Visszajelzés Vitaszoba: Ősi erők ébredése

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 29.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat az Ősi erők ébredése eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ணȻȘĂᦛĂண

    ணȻȘĂᦛĂண Fórum-zöldfülű

    Vmi Útalványkód esetleg?
     
  3. levlevliva®

    levlevliva® Fórum-zöldfülű

    Úgy gondolom ehhez az eventhez nem szükséges. Nyereséges bármilyen elitlőszerrel!
     
  4. ணȻȘĂᦛĂண

    ணȻȘĂᦛĂண Fórum-zöldfülű

    Bármilyen lőszerrel?!! Te meik játékkal nyomod? Üregessel nem is lehet lőni...:mad:
     
    *ZSOLTI* kedveli ezt.
  5. TheWilsonxX

    TheWilsonxX Fórum-zöldfülű

    Azt írta elitloszerrel ...
     
  6. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    És Akinek nincs se elit löszere se gyöngye ??? ....
     
  7. Kekec

    Kekec Fórum-zöldfülű

    Sziasztok

    Poliplőszert hogyan lehet szerezni?

    Köszi a választ!
     
  8. Tøsɦįbą®

    Tøsɦįbą® Fórum-zöldfülű

    Rendelési oldalról :) De ha lövöd a Drakír Zornt sima robbanóval megéri ad lőszert ami mehet az admirálisba.
     
  9. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Tegnap lőttem Drakir Yagath hajót poliplőszerrel. Belement 62000 lőszer, cserébe kaptam 36050 gyöngyöt. Nem tudtam, hogy röhögjek vagy sírjak...
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. ணȻȘĂᦛĂண

    ணȻȘĂᦛĂண Fórum-zöldfülű

    Nem azt írta hogy elit lőszerrel....figyelj oda!!
     
  11. levlevliva®

    levlevliva® Fórum-zöldfülű

    Olvasd el még egyszer kérlek! Kiemeltem neked piros nagy betűkkel! Remélem így sikerül majd értelmezni azt a mondatot!

    További szép napot!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.5.17
    Europa5 kedveli ezt.
  12. **M.I.L.Á.N**

    **M.I.L.Á.N** Aktív író

    Jól van már te !! ha itt tartunk te is értelmezed amit irsz bármilyen elit löszer?? adsz is hozzá gyöngyöt vagy elitet? Gondolkozz már nem fog mindenki rendelni (föleg aki nem teheti meg ) akkor ez mit csinál?
    További szép napot!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.5.17
    sanci001 kedveli ezt.
  13. sanci001

    sanci001 Fórum-zöldfülű

    Igy van :)
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ő sem rendeli, csak sok elitlőszer fel van gyülve neki és amennyit bele lő az vissza is jön gyöngybe + elitlőszerben és még pluszos is.
     
  15. Kekec

    Kekec Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, de rendelni nem fogok, lőni meg pici vagyok. :(

    Jó event-ezést! :)
     
  16. levlevliva®

    levlevliva® Fórum-zöldfülű

    Figyelj "ha itt tartunk" :D ... engem mindig mindenki skótnak néz, ha hagyok egy event után meg 4-5 millió lőszert hogy 'jólesszamég alapon, de ilyenkor meg kamatoztatja magát. De nem hiszem el hogy arubából ilyen lom lőszered nincs amit belelőhetnél vagy ládából fejlesztett vagy erős robbanó vagy foszfor, lazán plusszos az event egyébként de természetesen nem lehet olyan eventet csinálni amit mindenki bekajál... ki mit szeret. Ráadásul 3 napos a téma, és nem is agresszív szóval el lehet menni mellette. :)

    További szép estét! :)
     
  17. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Lom lőszert könnyen lehet szerezni viszont nemvalószínű hogy a kicsiknek ez pluszos attól mert nagyoknak igen, meg lehet elsem tudnak bánni vele akkorákat lő beléjük. ( a te hajóddal mindenki bekajálná ezt az eventet :D)
    Ui. én most egy bástyanapot kajálnék be, de egy kristályos event is megteszi :D
     
    Naksi kedveli ezt.
  18. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Nem tudom,hogy itt voltatok-e az utolsó eventél, de szerintem azután akkor sem lenne jogunk rinyálni ha 1 évig nullos eventek lennének.;)
     
  19. AleX.86

    AleX.86 Utánpótlás-írogató

    Na neeeee.... Mert van 1 normális event azért ne kezdjünk már henyélni! Nyugodtan lehetne minden event kellően pluszos, legalább annyira, hogy értelme legyen lőni!
    Nem tudom ez milyen felfogás, de számomra irritatív!
     
  20. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    sziasztok! a tárgyam az utalvány kód, miert nincs, sok van ki nem teheti meg a rendelést, +nincs gyöngye... nagyon jó lenne ha lenne........
     
    Naksi kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.