Vitaszoba: Műszaki frissítés – AMS 1. szakasz

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *SMΛUĢ*

    *SMΛUĢ* Fórum-zöldfülű

    Akik miatt valóban nem fogják visszacsinálni azok mi vagyunk. Mennyiszer rontottak el dolgokat (sok dolog több éve sincs kijavítva), mindenki panaszkodott, de a végén elcsendesedtek az emberek és beletörődtek. Most ugyan ez lesz, aki beleköltött több ezer Ft-ot (én nem tartozok közéjük) az nem fogja abbahagyni, se eladni a felhasználót, mert már függő lett. Akik eddig 0-24-ben játszottak azok most is így tesznek, mert vissza akarják kapni gyorsaságukat. Megnézném, hogy a fejlesztések után hányan fogják abbahagyni a játékot, mert szerintem senki.

    A fejlesztéseknek nem kell örülni, mert az nem a mi előnyünkre szolgál...
     
  2. -arabesco-

    -arabesco- Utánpótlás-írogató

    Csak nehogy mi játékosok hallgassuk, hogy azért mert mi kértük!
    Mi azt kértük hogy "is" nem azt hogy csak itt vagy csak ott!
    Mellesleg ha minden helyzetben lehet tengertérképen designt váltani, akkor mindenki szépen csendben maradt volna.....
     
    ata131hu kedveli ezt.
  3. Prin©eѕ

    Prin©eѕ Járnitanuló

    Sziasztok !
    A vuduamulettek töltési ideje lelassult pedig a vudubástyán 6/6on van .
     
  4. ―₪Kali₪―

    ―₪Kali₪― Fórum-zöldfülű

    NPC vagy játékos lövése közben azonnal belassul a hajó. A lövések végeztével visszanyerem eredeti sebességem. Javítását kérném!
     
  5. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Nevetek mind azokon akik itt sírnak, illetve a Bigpointon is. Akik tesztelték bétán, azok tudják, hogy már csütörtökön bent volt az AMS, jeleztük az összes hibát amit hétfő délelőttre sikerült javítani, ennek ellenére hétfőn ide a live szerverekre a bétás resi előtti állapot került be:) Tehát itt most duplán dolgoztak a semmiért és dupla annyi hibát generálva. Ahogy az egyik ismerősöm mondaná: Akkó' most akkó' mivan akkó'?

    Tehát így én ezeknek az előzményeknek tudatában csak ennyit: No comment...
    Hogyan fog sikerülni a második szakasz?...

    További szép napot!
     
  6. كس☾☼☠乂كس

    كس☾☼☠乂كس Fórum-zöldfülű

    Kár vitatkozni egy eldöntött fejlesztésről!!
     
  7. galecs

    galecs Fórum-zöldfülű

    *SMΛUĢ* Nem értek veled egyet.Teljesen mindegy mennyit öltem bele a játékba,ha nem tudok vele játszani,nem fogok!!Ide kikapcsolodni kellene feljönni,ez egy játék!De csak a mérget eszem !! Ha nem csinálják vissza keresek más játékot..tele az internet velük!!
     
  8. SF.game1

    SF.game1 Utánpótlás-írogató

    eléggé alacsony már a játék színvonala... kéremszépen! minket is meg lehetne döntés előtt kérdezni, vagy pl beta szerveren bevezetni ezt , egy képet mutatva nekünk ezekről a fejlesztésekről, vagy egyéb! borzasztó! :(
     
  9. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Ez mind szép és jó Spongee, csak annyi a baj, hogy ennek a szavazásnak semmi értelme :D Ahogyan az tudjuk és tapasztalhattátok is, egy eldöntött fejlesztésről a mi véleményünk itt nem számít... itt az van, hogy ha tetszik akkor tetszik, ha nem, akkor nem játszol... ;) Én, amikor hétfő délután leültem kicsit játszani és megláttam hogy full sebességel (Fartőke 5, legba 5/5) tulajdonképpen belémlőnek kettőt és egyhelyben állok, chat-en is leírtam a konkrét véleményem, amit 1 hét pihenővel jutalmaztak...:) Na, azóta nem is léptem tengerre... volt már pár dolog, ami a határom szélére juttatott, de ez volt az utolsó csepp.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.14
  10. GALAMATRON

    GALAMATRON Járnitanuló

    Sziasztok!
    Érdekes a BP gondolkodás módja, de ez az ő bajuk....
    Ha jobban belegondoltok akkor egy rendszert hoztak létre ami átlátható, ami alapjában véve nem is rossz, DE mivel így az jut előnybe aki nagyobbat lő és az ellenfélnek semmi esélye elmenekülni előle ha nem lövi le majdnem ugyan úgy az életerejét. Ez a rendszer jobb lenne mint az előző, mert növeli a csapatjátékot, de van egy nagy hátránya, hogy kiszórja a kis játékosokat a játékból ami vagy szándékos vagy csupán a kapzsiságból fakad. Valószínű soha nem fogjuk megtudni, hogy a BP mit is akar mert nem közlik. Akár így szervereket is bezárhatnak ha annyira lecsökken a létszám, lehet ez volt a céljuk ha már nem tudták összevonni őket( nem is csodálom ha még ki se tudták kiszámolni a sebzést és a sebességet). Én azon a véleményen vagyok, hogy jó fejlesztés volt, csak kihagyták az elitlőszer ingyenessé tételét. A rendelések eddig se az alap elit lőszer miatt voltak, hanem a többet sebző lőszerek miatt. Ha valamire használhatták volna a bétát akkor az hogy megnézik hogy mi történik akkor amikor mindenki vissza tud lőni a másiknak. Tehát: INGYEN ELIT LŐSZERT MINDENKINEK! :rolleyes:
     
  11. DeatH☆StaR

    DeatH☆StaR Utánpótlás-írogató

    1.Én annak a véleményére nem adok aki a fizetését a BP-től kapja !(Levlevliva)
    2.Valaki már leírta ide mi az az "AMS" rendszer ?
    3. Nincs 3. kérdésem :Egyszerűen csak nem tetszik ez az egész !
     
