Visszajelzés Vitaszoba:Ősi erők ébredése 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 30.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat Ősi erők ébredése 2018 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok!Eléggé ritkán lehet találni Drakir Zorn npc.-t, lehetne belőle több is, úgy kell ide oda kovályogni amíg bele ütközik a ember 1 daraba ,és már közben többen is keresgélik!
    Másik dolog, meg mióta a event van Ázsia szerveren nagy a lagg, és nagyon fagy is, ez zavaró!
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  3. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szia.
    Nem tudom te meddig keresgélted, de én EU2-n hamar lelőttem azt a próbát, itt inkább az admiralis npc-vel van gond, mert jól ad gyöngyöt az nem vitás, de az élet meg elég kevés szerintem, mert mire oda ér az ember, lelövik 3/4-ét.:rolleyes::rolleyes::oops: Én neki álltam az eventnek, (d.u-n 3 fele) és végig csináltam az összes próbát, kb másfél óra alatt..Minden a szerencse kérdése.;) Ami a lagot illeti, nálunk is laggol, de akkor szoktam kilépni, és majd csinálnak vele valamit.
    További szép estét.;):p
     
    -ŽŠ- kedveli ezt.
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! sokáig keresgéltem, és másik térképekre is mentem át ,amíg nagy nehezen meg lett, ami kellett, egy kín szenvedés volt:D Igazat adok neked abba, hogy a Admirálisnak kevés a élete, és ritka az is, és mire odaér a ember már le is lötték! :( Ázsia szerverén 9 óra a idő eltolódás! Mikor délbe EU2.- elkezdődik, akkor Ázsiai szerveren este 22.-kor! Pont ebben a időpontban vanak itt sokan, ugye Amerikában is 8-9 óra eltolodás van, ők nekik pont jó, nekem már este van! Itt nagyon nagy a lag, fagyás.További jó játékot!Jó éjt!
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.