Vitaszoba: Műszaki frissítés – AMS 1. szakasz

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A játékosok kérték, több ötlet is foglalkozott vele, hogy ezt meg azt a tengertérképről is lehessen csinálni, pl designt váltani, megcsinálták. Most a főoldalról kivették...
     
    SPΛЯТΛCUS.[❶NE] kedveli ezt.
  2. SPΛЯТΛCUS.[❶NE]

    SPΛЯТΛCUS.[❶NE] Fórum-zöldfülű

    de ez idegasit ha meg rendelem akor mar a tengeren meg lesz rogtom vagy ha el erem a 11 elitet akor is mer rokten ott van nem kel foo oldal mar valthatok ara ?

    ez meg ott van a nagy hajo most ... gathatok vele mert nem olyan gyors mint volt meg volt bastyaban ful on es tehetseg nagyon gyors volt es most egy nagy rakas ne mondjam meg mi
    aba bele tetem tob mint 1k eurot es most igy kle jatszanom igy elvezem a jatekot hat ez mi a ... hamar en vagyok meg mas is jatszik kolt bele de akor el varom hogy lehesen normalisan jatszani ember !!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem igen értem a kérdésed, eddig is bármelyik designodra válthattál a tengertérképen, ugyan úgy mint a főoldalon, ha nyertél/vettél valami újat max F5 és ugyan úgy ott van és használhatod, semmi nem változott ez ügyben.
     
  4. SPΛЯТΛCUS.[❶NE]

    SPΛЯТΛCUS.[❶NE] Fórum-zöldfülű

    de idegesit mert nem olyan gyor na ez mar teleg szeritnem meg masokat is ha netan nem tevedek
     
  5. -bozso1987-

    -bozso1987- Járnitanuló

    azért egy tipp!!! Akinek van prémje igazán lehetne ingyenes a vitorlák javítása!!! mert azért elég tré 5 percenként 450 gy-t erre elnyomni!!! bármennyire is könnyű lenne azt összeszedni!
     
    Saracen kedveli ezt.
  6. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Lenne még egy kérdésem az elit vitorlát azt gyöngyért lehet jevítani és ha igen akkor menyiért mert nincs kiirva a bibliába

    Nagyon nagyon lassú vagyok..ja és még egy elég nagy probléma ugye minél kevesebb az életed anál lassúb a hajó, na szóval a cabcer utolsó huláma 3 miliós feletti npc van melyeknek csak +6-os sas szemes lőtávja van akkor azt érdemesebb sas szemmel lőni vagy szevedni kell alig életel??

    Már megvan a kérdésemre a válasz és támogatom -bozso1987- ötletét :)

    Visszatértek a roncsos csilik..
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.2.14
  7. -bozso1987-

    -bozso1987- Járnitanuló


    prémmel 1900 gy az 5 ös vitorla, amit bármikor megtudsz venni az elit piacon, max 3 db kell... annyi megy a hajóra többet felesleges venni... utána minden csobbanás utána 150 gy/vitorla a javítás!!! S ez elég gáz... ezt kéne a prémeseknek ingyen rakni!!!

    ARRÓL nem beszélve, h minden egyes alkalommal vissza is kell pakolni a raktárban a hajóra... :S kinek van erre idegzete??? :O
     
  8. PiszkosFred(HUN)EU4

    PiszkosFred(HUN)EU4 Fórum-zöldfülű

    Ez igy játszhatatlan,élvezhetetlen vánszorgás,nem játék!!! Fullos hajok vánszorognak,ne vicceljünk már...ez megcsúfolása az elmult 3 évnek.
     
