Vitaszoba: Műszaki frissítés – AMS 1. szakasz

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ๖ۣۜŞเя-(69)-๓ờқॡ

    ๖ۣۜŞเя-(69)-๓ờқॡ Utánpótlás-írogató

    Többen már említették, hogy a tornyok életét újra csökkenteni akarják. Én nagyon remélem, hogy nem nyúlnak a szigetekhez, mert a múltkori okosságuk miatt elbuktuk az egész szervert egy teljes évig. Mert egy dolog, hogy csökken az élete (bár ez is felháborító), de tuti nem lesz hibamentes az átállás...mondjuk nem fognak lőni. De itt még nem tartunk ugyebár :)
     
  2. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Sokak úgy vannak vele, hogy béta tesztet követelve, úgy gondolják, hogy sokkal jobb eredmény lenne.
    De gondoljunk bele, például ha én megcsinálok egy zenét azt lejátszom egy rádióba, hiába, hogy sok a negatív kritika attól függetlenül ugyanúgy lemezt csinálok belőle mert DOLGOZTAM VELE.
    Ugyan ez van a BP-nél is ők dolgoztak ezzel nem is keveset, ezen változtatni nem szeretnének.

    További szép napot.
     
    Saracen kedveli ezt.
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Végre egy jó kis dolog az AMS frissitésben lesz/van krisi a csilikben :):)
     
  4. pityuka

    pityuka Fórum-zöldfülű

    Ez hogy a csilikben krsitály van nagyon meglepett méghozzá jó értelemben. És örömmel látom, hogy nem minden 20.-ban van, hanem kicsit sűrűbben.
     
  5. -*kapi*-HU(GWU)

    -*kapi*-HU(GWU) Fórum-zöldfülű

    Nem sok értelmét látom ennek a változtatásnak teljesen jó volt eddig nem értem minek ez a változás most.. térképre egy ideje belépni sem tudok tölti de semmit nem halad 20%-nál megáll sokszor ki is dob a játék.Így most az event ideje alatt teljesen jó hogy belépni sem tudok..:mad:
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen, sajnos most nem lehet belépni, a legutóbbi restart kicsit elhúzódott. Legyetek türelemmel.
     
  7. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Naaaneeee! leall a loves harckozben. ha loszert cserelek?? Kinek az otlete volt?? EZAZ romboljatok a jatekot, ne hagyjatok abba, tejoisten-.-'
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem tudom, most direkt leteszteltem, és nem állt meg, tény hogy 1 pillanatra ismét aktív lesz a támadás gomb, de pár mp (amint betölt az ágyú) és lő tovább...
     
  9. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    krisikartacslrol valtottam at vuducsapasra, es megalt a lovesem...
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Látom vam böven melód DD :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  11. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Vissza kiveték a krisit a csiliből?? Mióta volt a resi nem kapok :(:(
     
  12. ᴰᵒᶰᶢᶥ

    ᴰᵒᶰᶢᶥ Junior szaki

    Eleinte kifejezetten nem csíptem, azóta kezdek vele megbarátkozni, ebben persze segített a mai frissítés is, így már kezd elfogadható lenni :), letennék azt az 50-25%-t 20-10%ra sokkal jobb volna :D. Kristállyal nem tudom ki hogy van, én kb 100-200 csiliból 1x nem kaptam! :mad:
     
  13. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Csak 1 dolog még.
    Kalózokkal mi a helyzet?
    Így marad vagy vissza lessz állítva a régi mennyiség?
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája


    A tervekkel ellentétben még nem sikerült javítani...
     
  15. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Engem az érdekelne, hogy a 4-es szintű vitorla eredményez némi plussz sebességet ? Vagy erre csak az 5-ös hivatott?
     
  16. XkiskoX

    XkiskoX Fórum-zöldfülű

    A vitorlán kívül a másik kérdés, hogy a GYIK ban a Parancsnok ugye a Navigátort jeleni?
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Természetesen a többi vitorla is befolyásolja a sebességed, csak az 5. szintűt hoztuk fel a pl.ben.

    Igen parancsnok a navigátort takarta, egy fordítási hiba, elnézést kérek miatta..., köszi :)
     
  18. Drake*

    Drake* Utánpótlás-írogató

    Üdv! Még mindig 33%-nál gyullad ki a hajó, és 67%nál esnek le a vitorlák!
     
  19. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Mikor várható az AMS 2. szakasza?
     
  20. Mr.X

    Mr.X Utánpótlás-írogató

    Nem értem miért sírtok, inkább köszönjétek meg annak a 10.000 felhasználónak akit botozás miatt ki bannoltak 3 hónapra. Meg a maradék 1-2.000-et aki nem sikerült... Lehet itt mondani, hogy fájdalmasan szedtétek össze a a sebesség pontokat, de a számokról, illetve a statisztikákból mire következtetünk? Mennyien szedték össze ezt tisztességesen? Elnézést kívánok a kivételektől hiszen mindig akad, bár szerintem nem sok...
    Erről meg annyit ez egy játék, és meg kell teremteni mindenkinek az esélyt a játékra azért mert 1 kezdő majdnem ugyanolyan sebességgel indul mint 1 olyan hajó amit agyon vertek pénzzel? Nagy ügy legalább többen kezdenek el játszani. Megérdemlik ha elsüllyesztik nem tanult meg ennyi idő alatt harcolni 1 100k-s hajó ellen...
    Az AMS rendszerről meg annyit, hogy még kiforratlan időt kell adni neki meg a szerkesztőknek is.
    Nem hiszem, hogy a fejlesztők direkt lőnének öngólt az kinek is volna jó? Senkinek sem...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.