Visszajelzés Vitaszoba: Pokoli porontyok

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 10.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Elvileg újraindul. A valóságban azonban nem. Nekem 3. napja nem hozza a térképes küldetést. Furcsa lett volna ha nincs valami gigszer...
     
  2. kaktusz

    kaktusz Fórum-zöldfülű

    Üdv! Érdeklődnék, hogy a sors kalapács ára biztos jól-e van feltüntetve, mert a 30 db tűz viharágyú meg 3000 kristály és még 500 átkozott és 50 ragyogót, egy picit soknak érzem. Főleg a 30 db tűz viharágyút meg 3000 kristályt, mert ezeket be sem lehet szerezni az event-en.
     
  3. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Igen, Biztos jól van feltűntetve.
    Majd szerinted ingyen fognak adni 25db 1 es szintű sors kalapácsát? :D ez még viccnek is rossz
     
    Europa5 kedveli ezt.
  4. kaktusz

    kaktusz Fórum-zöldfülű

    Nézd meg az Ágyú durrogtató akciót ahhoz képest szerintem nem éri meg.
     
  5. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Tetszik az átváltás, lesz itt bőven a jégtűzből :D
     
  6. Sziasztok! Valaki tudja, miként emelkednek a hajó részletek árai csontesszenciában? Köszi
     
  7. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    500 assával növekszik a részlet ára
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    De nem a sebzés napok előtt... ha esetleg valaki erre alapozna.
     
    pepa123 kedveli ezt.
  9. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    :D
     
  10. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Sziasztok!

    Nagyon régóta játszom a seafighttal, kisebb-nagyobb kihagyással, és meg kell mondjam hogy az elmúlt évek alatt ez volt a legjobb event. Remélem a továbbiakban is hasonlóak leszenek a 7-14 napos események.

    További kellemes időtöltést!
     
    Utoljára szerkesztett: 27.4.17
    Europa5 kedveli ezt.
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Azért nem a legjobb, de a a top 3-ba benne van. :) A téli illetve születésnapi event is simán jó volt. Aki meg azzal jön, hogy ebben az eventben semmi izgalom nincs, hát téved. Csak izgulok mikor a harcos fosztására készülök, hogy gyöngyöt ad-e majd. :) Jó event lett.
     
  12. Europa5

    Europa5 Fórumlakó


    Halloween eventet kihagytad, az is jó szokott lenni. (ebből az eventből kicsit a szigonyozás hiányzik, de azon kívűl perfect)
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Köszönjük az eventet, egész jó volt! :)
     
    Shtuby kedveli ezt.
  14. robi16

    robi16 Fórum-zöldfülű

    szerintem teli meg kinai event ota ez a legg jobb event egy harcos le fosztasaert 10.000 gyongy azert szerintem igyis meg ugyis nezve nagyon meg erte ezz az event! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.