Visszajelzés Vitaszoba: Mesék Az Elveszett Flottáról: A Feketeszívű Rabló!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 18.7.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Mesék Az Elveszett Flottáról: A Feketeszívű Rabló! új szintekkel, új rohamtérképpel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. bares(HUN)

    bares(HUN) Junior szaki

    Ez nem beszólás, csak egy észrevétel, hogy most nincs senkinek rangja gondolom azért, mert 0 lett az egyhuzamban-belépési bónusz szorzó, 1 helyett; ezáltal ma mindenki nullán van, hiszen a képletben így nullával való szorzás van.
    Ezzel alapvetően nincs gond, meg így ki lesznek szűrve az inaktívak a listából, hisz ők 0 ponton maradnak, amíg be nem lépnek.
    Viszont ezzel a 1/10-es szorzóval kb. ez lett a legjobban befolyásoló rangpont adó. Mert tegyük fel most van 10 millió pontod; holnap lesz 1 millió mert ugye 1/10-el lesz szorozva. 10 nap múlva lesz ismét annyi, mint most. 100 napig belépsz, lesz 100 milla. Egy napot kihagysz, ismét 1 millió lesz.
    Páran ezen azért meg fognak lepődni, ha véletlen nem lépnek be egyszer :)
    Engem annyira nem érdekel, mert sokat kihagytam, és nagyon kevés rangpontom van, mert régen nem jött azért ennyire a TP meg ELP, de pl elmész meló ügyben pár napra, vagy nyaralni, és nem lépsz be, akkor buktad a minden nap belépőkkel szemben a rangot. Ami egy idő után elég nagy szorzó lesz.
    Persze lehet rosszul értelmezem. Én maximalizálnám ezt a szorzót 1-ben. Tehát 10x belépsz, az a max. és mindegy, hogy 10x vagy 100x lépsz be egymás után.
    Mivel nem vagyok max szintű, ezért a többi bővítéssel kapcsolatban sajnos nem tudok nyilatkozni, de igyekszem odaérni :D

    Sok sikert mindenkinek, jó játékot!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  3. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    A "felfegyverzett esetek"-nél tegnap óta lövöm a hajókat és egy darab "szigetvilág térképe tárgyat" nem adott. Három kellene. Mit csinálok rosszul? Már kétszer elindítottam ezt a feladatot, hátha bugos. Tipp?
     
  4. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    Szia, adja csak ritkán, a fejlesztőknek kellene növelni a drop esélyen mert ahogy most van az siralmas!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    A "feljegyzett esetek"-nél ugyanez a helyzet...:)!
    Vicc nélkül, tényleg ciki, hogy nem tudni, mi adja a tárgyat.A HMS hajók (merthogy annak kell sebzést okozni)? Na, azok ugyan nem! Az előző próba hajói, amik akkor -bár igen keservesen- adtak ilyen tárgyat? Nem logikus, de kínomban azt is próbáltam, persze hiába.
    Na de az elején vagyunk, majd csak kialakul.
     
  6. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    50 hajóból 1 db szigetvilága térképet sem ad, ez egy vicc
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    10 perc alatt megadta mind a hármat, csak írnom kellett:)
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. .*Merkur*.

    .*Merkur*. Fórum-zöldfülű

    Szia. És melyik hajó adta? Én a feljegyzett eseteket csinálom, de lassan egy napja nem kapok egyet sem.
     
  9. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Szia, ugyanazok mint az előzőnél, meglövöd a sebzést a HMS hajókon és aztán a Vezér Büszkeségét érdemes lőni
     
    .*Merkur*. kedveli ezt.
  10. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    6. küldi Megfejthetetlen Kód a Rejtjelezett Rejtjel tárgyat HMS Bulldog adja.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  11. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    Valaki valahol jelezze, hogy így értelmetlen lövöldözés az egész új szigetelős buli :/ Senki (még suport) sem tudja mit kell lőni a szigetvilága térképért. Semelyik hajó sem adja! Ezt így kár volt elindítani. Valaki csavarjon fel egy potmétert vagy írja le miből mennyit kell lelőni.
     
