Visszajelzés Vitaszoba: Pokoli porontyok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 10.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Pokoli porontyok eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Csak egy ember foszthatja ki a leplezett őrt? Egyáltalán ki lehet fosztani? Mert ott álltam mellette és folyamatosan kattingattam a fosztásra de semmi...
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.17
  3. KABÓCA

    KABÓCA Utánpótlás-írogató

    Ezt az eventet ***MODERÁLVA*** játékosoknak találták ki? Állandóan kilőnek ráadásul. Ki fog még áldozni erre a borzalomra ? :(
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.4.17
  4. Buvár=Kund

    Buvár=Kund Utánpótlás-írogató

    Gratulálok az adminisztrátoroknak, moderátoroknak és Cm -eknek? egyre durvább!! Nincs fizetős játékos ? Apróság miatt kizárni mindenkit?
     
    AleX.86 és Péter kedveli ezt.
  5. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Na akkor pár óra eventezés után fikázós kommentek 3,2,1...

    Emberek ha már csak azt nézitek hogy gyöngyért lehet venni az amúgy alapáron 4.000Huf/500.000 jégtűzlőszert, már itt ezen a ponton azt mondom, hogy teljesen megéri, még ha csak nem is eventezek!
    De ezeket a strucctojásokat lőni is megéri, mármint ami már elég kemény mint a fagyott kutya lába mert azért kb minden 4-5. megdob ilyen finomságos jutalommal:

    [​IMG]

    További szép napot!
     
  6. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Üdv!
    Múltkor már leírtam, és abból kiindulva, hogy most nincs a piacon desing, és az event 16 napos simán lesz ideje eljutni oda ahová kell.
    Tehát: Azt gondolom, nagyon sokan örülnének neki ha a feketepiacra bekerülne 1-2 régi desing lelkekért cserében. Pl: Hell hammer, Red Baron, régi bokos desingok(Az utolsó Kalóz eventnél is azok voltak, szóval nem kell kiakadni.) Red Saint, Green Saint (Aki emlékezik ezekre kap egy sört:cool:)

    Az eventről a véleményem... nem akartam elhinni,hogy a jeges tüzet vehetek gyöngyért,nekem ez nagyon nagyon pozitív, pacsi érte!
     
    Shtuby kedveli ezt.
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    "Gyűjts össze 0db Szörnytojásmag tárgyat" , 20/10db , bőven megvan de nem engedi leadni. Másnak is van ilyen?
     
  8. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Már be sem kell lépnem tengere.. :D:D Jók az infók :D:D
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nézd meg kérlek, előfeltétel esetleg ami lenne, de hiányzik. A táblában olvassátok el a szöveget.
     
  10. Nirvana.

    Nirvana. Utánpótlás-írogató

    Kevés az eventnpc............jo volna több
     
  11. mark175

    mark175 Járnitanuló

    Hello.
    Ez tényleg jó jegestűz gyöngyért...
    Én már lőttem kb 12 sziklaszerü tojást és nemkaptam egyszer sem + gyöngyöt.
    Egyébként meg jó hogy neked már csak a jegestűz hiányzik persze hogy pozitiv így az event. De az én részemről vehetek én 500 ezer jegestűzet is akkor sem fogok kibirni lőni egy erősebb hajót... robbanóval is kilőnek... úgyhogy max a fullosak kedvére van a jegestűz, na meg egy eventnek nem abból kell álnia hogy jajj most megvehetem ezt a lőszert enyiért oszt nesze event...
    Nem akarom hogy mindenki csak annak nézzen aki fikázza az eventet, dehát most gondoljatok bele megyek csinálgatom a küldetést aztán megörülök 3 vudu ágyúnak és 4 óra múlva rájövök hogy azt a bizonyos küldetéstárgyat meg sem fogom tudni szerezni...
    Event ládát minek rakták be? 4 elmo tüze, 4 agwe amulett, 4 triton áldás, 13 villám köve nagy ritkán 1500-2000 jegestűz és nagyon nagyon ritkán 7500-8000... Az admirálisokba meg többet belelövök mint amennyi jön. És még ráadásnak szigonyozni sincs mit :(
    Elkéne gondolkodnia annak aki dicséri.
    További Szép napot !
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.17
    totti84, .KORMORÁN., Péter és még 1 ember kedveli ezt.
  12. makfer

    makfer Törekvő

    Már megint te....
    Én elhiszem, hogy neked fizetnek ezekért a kommentekért, de nem kéne itt a butaságokat a nép fejébe tömni, aki játszik úgyis látja, hogy valótlant állítol.
    Nagyon nem 4-5önként adja a gyöngyöt én már vagy 12t kiszedtem 1edül és min 20at mással és 0 gyöngy.
     
    AleX.86, Europa5 és †Knight_Rider† kedveli ezt.
  13. makfer

    makfer Törekvő

    A furcsa firkálmányt elvileg fosztással lehet megszerezni, de mivel még be sem villan a fosztás és sok próbálkozásra sem, így lehetetlen az a küldetés.
    Azt sem értem, hogy minek kellett most ezt a fosztást kitalálni.....
     
    Europa5 kedveli ezt.
  14. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nekem is ez volt 3x elfogadtam és megszakítottam a küldetést és jó lett. :)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  15. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Sziasztok!

    Ha valaki biztosra tudja hogy a Guardian-t fosztani kell a Furcsa Firkálmány tárgyért, az kérem írja ide le. Plusszj jó lenne ha az összes Guardian megjelenne értesítésként hogy melyik map-on van. Idegesítő hogy az Őshüdragosz-t írja 30/1-en, közben meg össze-vissza futkosok a Guardianért, hogy a közelébe legyek megjelenéskor. Amúgy tetszik az event.

    További szép napot!
     
  16. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    2017-04-11 19:59:40
    Elsüllyesztetted Sziklaszerű tojás hajóját.
    2017-04-11 19:59:40 Megszerezve: 64690 x Gyöngy
    Kb. 10.-re megadta :D Köszönööm.
     
    Naksi, FM_Héra és Shtuby kedveli ezt.
  17. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Szia! Szerintem is jó ötlet lenne valamilyen módon hozzájutni.
     
  18. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Szia,

    Nem kapok semmit ezért. Én csupán a saját tapasztalataimat írom ide le, kilőttem kb 15-öt én 3x kaptam, azóta nem nagyon foglalkozom az eventtel csak a ládákkal, ugyanis ad feltartóztathatatlanságot meg egyéb finomságokat, aztán csak gyűjtögetek, hogy minél több jégtüzet tudjak felhalmozni.
    Az, hogy kinek milyen a szerencséje az a rendszerre van bízva. Én például kristályesőt és vudusámánt az istennek sem tudok ládából nyitni, másoknak pedig ládából vannak 6-700 napokra...

    További szép estét!
     
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia
    Biztos, hogy a Guardiantól fosztottam a Furcsa Firkálmány tárgyat, naplómból másolom a lényeget.
    2017-04-11 14:08:55 Megszerezve: 1 x Furcsa firkálmány.
    2017-04-11 14:08:54 Kifosztottad Veiled Guardian kalózt.
     
  20. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Szia Héra!

    Hát köszi..ez se lesz meg.:D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.