es mikor a rangok ,jogok szabad kiosztasa jo otlet.

    Szemely szerint nem egyszeruen atlathato a 10 sziget allapota .nincs semmilyen dokumentacio a felvetel -kirugas -elutasitasrol se az esetleges epiteseket javitasokat nem lehet szemelyhez kotni(nem irja ki ki epitett illetve ki javitott csak a levonast latni)
    az adozast -adomanyokat nem lehet tablazatban kezelni meg mindeg sot a mostani mod ezt csak jobban megneheziti.
    az egyetlen elony hogy ha jogot adok barki odamehet 1000 aranyert javitani a tornyokat.
    Igazabol feleslegesnek tartom mindent a tengerterkepre zsufolni.foleg hogy sokszor az a jatek gyenge pontja.

    Osszegezve : 1 lepes elore 2 hatra
     
  10. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Az előzőekhez hozzátéve még egy észrevétel: A klán leírást nem lehet másolni.
     
  11. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Három dolgot jeleznék:

    1) Lefoglaltam az új utalványkódot de nem írja a napló mit kaptam érte.
    2) Klánnál az állapot: lezárva mit takar?
    3) 10%-ra lehet növelni az adót, ezt meg is tettem de nem vont éjjel adót, a 10% miatt vagy hiba van az adózásban?
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    DD azt meg tudnád mondani, hogy mit ad az utalványkód, mert a napló nem írja. :)
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    2x Kristályeső.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Köszike! :)
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az adott klán nem keres új tagokat, nem tudsz jelentkezni.

    Feltételezhetően hiba.
     
  16. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Köszi DD :)
    Ha az adózás továbbra sem működne majd jelzem.
     
  17. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Mar megint nem frissiti a logkonyvet, es az elitpontokat sem a kajutnel
     
  18. mókusné

    mókusné Járnitanuló

    Az adózásra csak annyit reagálnék, hogy látom mindenki adózik (nő a klán arany vagyona) mégsem látom ki mennyit adózott - viszont csak a gyöngy adományt mutatja. Saját naplóm sem jelzi hogy mennyit adóztam, de csökkent az aranyam.
     
  19. quintor09

    quintor09 Utánpótlás-írogató

    hello. Az adózás nem működik!!!
     
  20. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    Üdv. más klánban voltam a frissítéskor, így ha körüzenetet akarok írni a jelenlegi klánomnak, az előző klánom tagjait sorolja fel az üzenetírásnál. Kisebb hiba de javításra szorul ez is :)