  12. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    most lett meg az első vezér büszkeségéből. A x-edikezredikből
     
  13. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ha megnézed fórumon, a játék ismertetők- Kalóz próbák és vizsgákat, láthatod, hogy folyamatban van. Ennek a tárgynak a megszerzése már fent van, legalábbis amiből nekem és tapasztalatok szerint másnak is abból sikerült megszerezni, amit itt a vitaszobában is olvashatsz kicsit fentebb.
     
  14. ҜΞĢŁΞ√เζђ

    ҜΞĢŁΞ√เζђ Utánpótlás-írogató

    Kedves Aura, látom, hogy másnak meglett és nekem is meglesz egyszer... de attól azért ez nem normális dolog és tudom azt is, hogy valaki majd jelzi az informatikusoknak és örömmel értesítetek minket, hogy megnöveltétek a tárgy szerzési lehetőségét.
    Amiatt meg le a kalappal előtted, hogy mennyire egyedül vagy hagyva ezzel az egész előkészítetlenséggel. Fordítsd le, ha nincs mit lefordítani játszd végig és írj róla könyvet...és még foglalkozz velünk is. Egy szó mint száz azért sírom most tele a fórumot, hogy másnak is legyen infója, hogy nincs tárgy, de...
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Valószínűleg így lesz, de azért abba is gondoljunk bele, nem feltétlenül az a cél, hogy egyik napról a másikra mindenki 60-as szintű kalóz legyen, inkább az, hogy legyen mit csinálni a kalózoknak, ne unatkozzanak. Legalábbis én így gondolom.
    Az írásod második részére is reagálnék. Ez eddig is így volt, nem tudnak, és nem is akarnak mindig mindent leírni, volt is erről egy közlemény részükről. Ráadásul vannak, akik szeretnek önállóan felfedezni, megismerni, megtapasztani dolgokat. Közéjük tartozok én is, így nem okoz nehézséget, hogy mellette még le is írom, és elkészítem esetleg az ismertetőt. Csak ugye ez nem megy gyorsan, főleg, hogy nekem sem adja a kért tárgyakat, így nem tudok vele olyan gyorsan haladni, mint szeretnék. Amennyire tudok, igyekszek. Felesleges idegeskedni, majd meglesz nekünk is.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  16. Jó reggelt kívánok.Be lehetne tenni a szuperpancellemezeket a boltba,hogy még se keljen meghaladni a csatapont szintet? Lehetne a bástyákat fejleszteni? Meglehetne azt tenni ,hogy két közösségi tiszt legyen a hajón? Mindezeket ,azért írom le ,hogy az Ezio régióban könnyebb legyen ,mert nagyot lőnek az npc-ék. Bocsánat,ha rossz helyre írtam.
     
    BLUEBERRY1 kedveli ezt.
  17. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Továbbítottam a kérést, nem ígérek semmit. A szuperpáncéllemez, mint csomag esetleg, ha jónak látják, bekerülhet a boltba. A másik kettőre nem látok sok esélyt. A Bástyák szintjeit nem hinném, hogy emelni készülnének, de sosem lehet tudni.
     
  18. Köszönöm szépen. Rendben.
     
  19. BLUEBERRY1

    BLUEBERRY1 Fórum-zöldfülű

    Én is egyet értek nem csata p. szinü legyen 50 sz felett eszméletlen nagyokat sebeznek az npc esteleg nem lehetne szintez kötni ?
     
  20. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Persze, a vertuz loszert meg a villamcsapas agyut meg tegyek be gyongyert. :D:D Teljesen jo ez igy, hogy van benne kihivas, csak megsugom hogy szuperpancellemezzel is lonek rad azert rendesen, ne hidd hogy nem. Lehet ladazni ha nincs, vagy elkell erni a csatapont rangot, mar adnak a tornyok is csp-t nem hiszem hogy olyan nehez mint regen. Egyebkent redukalhatod a kovek fejlesztesevel, kulonleges ko is van a vedelemre.