Visszajelzés Vitaszoba: Kolumbusz-nap

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 6.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Kezdő VS. Fullos??? :O 7 és fél éve tolom a játékot, de már nekem sincs esélyem. Jó esetben 30k-t lövök a fizetősökre, akik rám meg tényleg a 100k-t. Szerintem sok játékosnak lassan tényleg vége...
     
  2. ~CSUTI~

    ~CSUTI~ Utánpótlás-írogató

    A magam nevében ez 8 év itt akkor ér valamit ez ember ha havi szinten egy átlag fizetést rákölt a játékra.
     
  3. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    A kezdő vs. fullossal érzékeltetni akartam a szakadékot ami van a kettő között, ami óriási. De egyébként igazad van, és ezt is érzékeltetni szerettem volna azzal, hogy a nem fizetősnek aligha van sors kalapácsa, nem hogy 4-es szintű.
     
  4. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Na neeee ezt most tényleg eventnek merték ki írni ? hát 1 csápból több tpt kapok és az még gyöngyöt is ad ez egy hatalmas vicc 300-400 ladikból 0 gyöngy 0 akna gratula. amúgy az admmirális neve tökéletes ( Őrűlt ) mert a sok őrült lövi az npc ket más meg profitál az admiból . Én eddig költöttem a játékra a felzárkózásért de ezeknek az eventeknek köszönhetően egyre jobban kezd behúzódni az a cibzár a pénztárcán. Ennyire tönkre tenni 1 legendás eventet nem is tudom már mire számítsak .
     
    Naksi és ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  5. Jolly_Joker-69-(WTH)

    Jolly_Joker-69-(WTH) Utánpótlás-írogató

    Ez nem event .. ez egy lőszerpazarló esemény
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. Ragnar1983

    Ragnar1983 Utánpótlás-írogató

    Nem lehetne kicsit több roncsot betenni Tisztelt BP ? Mert elég karcsú a roncsok száma a tengertérképeken!!!!
     
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Ez a event borzasztó, már fent kifejtették bővebben a véleményüket! De én nem is eventezek, mert értelme nincs!
    A roncs is kevés, és nincs értelme lőszert pazarolni erre!
    6 éve játszom de mostanság több event olyan amiben nem szeretnék részt venni!
    Szoktam költeni a játékra,de egyre az jár a eszembe,hogy már nem fogok!

    További jó játékot mindenkinek!
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    100ezer előtt lőszer, 0 gyöngy, 1db célkövető akna. Kolumbusszal egyszer sem találkoztam. A jó és event kifejezés itt olyan távol áll egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől. Lehetne a neve Kolumbusz lőszer-elpocsékoló napok inkább.
     
  9. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Sziasztok! Nem értem sok ember kesergését. Ez az event tavaly is egy nulla volt. Az event leírásnál aki akarta elolvashatta hogy mit kell lőnni onnan is világos volt hogy minuszos a többségnek. Főleg hogy rangsorok sincsenek. De nem kötelező minden eventben részt venni. Én is kihagyom a magam részéről, csak úgy mint a következőt, és várom a halloween eventet.
     
  10. HMS

    HMS Járnitanuló

    Egyet löttem....

    2017-10-07 14:220 Elsüllyesztetted Őrült Kolumbusz hajóját.
    2017-10-07 14:220 Megszerezve: 1 x San Salvador Lelke.
    2017-10-07 14:220 Kaptál 260518 TP-t (tapasztalatpontot).
    2017-10-07 14:220 Megszerezve: 21196 x Gyöngy.
    2017-10-07 14:220 Kaptál 273083 elitpontot.
    2017-10-07 14:220 Kaptál 56552 elitpontot.
    2017-10-07 14:220 Megszerezve: 79179 x Gyöngy.
     
  11. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    2017-10-07 21:56:51 Megszerezve: 18502 x Gyöngy.
    2017-10-07 21:56:51 Kaptál 1455121 TP-t (tapasztalatpontot).
    2017-10-07 21:56:51 Megszerezve: 21992 x Gyöngy.
    2017-10-07 21:56:51 Elsüllyesztetted Őrült Kolumbusz hajóját.
    2017-10-07 21:56:51 Megszerezve: 538379 x Gyöngy.
    2017-10-07 21:56:51 Kaptál 193011 elitpontot.

    Kevés jelenik meg sajna... :D:cool:
     
  12. nikos.hu

    nikos.hu Fórum-zöldfülű

    Ez az eventnek nevezett valami komolytalan! Fórumon van egy kód, amit nem lehet beváltani /colombus2017/ , feketepiac nincs, az event ládák értelmetlenek. Nem népszerűsíti a játékot! :p:D:(
     
  13. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Ezt próbáld meg: COLUMBUS2017
     
  14. KABÓCA

    KABÓCA Utánpótlás-írogató

    beváltottam :)
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nem tudom, hogy ezt hol olvastad, de itt (https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-utalvanykodok.53434/) már az elejétől kezdve jól szerepelt a kód. Ajánlatos innen kinézni.
     
  16. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Oké nem kötelező de úgy emlékszem az eventek a játékosokért vannak és nem másért vagy tévedek ? Nem azt kéne nézni hogy amit ad az adott gamer azért kapjon is vissza valamit , legalább 1 mércét üssün k meg ha már nem tudják magukat megerőltetni . Ja és a szórakozás most elég messze jár az igazságtól :)
     
  17. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Másolgassad csak, de ez egy elég szélsőséges jutalom. Nagy és erős hajóként nyilván nem akadály, a többség viszont még mindig nem találta meg, mintahogy én sem. Amúgy gratula.
     
    ░pityesz░ és -_dominó_- kedveli ezt.
  18. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Nem sokat lőttem én is de szerintem többségben hamar rájön az ember hogy hol keresse az admirálist, amit lőttem az sose volt 6/- felett és szerintem ez nem véletlen, bár kitudja. Ha bedobja én automatikusan 2/-re portolok, és eddig megtaláltam mindig a közelben. :rolleyes:
     
  19. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szép Napot.:)
    Nem tudom te hol játszol, de azért nézd már meg, hogy más szerveren nem igazán találsz 6/ alatt mert, én már 2 napja keresem meg a szövetség is, de senki se látta, úgyhogy szerintem nem csak az alatt adja..:rolleyes:De mindegy is, számomra öröm, hogy holnap vége ennek a rémálomnak..:oops::oops::p
    További szép napot.;)
     
    TYUPI™ és †Knight_Rider† kedveli ezt.