Visszajelzés Vitaszoba: Polgárháború esemény 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 14.6.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Polgárháború 2017 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető-e amit írtam
    • Ugyanezt merném-e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    • Roger Flynt: a magas rangsorponttal rendelkező játékosokat lövi Dalton armadájából. Minden 30 másodpercben 5 játékost sebez 5 másodpercig.
    Mindkét NPC eltűnik és jutalmat ad akkor, amikor 10% marad az életerejükből.
    Abban a csapatban vagyok amelyiknek ezt kell lőnie, de nem adott semmit!
     
  3. Cenau_Dubhan(hun)

    Cenau_Dubhan(hun) Utánpótlás-írogató

    Én is most lőttem egy sárga Roger Flyntet, 400 hírnevem van a kék csapatnál, és nem kaptam semmit belőle. -110e lőszer... kicsit zavaró ez, kérem javítsák a hibát.
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sziasztok
    Az ismertetőben javítva lett, tehát nem feltétlenül jár érte jutalom, csak esély van rá.
     
  5. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Tehát egy nagy admirálisból csak esély van TP vagy bármi más szerzésére?
     
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Egyelőre erre a válaszra még kicsit várni kell, remélem nem, és mint hibát javítják.
     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Én eleve ezt kérdeztem. :) Kilőttük a Roger Flynt 10%-nál eltűnt és semmi. 100ezer lőszer kárba ment ezek szerint...
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Jelenleg úgy tudjuk, minden event NPC-re érvényes, de bízunk benne, nem így lesz.


    És közben megkaptuk a választ is, mint azt a Patchday információknál olvashatjátok.
     
  9. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    Az normális, hogy vagy 20-25hajó után még mindig csak egy érmém van, az is csak ládábó!? o_O
     
  10. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Remélem legközelebb 500K lő maj 1 np mert ez a 200k~ még kevésnek bizonyult arra hogy a kicsiket teljesen eltüntessétek a játékból :D
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  11. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Járnitanuló

    Hát szerintem én most hagyom abba volt már olyan, hogy agresszív npc-k voltak de azok legalább nem lőttek 50 k-t most meg kilőnek és 10 percig csak próbálok visszamenni de folyamatosan kilőnek mindegy marad a BM vagy a fény map
     
  12. SabuSabu

    SabuSabu Utánpótlás-írogató

    Na igen ez is egy jó event lesz kis hajót nem éri meg lőni nagy ritkán ad kis lőszert a TP melé és jut eszembe az hogy mekkorát lő és milyen mésziről de ez még hagyán az admirálisokat meg csak akkor írja ki ha ép közeledbe dobja ez már a VIC KATEGÓRIA!! pedig most a roncsok és a láda is a megszokotthoz képest jól ad ere a hajókat rontják el
     
  13. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Hát a láda és a sebzés az brutális... Amúgy jó lenne, viszont nem értem, hogy minek van még a játékban villámkő...
     
  14. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    gyöngyöt semmi se ad kb?....
     
  15. MazsiKing

    MazsiKing Fórum-zöldfülű

    Na úgy látom 2 hétig nem kell játszanom... :(
    Azt le lehetett volna írni az eventismertetőben, hogyha kilősz egy bármelyik oldalon is álló NPC-t, akkor onnantól kezdve azok lőni fognak kilométerekről (brutálisan nagyokat).
    Arról nem is beszélve, hogy szinte semmit sem adnak az elit lőszerért cserébe.
     
    Naksi kedveli ezt.
  16. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Egyenlőre remek event! :D De kíváncsi lennék hogy a Titánok harca esemény alapján van nagyjából ez is megcsinálva, ott a szakaszok végén nullázódtak a csapatpontok, így könnyen válthattál csapatot. Itt is lesz majd ilyen? Remélem igen mert elég minuszos vissza lövögetni magad nullára, főleg ha sok pontod van már. Illetve kaptunk egy kis ízelítőt a hírlevélben miszerint ismételten lesz Kalózjutalom: "Kalózjutalom VIP feketepiacon, ahol a király kegyelme és több különleges hajódesign is vár rád! " erről esetleg valami infó hogy mikor kerül be? :p
    Jó eventezést mindenkinek! :)
     
  17. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    "a mai napért nem jár jutalom." Mi az, hogy nem? Akkor minek fektettem bele az időmet, a lőszeremet, a gyöngyömet? Ha 4-esetek van az 5-ös lottón, nektek sem mondják azt, hogy nem kapjátok meg a pénzt.
     
    °°Máté°°, ~Zsuzska~ és Naksi kedveli ezt.
  18. Annabella

    Annabella Fórum-zöldfülű

    Én csak azt szeretném kérdezni, hogy pl. a Királyi martalóc miért nem ad Platón érméket?
     
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Egyik csapatnál összegyűjtöd a Platón erméket, majd másik csapatnál a Szolónt.
     
  20. Annabella

    Annabella Fórum-zöldfülű


    Ez oké, de elvileg a kis npc-nek is kellene adnia érmét, de nem ad.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.