Vitaszoba: Műszaki frissítés – AMS 1. szakasz

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *~*Sziszka*~*

    *~*Sziszka*~* Utánpótlás-írogató

    én ezt értem de akinek még nincs kirakva semmije fulra az ki is löheti saját magát :)
    Eddig amit össze gyüjtötünk sebesség pontokat az évek alatt egy pillanat alatt a semmibe veszett :(Ez nagyon szomoru hogy így becsülik meg a régi játékosokat!
     
    §Thomas§ kedveli ezt.
  2. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Üdv! Nézzük meg kezdetektől a játékot. Ha valaki ezek után akar elkezdeni játszani az hogyan fog? Akinek nincs Big Buccaner hajója vagy bástya, tehetség fejlesztése az hogyan vitorlázik a tengeren? Igen tud venni kezdetben PL vitorlát, de csak ennyit akkor annak a mostani max. sebességnek az 5-10% lesz??? De mint tudjuk a Bigpoint az utóbbi időben nem rájuk koncentrál hanem a fizető játékoskra.. A Bigpoint utóbbi hónapokban vagy években sorra olyan fejlesztést hozott be ami rákényszerítette a játékosokat a rendelésre.. Igen azt kell mondanom hogy ezt jól csinálta növelte a hajók életét páncélját stb... Ezek mind arra ment ki hogy a harcok során több és több elit lőszert gyöngyöt lőjjuk el.. De ez a mostani fejlesztés ez hatalmas baki a részetekről.. Mert a fentebb említett bejegyzésben 5-10 percet is kell javítani ahoz hogy meginduljon elfogatható sebességben a hajó. Ugye tudjuk ha javít a hajó akkor nem tudjuk ellőni azt a rengeteg elitlőszert gyöngyöt, így kevesebbet is kell rendelni... Ebből a szempontból jó :D Nem tudom hogyan gondolta a kedves fejlesztők a vitorla felpakolást de hogy több időt fogunk eltölteni a főoldalon mint a tengeren az biztos.. Váltogatni a raktár, kém és egyéb menüpontok között ez már vicces főleg úgy hogy 15-20 másodperc míg betölt.. Talán kilehetne venni a fegyvermestert a menüsorból ami már évek óta haszna vehetetlen.. És annak helyére betenni a vitorla felszerelő mesterembert amit meglehetne venni PL.: gyöngyért :D ( Igen ez egy jó ötlet meg is írom a fejlesztési ötletekhez ujabb gyöngyköltési lehetőség :D ) Szóval Én csak megszeretném köszönni ezt az " első osztályú kalózos játék" élményt. Így tovább ha egyre kevesebb játékos kell.. Jó úton jártok:)
     
  3. XkiskoX

    XkiskoX Fórum-zöldfülű

    Azért nem mindenkinek rossz ez a fejlesztés:D
    A 87k hp-s hajommal már az 1-5k hp val elérem az előző max sebességemet és ha feljavulok(elég félig),felrakok 4-es szintű vitorlát, gyorsabb vagyok mint ezelőtt.:D:D Nincs bástya és tehetség sem.

    Szerintem ez hiba és hiba, hogy a bástyás,tehis hajók 66% nál belassulnak. Mert ki akarná szándékosan tönkre tenni a csatákat? Ez inkább a szokásos hozzánemértés.
    Remélem kitalálnak valami megoldást a hibákra mire feloldják a nagy hajót. Például törölhetnék az AMS rendszert:)

    És én még mindig várom az 5 átalakított hajó designto_O ja és az új szinteket, elitszinteket, nagy-kicsi játékosok közti szakadék csökkentését,klánok szövetségi rendszerét... csak pár dolog amit elfelejtettek befejezni.
     
  4. †☠〤кaтяіиa〤☠†

    †☠〤кaтяіиa〤☠† Utánpótlás-írogató

    Üdv.
    Nekem akkor nem kell sok mindent mondanom 1 páran már le írták!
    Háát gratulálok !!
     
  5. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Drake* Teljesen igazad van a játékosok,már így is kevesebben vannak..Gratula,csak így tovább nem kell sok idő,és a sok kalóz " szigetre meggy".:)
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

     
  7. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Az a hiba hogy beraktak ezt a "fejlesztest" ;)
     
  8. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Még csak 2 perce jöttem játszani de máris találtam egy ujjabb hibát..-.-..amikor lövöd a tentacle-t akkor olyan szinten belassul a hajó, hogy a dutchman 3x lött meg még eltudtam szakadni tölle...
     
  9. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Egy újabb hiba. Amint elkezdek lőni - NPC vagy játékos - azonnal belassúl a hajó.
     
  10. -bozso1987-

    -bozso1987- Járnitanuló

    Látom szinkronizálás során sikerült javítanotok, h a vitorlák javítási költsége csökkenjen 150/db-ról, 50/db-ra... SEGÍTEK HA NEM MEGY... NEM!!!! ez volt a hiba... :D hanem, h javítani kell, ill. h visszapakolgatni! :)
     
  11. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Sziasztok,
    Mint azt tudjatok behoztak egy uj "fejlesztest" ami teljesen elrontotta azt a maradek jatek elmenyt..
    Felsorolok par dolgot ami engem bosszant ebben, es amiert az eltorleset szavaztatom..
    1. Csata..nagyon befolyasolja a csatakat a sebesseg, rossz igy csatazni.
    2.Ha elkezdek loni enemyt belassul a hajom.
    3.Mert senkinek nem tetszik..


