Visszajelzés Vitaszoba: Polgárháború 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 9.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Polgárháború 2018 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Ugyanaz van, mint az elmúlt eventnél. Én nem tudok próbát felvenni, a társaim meg igen.
     
  3. Casper63

    Casper63 Utánpótlás-írogató

    hibás az eventküldetésoszto .nálam is probléma van
     
  4. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    • Dalton-armada: Jane Dalton és Walter Buckingham
    egyik kikötőben sincsenek ilyenek
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Talán a 11/ körüliben van, nézd meg. Azt hiszem ott láttam.
     
  6. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    A leírás szerint minden kikötőben kellene lennie a küldetésosztóknak, de nincs.

    Leírás szerint: (Tiantang Zhanshi: az okozott sebzéstől függően - esély gyöngyökre, TP, Szolón érméi, rangsorpont a Régensflottához), de Szolón érmét nem ad, helyette némelyik koponyalőszert ad.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.18
    Shtuby és †Knight_Rider† kedveli ezt.
  7. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Még egyszer megkérdezném: Történik végre valami a feladatosztó hibájának ügyében? Mivel e próbák egymásra épülnek, jelentős hátrányt szenved el, akinél nem működik rendesen!!!
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Valószínűleg fog, de nem ilyenkor. Holnap biztosan.
     
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ez az event úgy el van fuserálva ahogy csak lehet. 130ezreket lő pl. a Revans a nagyobb hajókra is? Biztos, hogy így tervezték? Meg sem éri lőni. Még 3-as őrrel se lehet mit kezdeni. A kis hajó gyöngyöt nem ad, az 1000 lőszer helyett adhatna 1000 gyöngyöt pl. Ezért felesleges betenni bármit is, ha kb. játszhatatlan.
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. Valko

    Valko Fórum-zöldfülű

    Egyáltalán nem játszhatatlan. Kicsit pakold át a hajód. Normális védelemmel 2-es őrrel nem lő rád 10ezer fölött koponyával meg 300k környékét is lőhetsz rá, akkor már bőven van nyereséged.
    A kis hajó ad gyöngyöt, ritkán, de előfordul, hogy ad ~20ezret. Koponyalőszert elég sűrűn ad. 3 lövésből kiszeded, egy lövésnyi lőszeredbe kerül egyet leszedni, de haladsz a ranglistán ami jutalmat ad, illetve visszajön a gyöngyből amit néha ad.
    Szerintem nem érdemes egyszerre mindent leszólni, meg kell próbálni kicsit alakítani a beállításokon számolni. Ha minden az ölünkbe pottyanna gondolkodás nélkül, unalmas lenne a játék.
    Nekem személy szerint tetszik az event.
    Egy apró dolog... Kicsit bonyolítanám valamilyen módon a minimapot, akár életerő növeléssel jutalomarányosan, vagy több negatív vagy pozitív hatású mezővel, hogy tényleg kelljen egymással harcolni, nagyobb jutalomért.
     
    ❤__* kedveli ezt.
  11. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A védelmem normális, köszönöm. :) 1-es őrrel futottam neki, 60ezreket sebez. Az, amit ad jutalom, nem ér meg annyi kínlódást. Nem leszólni akarom, de ha nekem problémát okoz, egy kisebb hajó 1 lövés akkor. Esélye nincs.
     
    Naksi kedveli ezt.
  12. Smile559

    Smile559 Utánpótlás-írogató

    Nem ennyire drasztikus módon de én is azt mondanám hogy a martalóc eventhajóknak a gyöngy valószinüségük lehetne némileg nagyobb :)
    Megléri lőni mert a 0-tól több de a gyöngy az egyik legfognosabb dolog és szinvonalban az eventnek még közel sincs rivalizálási értéke a fény, behemot, leo térképekel igy igazából annyira nem is éri meg az eventet lőni csak a napi ranglisták miatt ?!!?!?!
     
  13. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Szerintem meg nagyon is jó az event-a martalócok is adják a gyöngyöket, csak lőni kell őket, naná hogy 10-15 nem ad milliókat, de 150-200k lőszerböl símán +-os
     
  14. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Megtizedelhetnék az eventhajók sebzését... ui. mozdúlkni nem lehet tőlük: eu7
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.
  15. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Hogyne lehetne! Ha erősen koncentrálok, akkor volt úgy, hogy 1 percig is hajóztam, amíg kilőttek...
     
  16. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Melyik térképeken járogattok, hogy ezt tapasztaljátok? Megnéztem párat és elég sok térképen egyáltalán nincsen probléma, ahol van, az pedig talán kikerülhető lenne.
     
  17. Jules.Hun

    Jules.Hun Utánpótlás-írogató

    Tiantang Zhanshi npc lő de a küldetésnél csak ezt tudom elfogadni : intézz el 5 db királyi martalócot. ????? nem két különböző flotta??
     
  18. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Elvileg igen, próbáld meg a másik küldetésosztónál felvenni a próbát.
     
  19. Jules.Hun

    Jules.Hun Utánpótlás-írogató

    próbáltam...nem megy sajnos :(
     
  20. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Van elég pontod hozzá, hogy felvedd a próbát?