Visszajelzés Vitaszoba: Mesék Az Elveszett Flottáról: A Feketeszívű Rabló!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 18.7.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Javaslom a közösségi őr használatát és az oroszlánbástyát, akkor nem sebeznek olyan nagyot az npc-k.
     
    =Allanon= és sárkányos kedveli ezt.
  2. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    sziasztok zárkulcsos papirok tárgyat mi adja mert a probák még nem mutatják
     
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    HMS npc-K
     
  4. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    kőszi
     
  5. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Sziasztok.
    Szeretnem kifejteni a velemenyemet az uj regiorol, szintekrol.
    Osszesegeben szamomra pozitiv.
    Kuldetesek, vizsgak: Teljesen jo, hosszu probasorozat, de ennek ellenere van olyan porba amit 3-4 alkalommal is ismetel egy szinten belul is. A napi probakkal nincs gond, viszont a targyakat talan egy picivel adhatna jobban, de egyebkent kb 1 ora alatt osszelehet loni az osszes napi probahoz a targyat, talan ez kicsit sok is.
    Egy negativomot tudok a probakkal, vizsgakkal felhozni, hogy az uj szintek majdnem "pay to win". Ugyanis ha nem szeretnel, hetekig, akar honapokig napi kuldikkel foglalkozni, akkor sarkanyladabol megadja a targyat.
    Az admiralisok korrektek, egy-ket kivetellel, amikor 80 milla eletet regel magara, kicsit tulzoan sok. Az admiralisokat hozzalehetne adni a trofeakhoz is hogy szamolja bele, illetve itt is adhatna top sebzonek egy kis orichalkum-ot mint 50/2-n is ad.
    A Kalytron (sebzett) szerintem ahhoz kepest eleg gyer jutalmat ad, keveslem hogy csak a top vagy utolso sebzonek adhat belopot, vagy kincseshajot.
    Az uj rohamterkep szamomra bejon, viszont en keveslem az 50 sarkanyt amit a nagyhoz kell kiloni, ugyanis ha farmolni akar valaki, pikk-pakk kilovi ezt az 50 sarkanyt, es akkor kergethetik egymast a Kalytronnal. Talan egy 100-as szamlalo jobb lenne, mintsem 30 percenkent a nagy Kalytron loni, mar ha valaki kitudja. Szerintem a Kalytron (sulyosan sebzett) is eleg karcsu jutalmat ad, az eletehez, illetve a nehezsegehez kepest. Remek otlet volt hogy van bonusz sebzo loszer idebent. A kis sarkanyok nagyon jol adnak.
    A kincseshajo szerintem nem er semmit, egyedul szinte lehetetlen megcsinalni, tobbekkel meg alig ad valamit, legutobb 35ezer koronat kaptam erte.
    Remelem meg egy ket dolgot javitanak majd, de ugyesek voltak respect. :cool:
     
    Köyble, Ducc[HIP] és Naksi kedveli ezt.
  6. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló

    Szia.

    Te nagyon szerencsés vagy, ha 1 óra alatt össze tudod lőni a napi próbákhoz/másik próbához a tárgyakat.
    De lehet csak én vagyok annyira szerencsétlen, hogy nekem 2-5 óra alatt adja meg. Tegnap pl. 5 óra alatt kaptam meg a 3 db térképet, a zárkulcsos papírból pedig az 5-ből csak 3-at adott abban az 5 órában. Olyan is volt, hogy feladtam a napi próbát, mert nem adta meg órákon keresztül a térképet. Az meg eléggé bosszantó, ha X óra alatt megkapsz 1-2 térképet, de fel kell adnod a próbát, mert vagy menned kell, vagy már nagyon késő van, stb.
    Az rendben is van, hogy a fejlesztők nem akarják, hogy mindenki 3 nap alatt 60-as legyen, de azért mindenkinek van más dolga is s nem a gép előtt ül egész nap. Legalább a napi próbához szükséges tárgyak megszerzését tehetnék könnyebbé, az 1 óra még oké, de az 5 óra az már túlzás. Nagyon sok sárkányláda kellene ahhoz, hogy az összes napi próbához megvegyük a sárkányamulettet.
     
