Visszajelzés Vitaszoba: Ősi erők ébredése II

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 7.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat Ősi erők ébredése II eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Az event ismertetőben csak elírás, hogy vannak hajóroncsok, vagy elfelejtették betenni játékba? Bejártam pár mappot, de még 1-el sem találkoztam.
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Már többek jelezték ezt a problémát, utánajárunk a dolognak. Természetesen, ha valaki találna hajóroncsokat, és beírja ide, az is sokat segítene.
     
  4. tami80

    tami80 Törekvő

    Vannak roncsok, csak igen kevés...
     
  5. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Vannak roncsok, hogy mennyi, sok - kevés nem tudni, de gondolom mindenki kilövi aki talál, ezért lehet nehéz találni. De ennek is van előnye kevés robot hajó van aki szigonyozik :)
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Van roncs, csak nagyon kevés:
    2019-06-08 16:04:40
    Megszerezve: 379 x Korona. (Korrekció: 10%)
    2019-06-08 16:04:40
    A szörny legyőzve.
     
  7. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Az utalványt hol tudom be váltani? Mert nekem a főoldalnál eltűnt ez a lehetőség
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

  9. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

  10. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló


    Hát nem tudom, én EU7-en egész event alatt 1 db roncsot sem találtam, pedig olyan mappon is voltam, ahol nem volt más játékos
     
  11. Köszönet a szervezésért a fejlesztőnek, szerintem jó kis event volt, igazi, valós játékosok vitték el a pálmát, gratula nekik, több ilyen jöhet. :)
     
  12. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Való igaz, jó event volt, de a megjegyzésed második része nem teljesen igaz, legalábbis EU2-n nem. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy tisztességes játékosok is elérhettek jobb helyezéseket. De már ez is haladás.
     
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    31/ vagy az felett találtam őket.