    Megkernem DD-t hogy ne zarolja a temat, a nagyon durvan negativ kritikakat pedig torolje..koszonom.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.14
  12. Kronos[HU]

    Kronos[HU] Utánpótlás-írogató

    A főoldalról mért kell kivenni a desing váltást?? Hát emberek a térképen ami már inkább trékép...ott csak akkor lehet dizit váltani ha éppen nem lő semmi de most ha egy olyan mapon vagyok mint pl. 20/1 vagy akárhol ahol sok az agresszív NPC, ott nem fogok tudni dizit váltani ott és ahol amikor akarok úgy hogy nagyon gyorsan tegyék vissza!!! Igen...és a sebesség miatt nem tom mért sír mindenki én 1k élettel gyorsabb vagyok mint voltam :D
     
  13. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Hali.nekem nem jelenik meg a rendelési oldal sem a boko kelyhe így számomra kilőve. Nem tudok sem rendelni,sem a mojokat bedobálni..Egyszerűen már csak belépek a főoldara és ki ennyi lett a nagy seafight játékból..:-(
     
  14. Prototype

    Prototype Járnitanuló

    hát a design váltásról csak annyit hogy egyetértek Kronos[HU] hozzászólásával bár 20/ től még messze vagyok :) a sebességről annyit csak hogy zavaró kicsit de meg lehet szokni ezt is ugyanúgy mint a középre ugrálást :)
     
  15. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Sziasztok,
    Koszi a visszajelzeseteket a szavazas eddig elegge egyhangu.
    Kronos,orulok neki hogy te 1k elettel gyorsabb vagy, en viszont azert sirok mert 200k elettel belassulok, csataban nem tudok taktikazni(mappot ugrani) ergo nincs elomony a nalam nagyobb jatekosokkal(barmilyen meglepo, en nem azt elvezem hogy kilovok egy nalam 2x kisebb hajot)

    Goblin, Torold az elozmenyeid CCleaner, majd magabol a bongeszobol is, uj flash player torold azt is 12-es verzioval eleg korrekt a jatek ha nincs korulotted nagyobb csata 60-70 fo.


    Ugye irtak a topikban hogy "remelik megertjuk hogy miert voltak fontosak ezek az ujitasok" en szemely szerint nem ertem miert nem volt jo a desing valtas a fooldalon IS, hasznos dolog volt tenyleg egy olyan terkepen, mint a 20/ ahol rongya lonek az npck..
     
  16. {*}hektor1{*}

    {*}hektor1{*} Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Mik ezek a ratyi fejlesztések ? :O Rá lövök egy npc-re és belassulok.... arról nem is beszélve hogy eddig 1K ÉP-el csak úgy repesztettem, most pedig 200K ÉP-el csak totyogok... , a másik, minek kellett azt megcsinálni h vitorlát kelljen fel pakolgatni ??? mire fel rakom a vitorlákat addig kilőnek ... Szeretném ha mindent vissza csinálnának, mert igy nem lehet játszani.. és abba hagyom a játékot :D
     
  17. {*}hektor1{*}

    {*}hektor1{*} Fórum-zöldfülű

    Üdv ḞṚΔŊҚΕŊṤṬΈΙΝ(ツ)
     
  18. hellofrenki

    hellofrenki Fórum-zöldfülű

    Sráccok nyugodjatok le, ebből nem lesz semmi! Ez már így fog maradni! Csak gondoljátok át az elmúlt két év történéseit!
     
  19. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Vártam a dolgot, hogy végre lesz valami újdonság, de kár volt... :( Megállás nélkül süllyed a játék színvonala. Nem értem minek van a vita szoba, mert ahogy látom nem igazán foglalkoznak a játékosok véleményével. Legyen minden a régi. Vissza a BM-eket, az NPC-k viselkedését, tornyok életét és az AMS rendszer törlését... :) :p Már értem miért kaptuk az előző 4-5 jó kis eventet... "Nah, most örülhetnek az eventnek míg be nem hozzuk az AMS-t!"
     
  20. -arabesco-

    -arabesco- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Szerintem rossz a szavazásra feltett kérdés! Nem visszacsinálni kell, hanem javítani!!!
    Nem azzal van a baj, ami az AMS szándéka, hanem a KIVITELEZÉS.
    Uh. véleményem szerint el kellene különíteni a kettőt egymástól. Ha megnézitek, hogy leszedtek a hajóról mindent, majd felpakoltok, akkor látható némi különbség a két sebesség között.
    Ellenben sajnos megint sikerült rosszul kommunikálni ( egy reméljük megértitek mondattal elütni a dolgot ), ahelyett, hogy a lényeget mesélte volna el valaki.

    Ezen okok miatt nem tudok szavazni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.