    sárkányos és .*Sirius*. kedveli ezt.
  7. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Mondanek egy tippet, ha minden olyan hajoba belelosz 2-3 lovest ami adhatja a targyat, es mas, majd kilovi, akkor hamarabb megadja, tapasztalat. Ha ket kulonbozo probatargy kell, de a hajok amik adjak azonosak, akkor adhat mindkettobol 1-1-t egy NPC is.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.24
  8. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Üdv! Nekem olyan kérdesem lenne, hogy az 58as vizsgához honnan szerezzek sárkánybéklyót? Mert ugye a 56os vizsga előtt volt olyan próba hogy 2 amulettért kaptam 1 béklyót... Hiába csináltam meg a napi próbát kalytron (sebesült) életerő lelövését nem adja meg azt a próbát ahonnét tudnék szerezni sárkánybéklyót. Ötlet?
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    A legegyszerűbb, ha a boltban váltod, gondolom maradt elegendő chi-chi pálcád, mellette safanadot kér érte. Ha nincs, akkor a Kalytron lehetséges zsákmányaként szerezheted meg (nem volt részletezve, de gondolom a Kalytron (sebesült) is adhat).
     
  10. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Köszi. Nem tudtam hogy vásárolni is lehet :DD
     
  11. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Szívesen :) Nem árt időnként nézelődni. ;)
     
    sárkányos kedveli ezt.
  12. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Napok óta ez megy a 5+3 részletből 7-et bead 2 óra alatt, az utolsót 3 órája lövöm, ilyen programot megírni, csak hogy megvegye az ember a sárkányládát finoman szólva is inkorrekt. Elveszik az ember kedvét a játéktól, és kontraproduktív is, senki sem fog azért rendelni ***MODERÁLVA***
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.7.24
  13. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Ez úgy néz ki mintha káromkodtam volna egyet a mondandóm végén , pedig csak a tárgyat írtam le ami kell a próbához
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Felhívnám a figyelmedet Allanon hozzászólására. Érdemes a vitaszobát olvasni is, más játékosok milyen tapasztalatokat osztanak meg velünk. Vannak, akik szívesen segítenek másoknak, hogy kicsit megkönnyítsék a játékukat.

    Mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz, vagy nem jól emlékszel. Igaz nem káromkodás volt, ez tény, de kérlek olvasd el az üzenetet, amit írtam, jobb felsőben találod Bejövő üzenetek alatt. És akkor, hogy jól emlékezz, még egy üzenetet fogsz kapni tőlem, hogy lásd mit moderáltam ki a szövegből.
     
  15. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    Az én tapasztalatom viszont az, hogy vajmi keveset segít az Allanon által javasolt praktika.Teljesen megértem ferkkó19722 panaszát, függetlenül attól, hogy a sárkányládák megvásárlása, vagy csak a játék "kicsit" nehezebbé tétele volt a cél (mármint ezzel a kínkeserves tárgygyűjtéssel).
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Saját tapasztalatom az, hogy ugyan nem minden nap sikerül 1-2 óra alatt megcsinálni ezzel a kis trükkel, de van, mikor igen. Gondolom múlik ez azon is, éppen mennyien vannak fent és lövik ezeket az NPC-ket. Viszont, ha ennyi idő alatt nem sikerül, nem lövik ki az összes általam is sebzett NPC-t, akkor esetleg közben mást is csinálhatok, nem szükséges ott maradni, csinálhatok mást, ami szórakoztatóbb. Egy idő után úgyis látom a jutalmakból, hogy kb. kilőtték-e már az összeset, esetleg még lövöldözök a többi NPC-be is. Előbb-utóbb úgyis megszerezzük mi is, bár nyilván én is szeretném mielőbb megcsinálni az összes próbát- vizsgát, már csak az ismertető miatt is. De ez van...
     
  17. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Senki nem lövi a megkezdett npc.ket, én sem
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Az enyémek közül sokat kilőttek, ha nem is mindet. Én szoktam lőni a sebzetteket is, ha darabra kell, ki is lövöm.
     
  19. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Ha darabra kell..... vicces vagy
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem szoktam leállni csak úgy NPC-ket kilőni, nem szeretek farmolni, akkor lövöm ki, ha szükséges valamihez. Ettől még nem hinném, hogy vicces vagyok. Vannak sokan, akik szeretnek farmolni, ők majd kilövik a többit.:p
     
    sárkányos kedveli ezt.