Visszajelzés Vitaszoba: Pokoli porontyok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 10.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Én is 50-et szereztem eddig, de ha ládázgatsz akkor gyűlik az, mert néha ragyogó lelket is ad.
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Kb. minden tizedik ha ad egy darabot. A ládázással csak csődbe viszed magad. :) Ennyi idő alatt 15 ragyogó és 1039 átkozott lélek. Bárhogy is nézem, esélytelen még ha ládázol is. Rengeteg gyöngybe kerülne. Vagy akkor tegyék be, hogy 5 vagy 10 átkozott lélek 1 ragyogó lélek. Még az is jobb lenne. :rolleyes:
     
  3. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Ez szép és jó lenne, de még 1szer sem volt olyan hogy átkozottat lehet átváltani ragyogóra :D
     
  4. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Egyébként a Sziklaszerű tojás adhatna simán ragyogót...
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Akkor éppen itt az ideje az újításnak :)
     
  6. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Korábban még a változtatások előtt leszóltam ezt az eventet. Nos tény hogy az eleje sok kivetnivalót tartalmazott, de a változtatásoknak hála nagyon szuper event lett szerintem. Az is pozítívum hogy ilyen gyorsan reagáltak a játékosok jelzésére. Ez szép :)
     
    mark175 kedveli ezt.
  7. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Hát igen, most hamar ki lett javítva a hiba az eventben :)
     
  8. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Ragyogó lelket alig lehet szerezni ládából esetleg de már 400 ládát kinyitottam és nincs 100 ragyogóm se és az eventhajók is 1-2db-ot adnak az szerintem kevés valami változtatás kell.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyetértek. Napi 6 óra eventezés eddig és még 50db sincs. Pedig hajtok érte, de nagyon nagyon ritkán lehet sze
     
  10. Tøsɦįbą®

    Tøsɦįbą® Fórum-zöldfülű

    Nekem a küldetéstárgyakkal akad problémám, konkrétan a puzzle darabbal :D Nem lehetne ládába is rejteni pár darabot mint a téli eventnél ?:D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.4.17
  11. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nem, én már megküzdöttem érte, te is küzdj meg érte! :)

    Majd ott lesz rendelési oldalon :D:D de olyan nagy dolgokat nem lehet ragyogóból venni, egy állatot amiben van kettő rossz ékkő, kár érte a 750 ragyogó.
     
  12. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    Szerintem az ilyen cinikus megjegyzéseket egy ilyen eventnél hanyagoljuk.;)
     
    Tøsɦįbą® kedveli ezt.
  13. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Üdv!

    Valaki leírná aki jól tud fosztani hogy mi a trükk? Gondolok itt arra, hogy ha majdnem a felénél van a HP akkor nem engedi fosztani, írja hogy gyengíteni kell még,viszont akkor már bukta az egész. Sorozat fosztásgomb nyomása nem ér semmit, mert írja hogy gyengítsem és időt vesztek. Valaki tipp? Előre is köszönöm.
     
  14. Péter

    Péter Fórum ismerője

    20/ felett kaphatsz közösségi őrt amivel tudod növelni a fosztási küszöböt vagy pedig fosztogató köved legyen a hajóban. 2-es parancsnok Plusz ha elit gyöngyös felszerelés használsz a még jobb. De ez az utolsó drága mulatság.
     
    Shtuby kedveli ezt.
  15. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    A kirakósnál az utolsó 2 db-ot csak a csonteszenciáért tudom megvenni? Már elfogytak a küldetések...
     
  16. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Elvileg 24 óránként újra meglehet csinálni az utolsó küldiket.
    "A jutalomként hírnevet adó küldetés és a titokzatos ajándékot adó küldetés 24 óránként visszaáll alapállapotba."
     
    °°Máté°° kedveli ezt.
  17. mark175

    mark175 Járnitanuló

    Valaki tudja, hogy minimum mennyi fosztogatási bónusz kell a Veiled Guardianhoz, illetve kinek mennyivel sikerült kifosztani és hogy? Ezt arra értem hogy példáúl ki villan a fosztás még a fele előtt egy kicsivel, és megvárjátok hogy a feléhez érjen vagy pedig ahogy villan azonnal rá nyomtok. Nekem valamiért sosem sikerül :(
     
  18. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    15 ezer elég a fosztáshoz, de ha beteszed a fosztást valami betűre pl: Ú, akkor nyomkod 30 millánál mert úgy is hamar lemegy 25 alá.
    Én így bírtam kifosztani.
     
    ]EZEL[, Shtuby és mark175 kedveli ezt.
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Végre! Óriási dicséret a fejlesztőknek! Bent van az átkozott lélek-->ragyogó lélek átváltás javaslat, illetve kaptunk pár hasznos "extrát".
    Köszönjük! ;):):rolleyes:
     
  20. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Ezt már nevezhessük fejlődésnek :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.