Visszajelzés Vitaszoba: Klán rendszer frissítés!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lalee007

    Lalee007 Fórum-zöldfülű

    A tagok rangját és szintjét kellene mutatnia a szerver helyett!!!

    Mutatni kellene a saját adózást a naplóban, a tagokét pedig a klánoldalon!!

    Eddig a főoldalon is láttam, melyik klántag van bent, most be kell lépnem tengerre, nem mutatja az adózást, a tagok rangját az új rendszer, ráadásul leterheli a tengertérképet is. A régi rendszer sokkal jobb volt, azon kár volt változtatni, inkább új térképet és npc-k kellenének.
    a biztonságos kikötőben lehetne egy piac is, ahol el lehetne adni a felesleges tárgyakat, pl. ágyúkat
     
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Üdv,a klánrendszer újítása óta,nem látom ki lépett be,ill ki a klánból tudom hol kell keresni,a ligarendszer alatt,vagy Bizt,kikötőben,de egyszerűen nem tudom hol nézzem,végignéztem mindent.Nem látom ki lépett pl ki a klánból.
     
  3. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Tengertérképen leveszed a klánt (igen, a liga rendszer alatt), ott az Áttekintés/ Naplónál láthatod.


    Persze csak akkor látható, ha a Tagok műveletei mellett pipa van.
     
  4. SzamócAsA

    SzamócAsA Utánpótlás-írogató

    Szeretnék az új klánmenüről néhány szót ejteni!
    Értem én, hogy jót akartatok, de ez most eléggé gyatrán sikerült.
    Ahelyett, hogy a klánvezetőnek még több infó állna a rendelkezésére, még azt is elvettétek ami eddig volt.
    Eddig a vezető kapott egy palackot, ha jelentkező van, most semmit nem kap, úgyhogy csak akkor veszi észre a jelentkező tagot, ha épp a klánmenü megfelelő rovatát böngészi.
    A jelentkezésről kapott palack nyelvezete utalt a jelentkező nemzetiségére is, most ez az infó sincs meg.
    Eddig a klánközleményekről minden tag kapott értesítőt, most semmit, sőt maga a klánközlemény is eltűnik , arról nem is beszélve, hogy le lett korlátozva max 8 közleményre, ez is rossz döntés volt.
    Eddig a klántagok adózása egyszerűen nyomon követhető volt, most ez is macerásabb lett, és még a visszamenőlegesség is jóval rövidebb.
    Tény, hogy volt egy-két jópofa újítás de pl ez is akkor lenne érdekes, ha a tengeren is látszana pl a kiosztott rang jelzése.
    Továbbra is hiányolom, hogy jelentkezéskor a klánvezető megkapjon olyan adatokat a hajó történetéről, ami alapján el tudja dönteni, hogy fel akarja e venni a hajót a klánba, vagy sem.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ és kukori kedveli ezt.
  5. -szittya-72

    -szittya-72 Járnitanuló

    A tengertérképen futó klánmenü nem működik rendesen! A klánközlemények eltűnnek, nem tudni kinek mi a szintje csak ha játékban van. Üzenni csak párban lehet. a csúszka a tagoknál beragad! Sok a hiba, a régi jobb volt! :(
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Klán avatár kép feltöltés után visszaáll alaphelyzetbe. Ezzel lehet valamit kezdeni?