Visszajelzés Vitaszoba: Nemzeti hajó designok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 27.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. armi69..

    armi69.. Fórum-zöldfülű

    Mindegyik új dizi más képességel fog rendelkezni, szóval az új mindig jobb lesz az aktuálisnál. Magyarul: vegyük meg mindet :)
     
    alien39 kedveli ezt.
  2. kopoltyu[HUN]

    kopoltyu[HUN] Utánpótlás-írogató

    tisztazuk .( 27 es szintnel)16% sebzes es harcban +5% sebzes ?
     
  3. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    Án csak a Magyar dizit fogom megvenni
     
  4. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    21% sebzés :)
    Gyuszika a Magyar dizire szerintem várhatnak a Magyar játékosok... :)

    További szép napot! :)
     
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Engem csak az bosszant, hogy a külföldi játékosoknak 10 euróba kerülnek a dizik, a magyar játékosoknak 4450 Ft-ba (ami átszámítva nem 10 euró) :(
     
  6. ¢яук†llєя

    ¢яук†llєя Fórum-zöldfülű

    nalunk 30 euro
     
  7. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Sziasztok!
    Valószínűleg, nem véletlenül alakult így. Mások a viszonyok, értem ez alatt, ki mennyiből kénytelen megélni, átlagot nézve alakíthatták ezt így ki.
     
  8. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Akkor ezek szerint a magyarok jól élnek? Hát szerintem nem :(
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem tudom honnan vetted azt a 10 eurót, én is úgy tudom hogy az alap ára 30 euró, tehát mi még mindig élvezzük az 50%os kedvezményt! Ettől függetlenül viszont miért ne adhatna bármilyen kedvezményt a BP más nemzeteknek, hasonlóan hozzánk? Bár mondom sztem még mindig csak mi kapunk ilyen kedvezményt, és már is a negatív kritika, hogy most te úgy láttad, ezt más kapta meg.... o_O Ez nekem fura... Na mind1.
    De esetleg azt elárulod hogy mely ország lakóinak 10 euró? (feltéve ha azt te a saját szemeddel láttad, és nem valakitől hallottad... )
     
    -HiTmaN1- kedveli ezt.
  10. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Egy belga játékos osztotta meg ezt az élményét facebook-on.
     
  11. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    Pici lelked megnyugodjon,èn is Belgiumbol jàtszom a nèmet,ill.francia dizi ami elèrheto nàlunk.
    CSÁSZÁRI DESIGN29,99 €
    Störtebeker29,99 €
     
  12. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Szia Mary!
    Elnézést! Félre értettelek...., az euró árfolyamát nem kísérlem figyelemmel, azt hittem kevesled, amit a magyar játékosok fizetnek. Sokan arra szoktak panaszkodni, hogy nekik minden sokkal többe kerül.
     
  13. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    Ember látom te csak fórumra jársz fel amúgy nem is ismered játékot . Bokos dizi tulajdonsága 83k ép 42500 vudu 10%0szigonysebzés 20% javítási sebeség .ezek után vesd össze kettőt enek tulajdonságai egy azegyben orosz disi csak máskép néz ki :) Ennek ellenére nem raktam volna ezt be mert senki nem veszi meg max gyüjtök hMÁR EGYSZER VAN ILYEN DISI
     
    Utoljára szerkesztett: 24.6.14
  14. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki

    Helló !

    Ez Valóban megegyezik a Ruski desingel vagy elírás ?
    Ha a kettő Desing tulajdonsága Ua. akkor mi ebbe a biznisz ?
    Aki 50% CSP-t akart az már megvette a Ruskit :)

    Köszönöm a Választ !
     
  15. †Ьότạ†

    †Ьότạ† Utánpótlás-írogató

    Szerintem azért tették be mert sok a lengyel játékos és ezzel nekik szeretnének kedvezni, de ez csak az én véleményem.
     
  16. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki

    Nekem nem az a bajom hogy be tették hanem hogy már van ilyen képeségü hajó a Russki ! Gyüjtöm a nemzeti desinget de enyire nem hogy Ua vegyem meg 2x XD
     
  17. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Úgy nézz ki mint egy mérges csirke.:D:DPoénos:p
     
  18. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    A tehetségeire értettem...-.-'
     
  19. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    20% javitási sebeséget el felejteted ?
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem hiszem hogy elfelejtette volna, de te tuti elfelejtetted megnézni hogy mikori a hozzászólás.... A topic úgy általában az összes nemzeti diziről szól, most épp a Lengyel az aktuális, de mikor ő írt csak a Störtebeker volt, bokoból pedig Demonwing dizi.