  12. *SMΛUĢ*

    *SMΛUĢ* Fórum-zöldfülű

    qalecs: Sajnos már kikapcsolódni se lehet mindig, mert sokan már csak azért jönnek fel játszani, hogy a gyengéket gátolják a fejlődésbe. Nem hiába özönlenek alsóbb mapokon a nagy hajók event ideje alatt. Mivel az életbe nem tudnak érvényesülni és uralkodni, hát megteszik itt, mert itt olyan arcukat mutathatják amit az életbe nem tudnak.
     
  13. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Igen, sok olyan nagy batár van, aki abban leli örömét, hogy lent aprítja a kicsiket üregessel és örül, mint majom a farkának, ahogy mondani szokták...:) De itt most nem erről van szó, hanem arról, hogy minden sebességgel kapcsolatos fejlesztést a földbe döngöltek ezzel az új "fejlesztéssel". A fartőke bástyán 1 forintot nem ér, tehetségen a baráti szél szintén nem ér 1 forintot se már :) Tulajdonképp ezzel a Seafight már nem hű a nevéhez, mert csatázásra így már nem alkalmas! Át kell nevezni Npcfight-ra, vagy javítós játékra :D lassan már csak farmolásra lesz alkalmas, nem tengeri csatákra. Így egy nagyobb életerejű játékos ellen már semmi esélyed nincs, mert nem tudsz taktikázni ahogy azt Spongee is írta, mivel azt a részét teljesen kinyírták. Ígyhát maradt az a lehetőség, hogy páncélt leveszed és hagy lőjön ;) Csak nem tudom, mi ebben az izgalmas... arról nem is beszélve, hogy akár egy 1v1-es csata után mindig full vudu és hp jav. ha nem csiga lassúsággal akarsz vánszorogni. Vicc az egész!

    Ja, még annyival kiegészíteném a dolgot, hogy minden egyes merülés után raktár > vitorla javítgatás, meg pakolgatás... a mi szerverünkön ez kb. 3 percenként aktuális. Kinek van ahhoz idegzete, hogy minden merülés után vitorlát javítgasson, meg pakolgassa fel a hajóra?? :eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.14
  14. Kronos[HU]

    Kronos[HU] Utánpótlás-írogató

    Hát igen a taktikázás...de mint mondtam nekem ezzel nincs problémám meg igazából ez a játék nem is ezzel a fejlesztéssel lett haza vágva én azóta nagyon keveset játszom hogy kristályt csak gyöngyér illetve 1-1 eventen lehet szerezni de azt is igazából nagy minuszokkal így ha gyöngyér veszem meg jobban járok...nekem ott lett elegem a játékból amikor behoztak mindenféle extra védelmet hogy ha valakit ki akarok lőni akkor készüljek fel rá hogy drága lesz meg még elit szintet is lépek...ez már csak hab a tortán évek óta csak az értelmetlen fejlesztések mennek amivel ölik a játékot :)
     
  15. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Köszi most már meggyeget a game,de sajna értelmetlen,:(a hajóm mint 1 rángógörcsös úgy halad :D Kész vicc lett ez a game..
     
  16. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Sziasztok!
    Úgy tűnik eltévedtem... Valaha (3 éve) regisztráltam A JÁTÉKRA, aminek az volt a neve: Seafight. Most nézem a hajóm, a játékot és úgy tűnik valahol egy Katasztrofight nevű játékban találtam magam... Nagyon nem tetszik a dolog.
    Mikor olvastam, hogy új rendszer lesz, kezdtem örülni, hogy javítják a játékot és ismét tudok csatázni, mint egykor... Sajnálatos módon jelenleg arra sem alkalmas, hogy NPC-ket lőjek, csillizzek. Remélem a 2. fázis jobban sikerül, mert játszhatatlanná vált a JÁTÉK. Szorítottam erősen pár napig a fogaimat, (nem szívesen írok negatív kritikát, de sajna erre jót nem lehet, semmilyen szinten), de csak kikívánkozik...
    Egyenlőre még próbálok bízni, hogy nem marad ezen a szinten és rosszabb sem lesz. Sok sikert a fejlesztőknek és gyors munkát kérnénk!
     
    Guηşмoκє|קT| kedveli ezt.
  17. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Ismét van sebességem :):):):)
    És egy fél óra játékidő után visszalassulta...-.-
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.14
  18. ©tibi4

    ©tibi4 Fórum-zöldfülű

    a frissites resze hogy kb. 500-al kevesebbet lovok, vagy csak hiba?
     
  19. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Amiota volt ez a frissiteses cucc ,azota 5x kell bejelentkeznem,mert mielott betoltene a terkep osszeomlik a flash-.-'
     
  20. laki96[HUN]

    laki96[HUN] Utánpótlás-írogató

    Én is így vagyok vele be se tölti a térképet, mert a flash összeolmik. Persze a support azt írja minden rendben.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.