    ’†〝Đeath™〞 és ata131hu kedveli ezt.
  9. El_Muerte

    El_Muerte Utánpótlás-írogató

    ez úton köszönném meg a Bp fejlesztőinek hogy már egy favatkát sem ér a 3 év alatt összeszedett sebesség pontom valamint a fartőke/baráti szél ezért tényleg érdemes költeni a játékra pffff vagy pont ellenkezőleg?:-(

    ezt mégis hogy gondolhatták hogy ez így jó lessz? most mit kapunk 1 hét vudu fedet amiért elvették azt a rengeteg sebesség pontot amit évek alatt kínlódással összezedtünk? és ezért volt az hogy már 1000 életnél full sebességen mehettünk erre most mindent szétb..... nak ezt így elég nehéz tolerálni remélem megértik mert jelenleg egy újonnan regisztrált hajó pont olyan gyors mint egy 60 tehetségpontos full bástyás kristály esős halyó ez egy vicccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    és a legszánalmasabb az egészben hogy mindezt megint arra fogják hogy egyesek csalnak holott ez kamu! egész egyszerűen még több pénzt akarnak kicsalni a játékosokból mert a fejemet rá hogy egy két hónap múlva be fog jönni egy újabb csak pénzért vehető tényező amivel visszakapjuk a sebességünket pff
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.2.14
  10. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Szép volt BP!

    8 év ment el arra hogy 3 hónap alatt tönkrevágják a játékot. xD

    Remélem vitaszoba és nem fogják törölni mert keményen megírom a véleményem ha már arra van ez a topik.

    Szóval:
    Ez egy nagy SEMMI!
    Teljesen elrontották a sebességet. Mászkálhatok vitorláért, mert el kellett rontani.

    A Sebzés kiszámítását rendesen megcsinálta a BP most ezeket visszahozza. Elpazarolt idő volt.

    Gondolom semmilyen kárpótlást nem kapunk a csili dupira sem.
    Elrontották a Seafightot. Azok akik rakat pénzt áldoztak arra, hogy kirakják a bástyákat a sebességet a tehiket mindent most már semmire nem jó az egész. Mert átszámolták úgy, hogy a búbánat sem érti azt a táblázatot de ha van nekem 799 nyuszifülem az biztos jó. xD

    Minden esetre dobjátok ki az egész AMS-t. Na de ha ez volt az 1. szakasz reméljük a 2. szakasznál a gépünk fog felrobbanni ha felmegyünk játszani. Vicc.

    De az jó, hogy ebben az AMS ben a játékosoknak semmi nem kedvez.

    De a vége még is csak ez lesz. 3 Hónap volt megcsinálni, 2 év lesz javítani és minden szakasznál még 2 év ha a hibákat nézzük ugye. Mindent szépen megcsinálnak. :D
     
  11. Nadin

    Nadin Utánpótlás-írogató

    fejemet rá hogy egy két hónap múlva be fog jönni egy újabb csak pénzért vehető tényező amivel visszakapjuk a sebességünket

    egyetértek
     
    PiszkosFred(HUN)EU4 kedveli ezt.
  12. El_Muerte

    El_Muerte Utánpótlás-írogató

    sajnos ha szűkös határidőn belül nem változtatnak ezen akkor gyanítom sokan abba fogják hagyni a játékot:-(

    és egy kérdés most szöget ütött a fejemben a sebesség pontok elvételével kárpótlást is kapnak a játékosok?
    pl több millió sebeség pont végett töbmillió mojot vagy amit adhat a csili?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.2.14
    -S.T.A.L.K.E.R.- kedveli ezt.
  13. Idegbeteg-V-

