Visszajelzés Vitaszoba: Pokoli porontyok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 10.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nem vették el, csak kb 2 szint felfelé 2 szint lefelé megjelenését írja ki, egyébként nagyon jó lett az event a szinkronizálás óta :D
     
  2. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Kevés az event NPC, Event Láda is....
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Hát nem tudom. Az elejétől lőttem a Guardiant, fosztási opció fel se ugrott. Így kicsit nehéz lesz. Egyébként valóban javult.
     
    Europa5 kedveli ezt.
  4. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Én most megvettem a 2. szintű parancsnokot és így lehet fosztani rendesen elötte én se tudtam csak 1x, de akkor meg kevés volt a fosztási bónusz.
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Akkor ennyi szépséghibája legyen a dolognak, ezt elengedem akkor. maradnak a harcosok és tojások.
     
  6. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Le sem lehet fosztani a guardiant... Annyian vannak rá hogy még csak fel sem villan a fosztási opció. Szinte lehetetlennek tartom a próba megcsinálását, főleg annak akinek csak 1-es parancsnoka van, annak még egy szikra esélye sincs.....
     
    Shtuby és †Knight_Rider† kedveli ezt.
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyetértek. Tegnap óta nem sikerült megcsinálni, pedig rászántam sok órát.
     
  8. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Szia Héra!

    Az lenne a kérdésem hogy mennyi csonteszenciát ad 1 láda?
     
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Változó. Én 1-2 darabokat kaptam.
     
  10. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Jó lett volna ha ezt a firkálmányos küldit egyszerűsítik a szinkronizálás alatt. Minden más küldetéstárgyból egy raklappal van már. Gondolom az utána lévő próba hogy az Őshüdragoszból kell fosztani koponyát.
     
    mark175 és †Knight_Rider† kedveli ezt.
  11. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Szeretnék szólni az előttem lévőkhöz,szóval amióta elkezdődött az event,(2 napja) nem tudom megcsinálni azt a fosztós küldit,mert egyszerűen lehetetlenség !! Vagy nem érsz oda,vagy ha szerencséd van és oda érsz,akkor meg azért nem lehet mert iszonyat sokan lövik,és a fosztás az lehetetlen!Nem kéne valami megoldást találni erre??
     
    Shtuby kedveli ezt.
  12. kék=mókus

    kék=mókus Fórum-zöldfülű

    Odaérni oda lehet! Sima, küldetés nélküli sem lehetséges nagy NPC ..(kiírják a map-ot).... lövése. Betakarja 50-100 hajó, akik ki tudja on-line játékosok, vagy robotok e - mindenesetre az event NPC-t befogni se lehet a a nagy színes masszában a célkeresztbe. Aztán szépen feloszlik a társaság, jobb esetben nem bántanak. Unalmas, vontatott a játék, csigalassú a javítás. Valami jobbat reméltem.
     
  13. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Szerintem meg nem unalmas az event és még igen +-os is.
    Most nem bírod lefosztani nem baj, rá érsz még, több mint 2 heted van rá. :D
     
    Europa5 és FM_Héra kedveli ezt.
  14. Festo86

    Festo86 Fórum-zöldfülű

    jó vicc ha valamilyen eventet beraknak akkor ne ilyent rakjanak be amit fosztani kell ami ugye lehetetlen
     
    **M.I.L.Á.N** kedveli ezt.
  15. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Ha gyors vagy és megvannak a felszereléseid akkor te is le tudod fosztani
     
  16. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Szia!

    Én már lemondtam róla. 2. parancsnok nélkül felejtős hogy fosztani tudsz, mivel 50%-nál már fosztanak, utána már nincs mit kiszedni belőle. Lövésre meg nem adja meg, nekem legalábbis.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  17. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Emberek, annyira jó ez az event még kis hajók is simán meg tudják szedni magukat csak a kis event NPC-t kell fosztogatni és azzal hamar összeszeded a parancsnokra a gyöngyöt és aztán mehetsz fosztani a nagyobb hajót, szerintem ez nagyon korrekt event, és az a legkevesebb hogy a küldetést nehéz megcsinálni, számomra az elmúlt évek legjobb eventje, de kinek mi...

    Ui. szerintem tojást nem éri meg lőni, legalábbis nekem nem volt szerencsém az utólsó 50-100 tojásból nem jött gyöngy, szóval azzal felhagytam.
     
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Úgy hogy, azon a térképen voltam, ahova dobta a Guardiant is 2500 gyöngyöt kaptam belőle. Kishajók meg inkább gyűjtsék bástyára a gyöngyöt, ne 2-es parancsnokra. :) Amúgy jó event.
     
  19. Europa5

    Europa5 Fórumlakó


    Hát ha nagyobb hasznot akarnak húzni az eventből és meg akarják szerezni a dizit akkor IS éredemes megvenni, ha egyes szintű parancsnokod van akkor könnyen el is tudják happolni előlled a zsákmányt, meg szerintem elég egyértelmű hogy ebbe az irányba halad a játék és egyre nagyobb szükség lesz a fosztási képességre a továbbiakban.
     
    Péter kedveli ezt.
  20. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem tudom, hogy egyedi probléma-e, de borzasztóan nehéz ragyogó lelket szerezni. Több, mint 24 óra eventezés (700 pont jelenleg) után van 15 ragyogó lelkem. Nem lehetne kicsit emelni a szerzési százalékon? Mert így nem lehet összeszedni kitartó játékkal sem a 750 lelket a házi kedvenchez. Még egy 5.szintű 60 fontosra sem futja ennyi idő után. :oops: Más is így áll?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.