Visszajelzés Vitaszoba: Kolumbusz-nap

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 6.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Kolumbusz-nap eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    sziasztok. ha elkezdődött az event mikor nyit ki a feketepiac?
     
  3. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    nem biztos hogy lesz feketepiac...
     
  4. mark175

    mark175 Járnitanuló

    Jóvolna ha megnyitnák. De még azt is elhiszem, hogy csak venni lehet lesz :'D
     
  5. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    Mettől meddig tart az event?
    Az event október 6-án déli 12-kor kezdődik, és október 12-én déli 12-kor ér véget.
    A feketepiac október 12-én éjfélkor zár be.(Az időpontok helyi szerveridő szerint értendőek.)
     
  6. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    akkor mit zárnak be a feketepiacon ha nem is nyitják ki? :D
     
  7. mark175

    mark175 Járnitanuló

    ki van nyitva, csak nincs benne semmi...
     
  8. mark175

    mark175 Járnitanuló

    Egyébként ezt a Harcos Brigget lövi valaki még rajtam kivül? kilőttem vagy 20-at aztán kaptam egy maréknyi tapasztalatot, mi ebbe az event ? mert a nagy hajót nem tudom lőni csak a kicsit, igy pedig háát ez nem éppen event, ez pazarlás.
     
  9. KLobonc1

    KLobonc1 Fórum-zöldfülű

    Szóval ez az event nem vágyaim célpontja. Lövöd a Harcos Brigget, nem kapsz érte semmit (valaki vagy 100 után talán 2 aknát kapott), és ha ezret kilőttünk, valahol megjelenik a nagyhajó. Vagyis belelősz egy határ lőszert, és örülhetsz, hogy valakik lőhetik Őrült Kolumbuszt. Király!!! Ennek az elvnek a továbbfejlesztése lehet, mint az óvodában: ha jó vagy, kapsz piros pontot, 10 piros pontért kapsz egy zöld pontot, majd 10 zöld pontért kapsz egy pirosat ...
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Sziasztok!
    Nem lesz feketepiac. Tévedésből került bele az ismertetőbe, de már kivettük onnan.

    Elnézést kérünk a kellemetlenségért!
     
  11. Chef

    Chef Utánpótlás-írogató

    az ilyen eventnek semmi értelme! :/
     
  12. Jolly_Joker-69-(WTH)

    Jolly_Joker-69-(WTH) Utánpótlás-írogató

    Ez nem event ;) ez lőszerpazarló esemény
     
  13. mark175

    mark175 Járnitanuló

    Na mit mondtam :D Csak az benne az idegesítő, hogy ezt eventnek hívják :(
     
  14. *milan1987*

    *milan1987* Fórum-zöldfülű

    Azért azt se lenne rossz tudni hogy melyik mapon jelent meg mister őrült kolumbus .. mert lőhetjük ítéletnapig a harcos brigget.
     
  15. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Akkor vegyétek ki az event ládákat is, mert kulcs nélkül maximum ha beraktok tolvaj tehetséget is, akkor nyitom ki :)
     
    |Noisecontrollers| kedveli ezt.
  16. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Az event jobb lett a vártnál. :D
     
  17. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Üdv!

    Ez az event teljesen értelmetlen lett. Hibás információ adások, (avagy információ hiány) eventek színvonalának csökkenése észlelhető hónapról hónapra. (Habár a végére a Typhoon bosszúja egész jóra nőtte ki magát) Emlékszem a régebbi Kolombusz eventekre, még ha nem is érte meg olyan nagy mértékben, a diziket lehetett lőni legalább, hogy bővüljön a tárház. Feketepiacot meg ennyire ne sajnálják már tőlünk, nincs mindenki tele páncéltörővel. Igen, lehet ládából szerezni, de nem mindenki tud ládázni éjjel nappal, főleg ha kell a gyöngy másra is.

    Elhiszem, hogy kell a pénz a játékra,(autó se megy benzin nélkül) de akkor ne a régi eventeket "barmolják" el, hanem rakjanak be kifejezetten a fizetős játékosnak eventet, vagy valami hasonlót, habár így is mérföldekkel előrébb jár az aki rendel, mert aki sima játékkal tudott szerezni akár 1 db sors kalapácsot nagyon nagy ász volt. :D A fizetősök meg már full 4-essel rohangálnak és 100+k-at tolnak a másik orra alá.

    Ideje lenne felnézni a játékban folyó dolgokra is, nem csak nyomni bele a fejlesztéseket ész nélkül, a következményeket nem is vizsgálva. /Lásd kezdőhajó vs. "fullos", egy térképen kénytelenek játszani mert a nagy lejön kedve szerint, és szó szerint fél fogára se elég, ezért nem látni annyi kezdő játékost. Nincs meg a játékélményük./

    U.i.: Elnézést a témától való kis eltéréshez, de végtére is ez az event is tükrözi a problémát.

    Üdv, jó szelet: _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_
     
    VaCseBaDoKo és mark175 kedveli ezt.
  18. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    2017-10-06 16:42:01
    Megszerezve: 18529 x Gyöngy.
    2017-10-06 16:42:01
    Kaptál 368900 elitpontot.
    2017-10-06 16:42:01
    Megszerezve: 181228 x Gyöngy.
    2017-10-06 16:42:01
    Kaptál 619568 TP-t (tapasztalatpontot).
    2017-10-06 16:42:01
    Kaptál 124995 elitpontot.


    Elég sok a negatívum bár gyöngyöt azt ad... Bár én adnám a dizit is, elég nehéz utolsót, lőni, bár top-ra sem adta meg :D
     
  19. ANGYALKA134

    ANGYALKA134 Utánpótlás-írogató

    Ha már pénzért veszek event ládakulcsot akkor, legalább ne villám követ vagy vigyázoszemet kapjak már:p
     
  20. mark175

    mark175 Járnitanuló

    Szívemből szóltál.