    Idegbeteg-V- Junior szaki

    Sziasztok.Én csak arra kérem a fejlesztőt,hogy lépjen be a játékba 30 percre menjen el harcolni és utána tépje szét a "fejlesztő vagyok diplomáját" .Lehet hogy nem fogja elolvasni ezt a beírást de bízom benne hogy a következő történet után legalább a fórumot olvasó illetékes ember felhívja őket telefonon,és megkérdezi a fejlesztő urat hogy mit tettél te szerencsétlen.Na szóval elmesélném az elmúlt 1 óra seafight "szórakoztató" internetes játék boldog pillanataimat.Bekapcsolom a gépet beütöm hogy seafight belépek a főoldalra jön a játék indítása tölt a térkép.Közbe bekapcsolom a TS-t és beköszönök a virtuális barátaimnak.Szolnak a többiek hogy "nyugtatót vegyek magamhoz".betölt a térkép 503500 alapélet + 250000 vudu adunk a dögöknek is enni még 25K élet.Elindulok de látom hogy mégse.Kérdem a többiektől hogy hát ez mi??Azt mondják"ez még csak a kezdet,de gyere mert harc van" uzsgyi neki hát siessünk.mentem is "sebesen" mert fullon van az élet.Megérkezem a harc mezejére,már vérvörös a tenger.Beszállva a harcba a lövések után látom fogy az életem nagyon. Jöhet a bevált taktika (5/5 tehetségen a speed---6/6 bástyán szintén a sebesség )aktiválom a villámkövet és irány kicsit távolabb majd ha nem lőnek go vissza.De nem jött a hajó.Egyszer meglátom negyed élettel hogy ippen hogy csak vánszorog.nem is ért ki a harc mezejéről,elsüllyedtem. Szóval a lényeg a lényeg neki állok javítani mondják a fiuk hogy mindent javítsak fel fullra mert úgy talán megy a hajó.Hallgatok rájuk hát mindent fullra javítok.Közel 800K élet 10 perc.Irány vissza a harc 2 perc múlva az 50 ellenséges hajó 14 másodperc alatt elintézett.Vissza javítani DE FULLRA még 10 perc.mennék vissza 100K élettel ahogy szoktam de akkor nem mozdul a hajóm.Visszamegyek most ügyes voltam mert 6 hajót én lőttem ki de ezek megint megtaláltak menekülni nem tudok a sebesség hiányába hát jön a süllyedés.Javítás DE FULLRA.10 perc.És megint süllyedés és megint javítás 10 perc és megint süllyedés és megint javítás 10 Perc.Szóval Összegezve az 1 óra játékomat 50 perc javítás 4 perc harc és 6 perc kijutás a térkép közepéről az agresszív npc-k és a csp vadász hajók elöl hogy megtudjam kezdeni a javítást.Ezek után leírom ide nagybetűkkel a játék nevét.SEAFIGHT GAME látjátok????na még egyszer SEAFIGHT GAME. Nem REPAIR GAME,hanem SEAFIGHT GAME.SziasztokÉs még 1 kérdés:Holnap is üljek le Javítosjátékot játszani 1 órára??
     
    ¤Gyuszika¤, HITMEN36., ata131hu és 5 más kedveli ezt.
  14. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Nemtudom hogy is fogalmazzam..kedves fejlesztok..nektek sugnak, vagy alapbol ekkora a tehetseget ahhoz,hogy el rontsatok minden ertelmes dolgot?Lehetetlen igy csatazni,fullon vannak a speedjeim, de egyszeruen papucs hajo lettem..komolyan kezdem azt hinni en is,hogy el akartok minket kergetni ebbol a jatekbol..nekem mindenesetre sikerult elvenni tole a kedvem..

    Azt hiszem Te nem ebben a jatekban jatszol,mindenestre orulok,hogy orulsz.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.2.14
  15. *~*Sziszka*~*

    *~*Sziszka*~* Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ha láttátok direkt ki is írták a sebesség módokat :)Tehi pont bástya meg a krisiesö!Na miröl szol megint a játék ??PÉNZ PÉNZ meg a PÉNZRÖL!!ennyi!
     
    -S.T.A.L.K.E.R.- és Gallardo kedveli ezt.
  16. -bozso1987-

    -bozso1987- Járnitanuló

    Tudod Sziszka... a gond ott van, h van krisiesőm is, 3 son a szél jelenleg (gondoltam kipróbálom alapon), de a 3 vitorla nélkül ezek semmit nem érnek...! Itt a 3 vitorlán van a hangsúly.
    H miért merem ezt állítani?

    Mert ha a javításon van tehetséged, ill a bástyán a szerszámraktár ki van rakva, akkor közel 0,5-0,6 sec el javítasz kb 2600-2800 között... tehát felesleges az elit evezőkre pocsékolnod bármit is... DE ha a 3 vitorlát megjavítod 450 gy-ért összesen, majdnem a duplájára nő a sebességed! S roppant mód idegesítő, h még vissza is kell pakolni a raktárból a hajóra... nagyon sok időt elvesz, viszont muszáj vagy megcsinálni, mert különben csiga vagy! :S



    Jah és igen, a PÉNZ-es dologról meg annyit, amit a sebességet illeti, nem tudnék, és nem is akarok már hova költeni! fullon van minden...
     
    *~*Sziszka*~* kedveli ezt.
  17. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    De ha már ott tartunk 1 csata alatt ami 1 óráig tart azért egy párszor elcsobbansz. Legyen ez egy 20v20 csata. Mindig 450 Gyöngyöt pazarolni rá kicsit gáz.

    Valamint most már folyamatosan kell vegyél villámkövet ha akarsz még valamivel közelíteni ahhoz a sebességhez amivel MÉG nem rég mászkáltunk!

    Nem tudom mit akarnak ezzel elérni, de ha ezt ezek után így hagyják akkor elbújhatnak!

    Mert ha most szavazni kellene 1 "Maradjon ez a gyönyörű fejlesztés" 2732764166738272 "Vegyék ki" szavazási arány lenne.

    De egy ötlet ha már valamivel enyhítsük ezt a vitorla problémát. Akár csak a Fegyvermester azonnal vesz 10000 golyót ha nincs akkor legyen valami olyan ami azonnal vesz olyan vitorlát amilyenre beállítod ezt automatikusan fel is rakja. A Nem használható vitorlákat meg megjavítja és akkor már nem kell újat vegyen csak javítaná ami van mindent. "Hát ez 3" Meg automatikusan a fedélzetre is kerülne.

    Vagy állítsanak be egy 30 perces felszerelési időt a vitorláknak és lehessen venni szuper mestereket 30.000.000 gyöngyért ami ezt azonnal megcsinálja. xD
     
  18. -bozso1987-

    -bozso1987- Járnitanuló

    mind1, eddig sem volt egyszerű kiszedni a 600K plusz 290 vudu -s hajókat, most meg már lehetetlen...:) szal pajzs le, aztán hadd lőjön:)
     
  19. galecs

    galecs Fórum-zöldfülű

    Ez pazar...Ehhez még annyit tennék hozzá,hogy BM-en is hasonló a helyzet. Az eddigi bevált taktika,miszerint átiszkolok az ellenkező sarokba javítani..lehetetlen. Ha a felére lövik a hajómat,már ugyan olyan lassú vagyok mint az npc-k.Nem tudok elmenekülni előlük se! 1 hullám időben sokszorosára nőtt!!!
     
  20. sLaca

    sLaca Aktív író

    Nem tudom, hogy miért vagytok így meglepődve! :)
    Tipikus BP javítás, fejlesztés - vagy tudom is én minek hívjuk - van folyamatban. Amikor bejelentik, hogy valami új, jobb jön a játékba az ezzel jár:
    - a játék élmény javítása helyett ront rajta,
    - a jó dolgokat kiveszik vagy megvariálják, így a fejlesztéseid kb semmit sem érnek,
    - minden új elem bevezetése 100 másik eddig működő elem hibájával jár együtt, amit persze majd évek múlva sem javítanak ki :)
    Lehetne még ragozni, de felesleges... Aki már játszik kb 4 éve az úgy is tudja, hogy a fejlesztések hogyan építették le a játékot...
     
    *~*Sziszka*~* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.